🥰 CHEGIRMALARIMIZ QAYTDI
Payg’ambarlar tarixi (sariq)245.000 — 199.900
Riyozus solihiyn245.000 — 179.900
Shamoili Muhammadiya190.000 — 149.000
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)650.000 — 499.000
Musnadi keshiy (qora)400.000 — 319.000
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)245.000 — 209.900
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)255.000 — 209.900
Chaxoryorlar275.000 — 199.999
Qur’on Karim tanlangan suralar125.000 — 64.999
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)450.000 so’m — 379.000
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
Payg’ambarlar tarixi (sariq)
Riyozus solihiyn
Shamoili Muhammadiya
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)
Musnadi keshiy (qora)
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)
Chaxoryorlar
Qur’on Karim tanlangan suralar
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
❤7🤩3🥰2🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi35.000 - 28.000
Farzand tarbiyasida 33 xato35.000 28.000
Ilm olish odoblari36.000 - 20.000
Dindagi odoblar25.000 - 15.000
Muqaddima 279.000 50.000
Kuchsizlar kuchi35.000 - 20.000
Xitoy59.000 40.000
Atom odatlar50.000 40.000
Siz nimani o’ylasangiz65.000 50.000
Qadam50.000 30.000
Hayotimiz kengurulari50.000 30.000
Hazrati Ali60.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi
Farzand tarbiyasida 33 xato
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Muqaddima 2
Kuchsizlar kuchi
Xitoy
Atom odatlar
Siz nimani o’ylasangiz
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Hazrati Ali
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7👍4🔥2🥰1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo40.000 -31.000
Qalam o’ylar18.000 9.000
Bir vijdon uyg’onur10.000 - 8.000
Erkin ta’lim45.000 -30.000
Turkiston Turkiston35.000 20.000
Kafansiz ko’milganlar15.000 13.000
Forsnomalar55.000 35.000
Kichkina shahzoda10.000 8.000
Sirli yulduz15.000 10.000
Nurli halqachalat15.000 10.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Bormisan70.000 55.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo
Qalam o’ylar
Bir vijdon uyg’onur
Erkin ta’lim
Turkiston Turkiston
Kafansiz ko’milganlar
Forsnomalar
Kichkina shahzoda
Sirli yulduz
Nurli halqachalat
Lider shaxsiyati
Bormisan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🥰5❤4🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho52.000 40.000
Urush san’ati29.000 15.000
Qatlnoma40.000 30.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
abadiy er50.000 40.000
Oq kema10.000 8.000
Qiyomat20.000 15.000
Qulayotgan tog’lar15.000 12.000
Ko’hna dunyo20.000 16.000
O’tkan kunlar15.000 12.000
Osmondan tushgan pullar15.000 10.00
Alkimyogar12.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho
Urush san’ati
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
abadiy er
Oq kema
Qiyomat
Qulayotgan tog’lar
Ko’hna dunyo
O’tkan kunlar
Osmondan tushgan pullar
Alkimyogar
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤9👏2
🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠🔠
📕 Nomi: "Sunniy aqidalar"- Shayx Muhammad Sodiq Muhammad Yusuf
📍Manzil: Toshkent, Yakkasaroy
📞Murojaat uchun: @Azamjon_Shaydullayev
📕 Nomi: "Sunniy aqidalar"- Shayx Muhammad Sodiq Muhammad Yusuf
📍Manzil: Toshkent, Yakkasaroy
📞Murojaat uchun: @Azamjon_Shaydullayev
❤5👍1
🔥3❤1
🤭 Maxsus chegirmalar! 1-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq75.000 60.000
Ochlik75.000 60.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 70.000
Bormisan?70.000 55.000
Avf et, Allohim60.000 50.000
Tafakkur qilmaysizlarmi?75.000 60.000
Olamlar parvardigori80.000 62.000
Raxiyqul mahtum80.000 62.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
O’kinma80.000 65.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq
Ochlik
Qur’on qalblar shifosi
Bormisan?
Avf et, Allohim
Tafakkur qilmaysizlarmi?
Olamlar parvardigori
Raxiyqul mahtum
Kimiyoi saodat
O’kinma
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
😢6❤4👍2🔥1
https://www.instagram.com/reel/DQBNC02jMxG/?igsh=aTk0bzM3Znl3bGV6
Seni manipulyatsiya qilishmoqchi, lekin sen bularni o’qigansan:
Seni manipulyatsiya qilishmoqchi, lekin sen bularni o’qigansan:
🔥3❤1
🤭 Maxsus chegirmalar! 2-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi68.000 60.000
Anti karnegi40.000 34.000
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari45.000 34.000
Ikigay60.000 50.000
Beparvolikning nozik san'ati54.000 44.000
Yolgʻon psixologiyasi80.000 65.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Buni marketing deydilar80.000 65.000
Atom odatlar50.000 40.000
Omma psixologiyasi30.000 25.000
Deyl karnegi40.000 30.000
Erkin ta'lim45.000 35.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi
Anti karnegi
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari
Ikigay
Beparvolikning nozik san'ati
Yolgʻon psixologiyasi
Lider shaxsiyati
Buni marketing deydilar
Atom odatlar
Omma psixologiyasi
Deyl karnegi
Erkin ta'lim
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7🔥3😢2
🤭 Maxsus chegirmalar! 3-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik62.000 50.000
Uch og'ayni52.000 44.000
Umid uchquni45.000 35.000
Zafar darvozasi60.000 50.000
Jannatdagi soyalar50.000 42.000
Lisabondagi tun35.000 28.000
Qirolichaning yurishi60.000 50.000
Bir kun65.000 50.000
Qoʻzichoqlar sukunati50.000 40.000
DaVinchi siri30.000 25.000
Kichkina honimlar55.000 45.000
Qizil ajdarho60.000 50.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik
Uch og'ayni
Umid uchquni
Zafar darvozasi
Jannatdagi soyalar
Lisabondagi tun
Qirolichaning yurishi
Bir kun
Qoʻzichoqlar sukunati
DaVinchi siri
Kichkina honimlar
Qizil ajdarho
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6😭4
🤭 Maxsus chegirmalar! 4-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Savdo chempionlari35.000 26.000
Million dollarlik xatolar45.000 35.000
Psixonayranglar50.000 40.000
Raqobatga qarshi hamkorlik40.000 31.000
Sos35.000 26.000
Vavilonlik eng boy odam15.000 11.000
Choʻqintirgan ota50.000 42.000
Sezar birotoning parvozi va inqirozi65.000 50.000
Uch qalb35.000 28.000
Qissasi Rabgʻuziy25.000 20.000
Tun zulmati ortida45.000 35.000
Alloh bilan koʻngil suhbati namoz70.000 55.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Savdo chempionlari
Million dollarlik xatolar
Psixonayranglar
Raqobatga qarshi hamkorlik
Sos
Vavilonlik eng boy odam
Choʻqintirgan ota
Sezar birotoning parvozi va inqirozi
Uch qalb
Qissasi Rabgʻuziy
Tun zulmati ortida
Alloh bilan koʻngil suhbati namoz
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
😁4❤2🔥1