все дуже класно, і зйомка, і сюжет, і т.д., але в цьому сезоні ці всі різні моменти так по наставляли, шо таке відчуття іноді було, ніби вони не монтували, а від фонаря просто ставили шо подобається 🤣
я іноді могла загубитися в моментах, де минуле, де теперішнє, закрутили так закрутили…
але все одно сірік годний, рекомендую!! і надіюсь шо побачимо 4й сезон 🤧
я іноді могла загубитися в моментах, де минуле, де теперішнє, закрутили так закрутили…
але все одно сірік годний, рекомендую!! і надіюсь шо побачимо 4й сезон 🤧
❤1
1. нехай вже розберуться з цим джемом, хто кого вбив, а то тягнуть 3 сезон вже..
2. в нас нове коханнячко, і не понятно з ким лейла залишиться, але думаю шо з цим останнім (не з джемом же🌚)
3. ну і просто шоб на серенай гарну поглядіти🤏🏻
2. в нас нове коханнячко, і не понятно з ким лейла залишиться, але думаю шо з цим останнім (не з джемом же🌚)
3. ну і просто шоб на серенай гарну поглядіти🤏🏻
❤1