я думаю, що комплекси є у всіх
у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є
але я дуже рада, що маю саме таку зовнішність і що я — це я💅🏻
я прийняла себе
i якщо інколи вирішую щось у собі змінити або «покращити», то це не через комплекси.
швидше від нудьги — просто хочеться зробити ще краще, по-своєму
навіть не знаю, як це правильно пояснити, але це точно не про нелюбов до себе
у мене вони теж були — десь, можливо, і зараз ще є
але я дуже рада, що маю саме таку зовнішність і що я — це я💅🏻
я прийняла себе
i якщо інколи вирішую щось у собі змінити або «покращити», то це не через комплекси.
швидше від нудьги — просто хочеться зробити ще краще, по-своєму
навіть не знаю, як це правильно пояснити, але це точно не про нелюбов до себе