що відбулося за півгодини серії: вони пересіли з одного дивана на інший
так буде і далі всю серію???
так буде і далі всю серію???
💋1
хотіла я зробити мафіозний едіт з нових серій підземелля, а все з чого тут можна зробити едіт, так це з кружок з чаєм🥸
❤1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
божечкі, цей вайб літніх серіалів😭😭😭
😭4❤1💋1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
я вже на третій серії 🤧
хтось ще тут дивиться їх?))
хтось ще тут дивиться їх?))
❤🔥1
думаю ще зробити деякі сценпаки по підземеллю, поки є бажання і час)
можете до вечора написати якого персонажа першого зробити, якщо звичайно потрібно🫴🏻
можете до вечора написати якого персонажа першого зробити, якщо звичайно потрібно🫴🏻
💘4😍2❤🔥1💋1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
пххахаха боже, сподіваюсь я не одна така…