mullttamoree
195 subscribers
248 photos
95 videos
1 file
18 links
tiktok: multtamoree
inst: mullttamoree
Download Telegram
якііі гарнііі усі🥹🎀
🥰2💋1
я вже дні відраховую🤧
Forwarded from serwelx
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
I hope you feel the difference too

#myedit
3
ой, я подумала це аля, бо ви написали марійка, дуже мило🥹😭

не дивлюсь, вистачило лише на 1й сезон і кілька серій 2го(((
але вона гарна, як на мене🥹
💘1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
wesh wesh
💋2🤪1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
боже, ця пісня моя найбільша травма…💔
я вже 1038919301 ідей для едітів придумала з цим сіріком🤧
після перегляду 8 епізоду, я навіть не знаю, що сказати..
ніби «дзеркальна іронія» якась..

всі ми знаємо, бачимо і відчуваємо, що бозо все знає, це просто очевидно. те, як він розмовляє, як поводиться. цікаво, коли буде переломний момент🤡
💋1
я канєшно не професіонал, але до кінця так і не розумію, чи бозо любить джейлан, чи ні.. в одні моменти мені здається, що він реально закохався, але за останні 2 серії він так поводиться з нею, ніби вона мішок говна і нічого не значить для нього))
1💋1
тут взагалі крінж, якщо подивитися на ситуацію здраво.. план капкан, якшо чесно.
просто подумайте: той йилмаз і адвокатша зробили пинар шпигуном, пинар про це сказала бозо, потім бозо сказав пинар стати шпигуном, коли ВОНА ВЖЕ Є ШПИГУНОМ. і все це вивалили паші..
і ніби на початку, коли бозо планував таким чином розвести пинар та пашу, пинар ще не була шпигуном, але щас то вже є, і це реально правда.

складно написала? бо сценаристи складну крінжу пишуть🥸😋
1💋1
за ситуацію з алі, джейлан та султан взагалі мовчу. худа сєвда 2.0🌚
1💋1
в будь-якому випадку, можемо шось обговорювати, якісь сірікі, або ще щось))
канал для всього, як-то кажуть 🤣
1💋1
ще я забула вовка того дикого обісрати, вибачте🤣🤣🤣
😁1💋1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
сказать шо в я шокє, це нічого не сказати🤭🤓
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ну схожііі капєц🤓
💋1
😭
😭3💋2
підземелля вивело мене з системи, я залишаю коментарі і роблю репости майже усіх едітів, що повʼязані з цим сіріком, дай бог вижити🤣🤓👊🏻
👍1