🥳 maxsus CHEGIRMA! (3-qism. Jami 3 ta qismdan iborat)
🤯 Boshqa joylarda 50-40-30 mingdan sotilgan ayrim kitoblar bizda 21.000 so’m!
😍 Barcha kitoblar atigi: 21.000 so’mdan!
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🤯 Boshqa joylarda 50-40-30 mingdan sotilgan ayrim kitoblar bizda 21.000 so’m!
😍 Barcha kitoblar atigi: 21.000 so’mdan!
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7🔥2❤🔥1👍1😁1
❤🔥1❤1🔥1👏1
Forwarded from Marjona
جميل 🫠
Birinchi o'zimni shaxsiy kitob javoncham bo'ldi🥹
Kitoblarim uyda bo'lganligi sababli hammasiga kitob qo'ya olamadim
Birinchi o'zimni shaxsiy kitob javoncham bo'ldi🥹
Kitoblarim uyda bo'lganligi sababli hammasiga kitob qo'ya olamadim
❤22👍8🥰5🔥2🕊1🐳1🌚1
https://www.instagram.com/reel/DQjFTS1jBbC/?igsh=MWViamp5cjYxNWczZw==
Fikrlashingizni tubdan o’zgartiruvchi kitoblar
Fikrlashingizni tubdan o’zgartiruvchi kitoblar
🔥5❤2❤🔥1👏1
❤4🔥3👍1
https://www.instagram.com/reel/DQqsR7tDHdB/?igsh=MW42cDExcWR5M2Mw
Bu amaqi yozgan kitob haqida eshitganmisiz
Bu amaqi yozgan kitob haqida eshitganmisiz
❤6❤🔥1👍1🔥1
KAROCHI CHEGIRMA! Bu oy yopilamiz 21-noyabrgacha.
1-qism(Jami 7 ta qism, kitoblar soni cheklangan)
Islom aqidasi65.000 — 40.000
Hazrat Ali Murtazo60.000 — 40.000
Kimiyoi saodat90.000 — 70.000
Mukammal koʻrgazmali tajvid 50.000 — 35.000
Tanbehul gʻofilin105.000 — 80.000
Tarixiy Muhammadiy170.000 — 145.000
Oʻlimdan soʻng55.000 — 45.000
Obroʻparastlik va riyo45.000 — 38.000
Ey farzand 26.000 — 22.000
Dindagi odoblar 25.000 — 15.000
Hisob 30.000 — 24.000
Xavf va rajo 40.000 — 34.000
Pochtani bepul qilish shartlari: https://t.me/mybook_savdo/10168
📍 Manzil: Chorsu kitoblar do‘koni qatori ro‘parasida, yo‘lning bu betida.
📞 Telefon orqali buyurtma: +99894 890 21 01
👤 Telegram admin: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
• Barcha viloyatlarga — pochta orqali ✉️
• Toshkent shahar ichida — 15 000 so‘m evaziga 📦
🎥 Batafsil ma’lumot va videolar 👉 @mybook_savdo Telegram kanalida.
1-qism(Jami 7 ta qism, kitoblar soni cheklangan)
Islom aqidasi
Hazrat Ali Murtazo
Kimiyoi saodat
Mukammal koʻrgazmali tajvid 50
Tanbehul gʻofilin
Tarixiy Muhammadiy
Oʻlimdan soʻng
Obroʻparastlik va riyo
Ey farzand 26.000 — 22.000
Dindagi odoblar 25.000 — 15.000
Hisob 30.000 — 24.000
Xavf va rajo 40.000 — 34.000
Pochtani bepul qilish shartlari: https://t.me/mybook_savdo/10168
📍 Manzil: Chorsu kitoblar do‘koni qatori ro‘parasida, yo‘lning bu betida.
📞 Telefon orqali buyurtma: +99894 890 21 01
👤 Telegram admin: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
• Barcha viloyatlarga — pochta orqali ✉️
• Toshkent shahar ichida — 15 000 so‘m evaziga 📦
🎥 Batafsil ma’lumot va videolar 👉 @mybook_savdo Telegram kanalida.
😢11❤9🔥1
KAROCHI CHEGIRMA! Bu oy yopilamiz 21-noyabrgacha.
2-qism(Jami 7 ta qism, kitoblar soni cheklangan)
Haqiqiy moʻjiza oʻzingga ishonmoq 35.000 — 30.000
Muhabbat oyatlari 40.000 — 34.000
Voz kecholmaslik qarori 37.000 — 25.000
Har narsagadan tashvish chekma, ey koʻngil 35.000 — 29.000
Duo taqdirni oʻzgartiradi 35.000 — 29.000
Sen mening yarmimsan 35.000 — 29.000
Olam va odam,din va ilm 100.000 — 70.000
Farzand tarbiyasida 700 saboq 50.000 — 40.000
Bola odobi bilan aziz 45.000 — 35.000
Musulmon erning ayoli va oilasi oldidagi vazifalari 65.000 — 52.000
Eng baxtli oila 60.000 — 45.000
Oila ahloqi 40.000 — 34.000
Pochtani bepul qilish shartlari: https://t.me/mybook_savdo/10168
📍 Manzil: Chorsu kitoblar do‘koni qatori ro‘parasida, yo‘lning bu betida.
📞 Telefon orqali buyurtma: +99894 890 21 01
👤 Telegram admin: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
• Barcha viloyatlarga — pochta orqali ✉️
• Toshkent shahar ichida — 15 000 so‘m evaziga 📦
🎥 Batafsil ma’lumot va videolar 👉 @mybook_savdo Telegram kanalida.
2-qism(Jami 7 ta qism, kitoblar soni cheklangan)
Haqiqiy moʻjiza oʻzingga ishonmoq 35.000 — 30.000
Muhabbat oyatlari 40.000 — 34.000
Voz kecholmaslik qarori 37.000 — 25.000
Har narsagadan tashvish chekma, ey koʻngil 35.000 — 29.000
Duo taqdirni oʻzgartiradi 35.000 — 29.000
Sen mening yarmimsan 35.000 — 29.000
Olam va odam,din va ilm 100.000 — 70.000
Farzand tarbiyasida 700 saboq 50.000 — 40.000
Bola odobi bilan aziz 45.000 — 35.000
Musulmon erning ayoli va oilasi oldidagi vazifalari 65.000 — 52.000
Eng baxtli oila 60.000 — 45.000
Oila ahloqi 40.000 — 34.000
Pochtani bepul qilish shartlari: https://t.me/mybook_savdo/10168
📍 Manzil: Chorsu kitoblar do‘koni qatori ro‘parasida, yo‘lning bu betida.
📞 Telefon orqali buyurtma: +99894 890 21 01
👤 Telegram admin: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
• Barcha viloyatlarga — pochta orqali ✉️
• Toshkent shahar ichida — 15 000 so‘m evaziga 📦
🎥 Batafsil ma’lumot va videolar 👉 @mybook_savdo Telegram kanalida.
❤8🔥3👏2