😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi35.000 - 28.000
Farzand tarbiyasida 33 xato35.000 28.000
Ilm olish odoblari36.000 - 20.000
Dindagi odoblar25.000 - 15.000
Muqaddima 279.000 50.000
Kuchsizlar kuchi35.000 - 20.000
Xitoy59.000 40.000
Atom odatlar50.000 40.000
Siz nimani o’ylasangiz65.000 50.000
Qadam50.000 30.000
Hayotimiz kengurulari50.000 30.000
Hazrati Ali60.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi
Farzand tarbiyasida 33 xato
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Muqaddima 2
Kuchsizlar kuchi
Xitoy
Atom odatlar
Siz nimani o’ylasangiz
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Hazrati Ali
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥6❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo40.000 -31.000
Qalam o’ylar18.000 9.000
Bir vijdon uyg’onur10.000 - 8.000
Erkin ta’lim45.000 -30.000
Turkiston Turkiston35.000 20.000
Kafansiz ko’milganlar15.000 13.000
Forsnomalar55.000 35.000
Kichkina shahzoda10.000 8.000
Sirli yulduz15.000 10.000
Nurli halqachalat15.000 10.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Bormisan70.000 55.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo
Qalam o’ylar
Bir vijdon uyg’onur
Erkin ta’lim
Turkiston Turkiston
Kafansiz ko’milganlar
Forsnomalar
Kichkina shahzoda
Sirli yulduz
Nurli halqachalat
Lider shaxsiyati
Bormisan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho52.000 40.000
Urush san’ati29.000 15.000
Qatlnoma40.000 30.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
abadiy er50.000 40.000
Oq kema10.000 8.000
Qiyomat20.000 15.000
Qulayotgan tog’lar15.000 12.000
Ko’hna dunyo20.000 16.000
O’tkan kunlar15.000 12.000
Osmondan tushgan pullar15.000 10.00
Alkimyogar12.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho
Urush san’ati
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
abadiy er
Oq kema
Qiyomat
Qulayotgan tog’lar
Ko’hna dunyo
O’tkan kunlar
Osmondan tushgan pullar
Alkimyogar
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤13👍4🔥4🥰3👏3🤩2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🐈⬛️ Usta va Margarita @mavjudic dan.
Mixail Bulgakovning mashhur asari nafaqat fantastik hikoyasi, balki hayotni o‘zgartiruvchi falsafiy fikrlari bilan ham mashhur. Sirli voqealar, sirli shaxslar va sehrli dunyo.
🖤 O‘zingizni bu mo‘jizaviy asar olamiga sho‘ng‘iting va qalbingizni o‘zgartiring.
Narxi: 30.000 so'm
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — maqsadimiz xalqni ilmli qilish.
Mixail Bulgakovning mashhur asari nafaqat fantastik hikoyasi, balki hayotni o‘zgartiruvchi falsafiy fikrlari bilan ham mashhur. Sirli voqealar, sirli shaxslar va sehrli dunyo.
📖 Syujetga nazar solamiz;
* Margarita va Ustaning muhabbati
* Sirli Voland va uning yo‘ldoshlari
* Sehrli kuchlar va ularning shahardagi ta’siri
🖤 O‘zingizni bu mo‘jizaviy asar olamiga sho‘ng‘iting va qalbingizni o‘zgartiring.
Narxi: 30.000 so'm
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — maqsadimiz xalqni ilmli qilish.
🔥8❤🔥3❤1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar55.000 45.000
Sayfiddin Qutuz55.000 42.000
Temur tuzuklari10.000 8000
Bemor15.000 10.000
O’n sakkizga kirmagan kim bor?15.000 10.000
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q25.000 20.000
Umid uchquni45.000 35.000
Qarzga olingan umr35.000 29.000
Bonu38.000 30.000
Fozil odamlar shahri20.000 15.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Vabo20.000 15.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Al Karnaku kemasidagi qotillik18.000 15.000
Morg ko’chasidagi qotillik28.000 22.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar
Sayfiddin Qutuz
Temur tuzuklari
Bemor
O’n sakkizga kirmagan kim bor?
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q
Umid uchquni
Qarzga olingan umr
Bonu
Fozil odamlar shahri
Avlodlar dovoni
Vabo
Yulduzli tunlar
Al Karnaku kemasidagi qotillik
Morg ko’chasidagi qotillik
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥2🤣2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo26.000 20.000
Oydin tunlar20.000 15.000
Raqamli qal’a78.000 55.000
Jarayon42.000 34.000
Evrilish26.000 21.000
Orziqib kutaman ertani 240.000 30.000
Anomaliya68.000 55.009
Da vinchi siri30.000 24.000
Biz kimmiz45.000 36.000
Martin iden30.000 22.000
7 buyuk75.000 57.000
Lolazor57.000 45.000
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari30.000 24.000
Momo yer qo‘shig’i15.000 12.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 12.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo
Oydin tunlar
Raqamli qal’a
Jarayon
Evrilish
Orziqib kutaman ertani 2
Anomaliya
Da vinchi siri
Biz kimmiz
Martin iden
7 buyuk
Lolazor
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari
Momo yer qo‘shig’i
Yulduzlar mangu yonadi
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5🤣3🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi20.000 14.000
Sos35.000 25.000
To’rtinchi sanoat inqilobi60.000 45.000
Tun zulmatidagi45.000 34.000
Ong mo’jizalari45.000 34.000
Qonunlar ruhi65.000 55.000
Ani-Karnegi40.000 34.000
Diqqat52.000 40.000
Rasululloh Ahli ayollari55.000 40.000
Do’st orttirish20.000 13.000
Qalbimdasan Allohim60.000 45.000
Ochlik75.000 56.000
Muhabbat va shavq30.000 24.000
Propaganda45.000 35.000
Utopiya50.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi
Sos
To’rtinchi sanoat inqilobi
Tun zulmatidagi
Ong mo’jizalari
Qonunlar ruhi
Ani-Karnegi
Diqqat
Rasululloh Ahli ayollari
Do’st orttirish
Qalbimdasan Allohim
Ochlik
Muhabbat va shavq
Propaganda
Utopiya
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🤣4🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
4-qism
O’limdan so’ng55.000 40.000
Ufq60.000 45.000
Sen bir olam men o’zga olam50.000 40.000
Ilm olish odoblari36.000 24.000
Dindagi odoblar25.000 15.000
Ritorika35.000 25.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
Cho’qintirgan ota50.000 40.000
To’qchilik va yo’qchilik50.000 35.000
Iqrornoma15.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
4-qism
O’limdan so’ng
Ufq
Sen bir olam men o’zga olam
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Ritorika
Kimiyoi saodat
Cho’qintirgan ota
To’qchilik va yo’qchilik
Iqrornoma
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🤣7❤4🔥1🕊1
Muddatdan tashqari kitoblar soni ham cheklangan jgarlar!
Tezlashamiz!
Tezlashamiz!
🔥14❤4❤🔥3🕊1