треш так незвично
вже 10 разів заходжу в інст щоб подивитись шо там
а аккаунта та нема
вже 10 разів заходжу в інст щоб подивитись шо там
а аккаунта та нема
у мене нарешті дійшли руки змонтувати тутор на мейк 😅
мені не дуже подобається, як вийшло,
тому закину сюди, а потім якось пересніму, щоб виставити всюди 🫡
мені не дуже подобається, як вийшло,
тому закину сюди, а потім якось пересніму, щоб виставити всюди 🫡
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
я як завжди зі своїм пледом
я без нього не можу нікуди їздити …
талісман 🧿 хахахах
я без нього не можу нікуди їздити …
талісман 🧿 хахахах