я думаю, що комплекси є у всіх
у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є
але я дуже рада, що маю саме таку зовнішність і що я — це я💅🏻
я прийняла себе
i якщо інколи вирішую щось у собі змінити або «покращити», то це не через комплекси.
швидше від нудьги — просто хочеться зробити ще краще, по-своєму
навіть не знаю, як це правильно пояснити, але це точно не про нелюбов до себе
у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є
але я дуже рада, що маю саме таку зовнішність і що я — це я💅🏻
я прийняла себе
i якщо інколи вирішую щось у собі змінити або «покращити», то це не через комплекси.
швидше від нудьги — просто хочеться зробити ще краще, по-своєму
навіть не знаю, як це правильно пояснити, але це точно не про нелюбов до себе
думаю, їх можна назвати аб’юзивними з обох сторін, але я ні про що не шкодую, це було перше таке кохання
якщо говорити саме про аб’юз,
то з головою, яка в мене зараз, я розумію, що початок стосунків був в нас трешовий,
але з часом ми багато чого пропрацювали разом,
і останні пів року ми навіть не сварилися, взагалі все було чітко
зі стосунків вийшла нормально,
я людина дуже відхідлива,
поплакала три дні і почала жити своє життя, не страждаючи
якщо говорити саме про аб’юз,
то з головою, яка в мене зараз, я розумію, що початок стосунків був в нас трешовий,
але з часом ми багато чого пропрацювали разом,
і останні пів року ми навіть не сварилися, взагалі все було чітко
зі стосунків вийшла нормально,
я людина дуже відхідлива,
поплакала три дні і почала жити своє життя, не страждаючи
але скажу вам так,
якби людина сама не прийняла рішення розійтися, я б не змогла цього зробити, бо дуже була морально залежна
я весь час сподівалася,
що все стане краще😬
якби людина сама не прийняла рішення розійтися, я б не змогла цього зробити, бо дуже була морально залежна
я весь час сподівалася,
що все стане краще😬