💢 گزارش تصویری ۲/
اولین روز برگزاری جشنواره سینما حقیقت در پردیس ملت
📌 شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
اولین روز برگزاری جشنواره سینما حقیقت در پردیس ملت
📌 شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
🔺بازدید دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پردیس ملت، خانه جشنواره سینماحقیقت
#پردیس_سینما_گالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
#پردیس_سینما_گالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
💢 گزارش تصویری/
سومین روز برگزاری جشنواره سینما حقیقت در پردیس ملت با حضور دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
📌 شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
سومین روز برگزاری جشنواره سینما حقیقت در پردیس ملت با حضور دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
📌 شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
#سینما_حقیقت
@mellatcinema
💢 امروز چهارشنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۱، ۷ سالن پردیس سینمایی ملت با اکران آثار راهیافته به شانزدهمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت»، میزبان علاقهمندان سینمای مستند است.
🔸سالن شماره۱ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلمهای «جای زخم جنگ» به کارگردانی عرفان علیحسنزاده و «بلوار اتحاد» به کارگردانی صادق زارع در بخش نیمهبلند مسابقه ملی
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «امینالضرب» به کارگردانی جمشید بیات ترک در بخش بلند مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم «آقا نعمت» به کارگردانی علی تک روستا در بخش بلند مسابقه ملی و بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم «قرار روز شانزدهم» به کارگردانی سید محمداحسان اصغرزاده در بخش بلند مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی
🔸سالن شماره ۲ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶، فیلم «آبی روشن» به کارگردانی ابوالفضل توکلی در بخش خارج از مسابقه
ساعت ۱۶ تا ۱۸ سه فیلم «یک قایق روی دریا» به کارگردانی آرمان قلیپور دشتکی، «ماراتن به سوی خط باریک قرمز» اثر کتایون جهانگیری، «ساموراییها در کردستان» ساخته مصعب عباسی سر، سرکوت نیکدل در بخش کوتاه مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم مستند «اسپانک» به کارگردانی محمدرضا خوشفرمان در بخش نیمه بلند مسابقه ملی و بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم مستند «۶۴۱۰ روز اسارت» به کارگرانی زهره نجفزاده در بخش جایزه شهید آوینی
🔸سالن شماره ۹ :
ساعت ۱۶ تا ۱۸ چهار فیلم «دیروز، امروز، فردا» اثر آورهان دده، محصول مشترک کشورهای ترکیه، لبنان، سوریه و سودان، «یوستاپیا» اثر دنیسا پاروبکوا، محصول کشور اسلواکی، «مدار چهل و پنجم» اثر لارنس ابوحمدان، محصول کشور عمان، «و سپس دریا را سوزاندند» اثر ماجد الرحیمی، محصول کشور قطر در بخش کوتاه مسابقه بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم های «لانه پرستوها» ساخته نرگس شکیبافر و مهرگان درستکار و «ناتمامی» ساخته عاطفه صبور ز بخش خارج از مسابقه
🔸سالن شماره ۱۰:
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلمهای «موج فراگیر» اثر سیمونه پیزی، محصول کشور ایتالیا، «خواکین پسرعموی من» اثر لوسیانو گیاردینو، محصول کشور آرژانتین در بخش نیمهبلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۶ تا ۱۸ «زندگی فولادی» اثر انوئل باوئر، محصول کشور پرو در بخش بلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم «لینچ- اوز» اثر الکساندر او فیلیپ، محصول آمریکا در بخش پرتره
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم «طلوع آرورا» اثر اینا ساهاکیان، محصول مشترک ارمنستان، آلمان و لیتوانی در بخش نمایش ویژه
🔸سالن شماره ۶:
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلم «کوهستان بیصدا» به کارگردانی فرود عوضپور در بخش بلند مسابقه ملی
ساعت ۱۶ تا ۱۸ یلم «سه نهزارم» به کارگردانی بهروز نورانیپور در بخش بلند مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ ۲ فیلم مستند «راه پر ستاره» به کارگردانی احمد سیدکشمیری و «شهر گمشده» ساخته مهدی افشارنیک از بخش نیمه بلند مسابقه ملی
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم مستند «قانماز» به کارگرانی علی قاسمی و جعفر موسوی در بخش بلند مسابقه ملی
🔸سالن شماره ۳ :
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «علی موسیو» به کارگردانی مسعود میر در بخش نیمهبلند مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ سه فیلم «مهلقا» به کارگردانی مریم جمالی، «سنگهای مرز» اثر روحالله اکبری و «فرش عرش» ساخته روحالله توکلی در بخش کوتاه مسابقه ملی
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلمهای «اصیل» اثر سعید آلبوعبادی و «روایت فرهت» ساخته امیراطهر سهیلی
🔸سالن شماره ۴ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلم «سرگیجه» اثر هاروئو اینوئه، محصول ژاپن در بخش پرتره
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «ودت» اثر کلودین بوریس و پاتریس چاگنارد، محصول کشور فرانسه در بخش بلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۸ تا ۲۰ مستند «نقاش مستقل» اثر جیوگو وارلا سیووا، محصول کشور پرتغال در بخش نیمهبلند مسابقه بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ مستند «بنده نیکوکار» اثر خوان ایگناسیو زوالوس، محصول کشور آرژانتین در بخش بلند مسابقه بینالملل
شانزدهمین جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» تا ۲۵ آذرماه به دبیری محمد حمیدی مقدم در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
@mellatcinema
🔸سالن شماره۱ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلمهای «جای زخم جنگ» به کارگردانی عرفان علیحسنزاده و «بلوار اتحاد» به کارگردانی صادق زارع در بخش نیمهبلند مسابقه ملی
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «امینالضرب» به کارگردانی جمشید بیات ترک در بخش بلند مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم «آقا نعمت» به کارگردانی علی تک روستا در بخش بلند مسابقه ملی و بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم «قرار روز شانزدهم» به کارگردانی سید محمداحسان اصغرزاده در بخش بلند مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی
🔸سالن شماره ۲ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶، فیلم «آبی روشن» به کارگردانی ابوالفضل توکلی در بخش خارج از مسابقه
ساعت ۱۶ تا ۱۸ سه فیلم «یک قایق روی دریا» به کارگردانی آرمان قلیپور دشتکی، «ماراتن به سوی خط باریک قرمز» اثر کتایون جهانگیری، «ساموراییها در کردستان» ساخته مصعب عباسی سر، سرکوت نیکدل در بخش کوتاه مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم مستند «اسپانک» به کارگردانی محمدرضا خوشفرمان در بخش نیمه بلند مسابقه ملی و بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم مستند «۶۴۱۰ روز اسارت» به کارگرانی زهره نجفزاده در بخش جایزه شهید آوینی
🔸سالن شماره ۹ :
ساعت ۱۶ تا ۱۸ چهار فیلم «دیروز، امروز، فردا» اثر آورهان دده، محصول مشترک کشورهای ترکیه، لبنان، سوریه و سودان، «یوستاپیا» اثر دنیسا پاروبکوا، محصول کشور اسلواکی، «مدار چهل و پنجم» اثر لارنس ابوحمدان، محصول کشور عمان، «و سپس دریا را سوزاندند» اثر ماجد الرحیمی، محصول کشور قطر در بخش کوتاه مسابقه بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم های «لانه پرستوها» ساخته نرگس شکیبافر و مهرگان درستکار و «ناتمامی» ساخته عاطفه صبور ز بخش خارج از مسابقه
🔸سالن شماره ۱۰:
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلمهای «موج فراگیر» اثر سیمونه پیزی، محصول کشور ایتالیا، «خواکین پسرعموی من» اثر لوسیانو گیاردینو، محصول کشور آرژانتین در بخش نیمهبلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۶ تا ۱۸ «زندگی فولادی» اثر انوئل باوئر، محصول کشور پرو در بخش بلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم «لینچ- اوز» اثر الکساندر او فیلیپ، محصول آمریکا در بخش پرتره
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم «طلوع آرورا» اثر اینا ساهاکیان، محصول مشترک ارمنستان، آلمان و لیتوانی در بخش نمایش ویژه
🔸سالن شماره ۶:
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلم «کوهستان بیصدا» به کارگردانی فرود عوضپور در بخش بلند مسابقه ملی
ساعت ۱۶ تا ۱۸ یلم «سه نهزارم» به کارگردانی بهروز نورانیپور در بخش بلند مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ ۲ فیلم مستند «راه پر ستاره» به کارگردانی احمد سیدکشمیری و «شهر گمشده» ساخته مهدی افشارنیک از بخش نیمه بلند مسابقه ملی
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلم مستند «قانماز» به کارگرانی علی قاسمی و جعفر موسوی در بخش بلند مسابقه ملی
🔸سالن شماره ۳ :
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «علی موسیو» به کارگردانی مسعود میر در بخش نیمهبلند مسابقه ملی
ساعت ۱۸ تا ۲۰ سه فیلم «مهلقا» به کارگردانی مریم جمالی، «سنگهای مرز» اثر روحالله اکبری و «فرش عرش» ساخته روحالله توکلی در بخش کوتاه مسابقه ملی
ساعت ۲۰ تا ۲۲ فیلمهای «اصیل» اثر سعید آلبوعبادی و «روایت فرهت» ساخته امیراطهر سهیلی
🔸سالن شماره ۴ :
ساعت ۱۴ تا ۱۶ فیلم «سرگیجه» اثر هاروئو اینوئه، محصول ژاپن در بخش پرتره
ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «ودت» اثر کلودین بوریس و پاتریس چاگنارد، محصول کشور فرانسه در بخش بلند مسابقه بینالملل
ساعت ۱۸ تا ۲۰ مستند «نقاش مستقل» اثر جیوگو وارلا سیووا، محصول کشور پرتغال در بخش نیمهبلند مسابقه بینالملل
ساعت ۲۰ تا ۲۲ مستند «بنده نیکوکار» اثر خوان ایگناسیو زوالوس، محصول کشور آرژانتین در بخش بلند مسابقه بینالملل
شانزدهمین جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» تا ۲۵ آذرماه به دبیری محمد حمیدی مقدم در پردیس ملت در حال برگزاری است.
#پردیس_سینماگالری_ملت
#جشنواره_سینماحقیقت
@mellatcinema
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💢 استقبال از فیلم مستند «آقا نعمت» به کارگردانی علی تک روستا در سومین روز از جشنواره سینما حقیقت در پردیس ملت
#پردیس_سینما_گالری_ملت
#جشنواره_سینما_حقیقت
@mellatcinema
#پردیس_سینما_گالری_ملت
#جشنواره_سینما_حقیقت
@mellatcinema