Скільки балів потрібно набрати для вступу в магістратуру в 2024 році – як порахувати конкурсний бал – дати ЄВІ та ЄФВВ | Моя Школа | OBOZ.UA
https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/skilki-baliv-potribno-nabrati-dlya-vstupu-v-magistraturu-v-2024-rotsi-ta-hto-zmozhe-vzyati-uchast-u-dodatkovij-sesii.htm
https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/skilki-baliv-potribno-nabrati-dlya-vstupu-v-magistraturu-v-2024-rotsi-ta-hto-zmozhe-vzyati-uchast-u-dodatkovij-sesii.htm
Моя Школа - сайт №1 для школярів
Скільки балів потрібно набрати для вступу в магістратуру в 2024 році та хто зможе взяти участь у додатковій сесії
Відповіді на найчастіші запитання абітурієнтів
✍3👍3
Чи є щось дорожче, окрім Батьківщини,
У світі з відомих для всіх нас прикрас?
Де серцю були б дорогі всі піщини,
Всього від любові проймало ураз?
Небесна блакить і ранкова роса,
Безкрайня полів нескінченність.
Свята в своїй суті уся та краса
І навіть звичайна буденність.
Зізнається впевнено кожна людина,
Землі як торкнуться у неї коліна,
Що тільки вона найдорожча, єдина —
Із-поміж всього рідна ненька країна.
© Сергій Ущапівський
У світі з відомих для всіх нас прикрас?
Де серцю були б дорогі всі піщини,
Всього від любові проймало ураз?
Небесна блакить і ранкова роса,
Безкрайня полів нескінченність.
Свята в своїй суті уся та краса
І навіть звичайна буденність.
Зізнається впевнено кожна людина,
Землі як торкнуться у неї коліна,
Що тільки вона найдорожча, єдина —
Із-поміж всього рідна ненька країна.
© Сергій Ущапівський
🥰3❤2
Вечірнє сонце, дякую за день!
Вечірнє сонце, дякую за втому.
За цих лісів просвітлений Едем
і за волошку в житі золотому
За твій світанок, і за твій зеніт
і за мої обпечені зеніти
за те, що завтра хоче зеленіть,
за те, що вчора встигло оддзвеніти
За небо в небі, за дитячий сміх
за те, що можу, і за те, що мушу
Вечірнє сонце, дякую за всіх,
котрі нічим не осквернили душу!
За те, що завтра жде своїх натхнень.
Що десь у світі кров ще не пролито...
Вечірнє сонце, дякую за день!
За цю потребу слова, як молитви
#Ліна_Костенко
Вечірнє сонце, дякую за втому.
За цих лісів просвітлений Едем
і за волошку в житі золотому
За твій світанок, і за твій зеніт
і за мої обпечені зеніти
за те, що завтра хоче зеленіть,
за те, що вчора встигло оддзвеніти
За небо в небі, за дитячий сміх
за те, що можу, і за те, що мушу
Вечірнє сонце, дякую за всіх,
котрі нічим не осквернили душу!
За те, що завтра жде своїх натхнень.
Що десь у світі кров ще не пролито...
Вечірнє сонце, дякую за день!
За цю потребу слова, як молитви
#Ліна_Костенко
🥰5🔥3