mullttamoree
тут багато новеньких, тому залишу посилання, в разі якихось питань) з агресією підете в бан😋 https://t.me/IncogNoteBot?start=jybcc50vfj
шось мені не дуже зручно в тому боті, тому знайшла цей і поміняла
Forwarded from arina
є схожий стиль називається flow, можливо вам це якось допоможе вххахах
хто що взагалі зараз дивиться?
хочеться щось ще почати, але цікаве, не затягнуте, без псіхушкі, і не старе🌚
останнє для алі
хочеться щось ще почати, але цікаве, не затягнуте, без псіхушкі, і не старе🌚
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
я савсєм не завідую.. вибачаюсь, а звідки стільки часу???🤣
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
боже, ця пісня моя найбільша травма…💔
ніби «дзеркальна іронія» якась..
всі ми знаємо, бачимо і відчуваємо, що бозо все знає, це просто очевидно. те, як він розмовляє, як поводиться. цікаво, коли буде переломний момент🤡
всі ми знаємо, бачимо і відчуваємо, що бозо все знає, це просто очевидно. те, як він розмовляє, як поводиться. цікаво, коли буде переломний момент🤡
💋1
я канєшно не професіонал, але до кінця так і не розумію, чи бозо любить джейлан, чи ні.. в одні моменти мені здається, що він реально закохався, але за останні 2 серії він так поводиться з нею, ніби вона мішок говна і нічого не значить для нього))
❤1💋1
