🔥6❤2
MyBook – kitob do‘koni📚
Kimlar o’qiydi shunaqa kitoblarni?
Bu kitob odam bo’lganda:
70-75 legenda auuuuuooooooo
70-75 legenda auuuuuooooooo
😁22🤣8❤3🔥3
Sotuvimizga yangi kelgan kitoblar!
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤9🔥2🥰1
Bugun kitob biznes boshlab oluvchilar uchun ajoyib narxlarda kitoblar e’lon qilamiz!
Shu bahona boshlab olsangiz bo’ladi! Faqat shoshilishni tavsiya beramiz. Soni kamroq. Har bitta kitobdan 4 donadan bo’ladi faqat.
Shu bahona boshlab olsangiz bo’ladi! Faqat shoshilishni tavsiya beramiz. Soni kamroq. Har bitta kitobdan 4 donadan bo’ladi faqat.
❤🔥19🔥5❤3
😍 ADHAM SHARQOVIY to’plami
Barcha so’ragan o’sha kitoblarni to’plam holida chegirma qildik.
Qur’ondan maktublar
Payg’ambar izidan
+
Qalam o’ylar(sovg’aga)
Ikki kitobni167.000 so’m emas, 149.000🔥 so’m xarid qilishingiz mumkin!
🤧 To’plam soni cheklangan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Barcha so’ragan o’sha kitoblarni to’plam holida chegirma qildik.
Qur’ondan maktublar
Payg’ambar izidan
+
Qalam o’ylar(sovg’aga)
Ikki kitobni
🤧 To’plam soni cheklangan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
🔥6❤3❤🔥1👍1🥰1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi35.000 - 28.000
Farzand tarbiyasida 33 xato35.000 28.000
Ilm olish odoblari36.000 - 20.000
Dindagi odoblar25.000 - 15.000
Muqaddima 279.000 50.000
Kuchsizlar kuchi35.000 - 20.000
Xitoy59.000 40.000
Atom odatlar50.000 40.000
Siz nimani o’ylasangiz65.000 50.000
Qadam50.000 30.000
Hayotimiz kengurulari50.000 30.000
Hazrati Ali60.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi
Farzand tarbiyasida 33 xato
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Muqaddima 2
Kuchsizlar kuchi
Xitoy
Atom odatlar
Siz nimani o’ylasangiz
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Hazrati Ali
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥6❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo40.000 -31.000
Qalam o’ylar18.000 9.000
Bir vijdon uyg’onur10.000 - 8.000
Erkin ta’lim45.000 -30.000
Turkiston Turkiston35.000 20.000
Kafansiz ko’milganlar15.000 13.000
Forsnomalar55.000 35.000
Kichkina shahzoda10.000 8.000
Sirli yulduz15.000 10.000
Nurli halqachalat15.000 10.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Bormisan70.000 55.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo
Qalam o’ylar
Bir vijdon uyg’onur
Erkin ta’lim
Turkiston Turkiston
Kafansiz ko’milganlar
Forsnomalar
Kichkina shahzoda
Sirli yulduz
Nurli halqachalat
Lider shaxsiyati
Bormisan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho52.000 40.000
Urush san’ati29.000 15.000
Qatlnoma40.000 30.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
abadiy er50.000 40.000
Oq kema10.000 8.000
Qiyomat20.000 15.000
Qulayotgan tog’lar15.000 12.000
Ko’hna dunyo20.000 16.000
O’tkan kunlar15.000 12.000
Osmondan tushgan pullar15.000 10.00
Alkimyogar12.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho
Urush san’ati
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
abadiy er
Oq kema
Qiyomat
Qulayotgan tog’lar
Ko’hna dunyo
O’tkan kunlar
Osmondan tushgan pullar
Alkimyogar
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤13👍4🔥4🥰3👏3🤩2