хочеться зловити жостку істерику
виплакатись, бо здається, що тоді стане легше
а в мене зараз якась сталева психіка
тупо не можу
виплакатись, бо здається, що тоді стане легше
а в мене зараз якась сталева психіка
тупо не можу
зараз стараюся відволікатись як можу
дякую людям, які поруч🫂
але все одно відчуття, ніби я зовсім одна
дякую людям, які поруч🫂
але все одно відчуття, ніби я зовсім одна