🫖☕☕ Тобі не потрібно!
🔎 Не потрібно виправдовуватися
🔎 Не обов'язково відповідати на особисті запитання
🔎 Не варто вибачатися за свої погляди
🔎 Не треба принижувати свої почуття
🔎 Не обов'язково передбачати чужі бажання
🔎 Не треба вдавати, що все добре, якщо це не так
#кава #ранок