https://t.me/ijaralar_talabalar โ variantlar koโrish uchun
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Telegram
HALOL Ijara | Sotuv | Kvartiralar
Bizda istalgan hududdan istalgan uslubdagi kvartiralarni ijaraga, sotib olishga topishingiz mumkin!
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
โคโ๐ฅ4๐4โค2๐ฅฐ1
๐คฉ โFAQAT 1 TA XOLOSโ
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari115.000 โ 70.000
Noldan birga95.000 โ 65.000
Ozor berma100.000 โ 65.000
Baxt yetkazish100.000 โ 65.000
Bank 4.095.000 โ 60.000
Binafsha rang sigir65.000 โ 45.000
Savdo 10165.000 โ 40.000
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธEski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari
Noldan birga
Ozor berma
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Savdo 101
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธ
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
โค4๐ฅ3๐ฅฐ3โคโ๐ฅ1
๐คฉ โFAQAT 1 TA XOLOSโ
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Yumshoq kuch60.000 โ 40.000
Buyuk shaxmat taxtasi65.000 โ 45.000
Manipulyativ diktatorlar70.000 โ 50.000
Muvaffaquyatli insonlarning 7 koโnikmasi80.000 โ 55.000
Lider shaxsiyati50.000 โ 35.000
Deyl Karnegi50.000 โ 35.000
Zukkolar va landavurlar60.000 โ 40.000
Atom odatlar65.000 โ 45.000
Iroda kuchi65.000 โ 45.000
Ikki diana75.000 โ 50.000
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธEski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Yumshoq kuch
Buyuk shaxmat taxtasi
Manipulyativ diktatorlar
Muvaffaquyatli insonlarning 7 koโnikmasi
Lider shaxsiyati
Deyl Karnegi
Zukkolar va landavurlar
Atom odatlar
Iroda kuchi
Ikki diana
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธ
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
๐8โค4๐ฅฐ2โคโ๐ฅ1๐1