я канєшно не професіонал, але до кінця так і не розумію, чи бозо любить джейлан, чи ні.. в одні моменти мені здається, що він реально закохався, але за останні 2 серії він так поводиться з нею, ніби вона мішок говна і нічого не значить для нього))
❤1💋1
тут взагалі крінж, якщо подивитися на ситуацію здраво.. план капкан, якшо чесно.
просто подумайте: той йилмаз і адвокатша зробили пинар шпигуном, пинар про це сказала бозо, потім бозо сказав пинар стати шпигуном, коли ВОНА ВЖЕ Є ШПИГУНОМ. і все це вивалили паші..
і ніби на початку, коли бозо планував таким чином розвести пинар та пашу, пинар ще не була шпигуном, але щас то вже є, і це реально правда.
складно написала? бо сценаристи складну крінжу пишуть🥸😋
просто подумайте: той йилмаз і адвокатша зробили пинар шпигуном, пинар про це сказала бозо, потім бозо сказав пинар стати шпигуном, коли ВОНА ВЖЕ Є ШПИГУНОМ. і все це вивалили паші..
і ніби на початку, коли бозо планував таким чином розвести пинар та пашу, пинар ще не була шпигуном, але щас то вже є, і це реально правда.
складно написала? бо сценаристи складну крінжу пишуть🥸😋
❤1💋1
за ситуацію з алі, джейлан та султан взагалі мовчу. худа сєвда 2.0🌚
❤1💋1
в будь-якому випадку, можемо шось обговорювати, якісь сірікі, або ще щось))
канал для всього, як-то кажуть 🤣
канал для всього, як-то кажуть 🤣
❤1💋1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
сказать шо в я шокє, це нічого не сказати🤭🤓
підземелля вивело мене з системи, я залишаю коментарі і роблю репости майже усіх едітів, що повʼязані з цим сіріком, дай бог вижити🤣🤓👊🏻
👍1