Маркушин Олександр
12.8K subscribers
7.28K photos
1.29K videos
1 file
1.8K links
Ірпінський міський голова

Підписуйтеся:
@markushyn
Download Telegram
Друзі, Максим Бонер – на щиті. Завтра, 16 червня, Ірпінська громада зустрічає свого Героя:

13:30 — відспівування в Ірпінській Біблійній Церкві на вул. Соборній, 1;

14:30 – живий коридор на вул. Університетській (перед поворотом на кладовище);

14:45 – чин поховання на Алеї пам’яті захисників України.


Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки, бабуся та багато друзів.

38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня.

Захоплювався подорожами світом і фотографією, має багато пам’ятних світлин Ірпеня

Наприкінці минулого року Максим Бонер долучився до війська. Стримував ворога в лавах безпілотних систем.

Тиждень тому на Дніпропетровщині від удару ворожого дрона загинув під час виконання бойового завдання.

Щирі співчуття родині, друзям і побратимам від усієї Ірпінської громади.

Вічна слава Герою – Максиму Бонеру!

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢222🙏3115🕊9
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
На честь нашого захисника Максима Бонера сьогодні відбулося скорботне богослужіння в Ірпінській Біблійній Церкві.

Провести Героя в останню путь зібралися рідні, друзі, мешканці громади. Також приїхали побратими. Кожен прийшов із власними спогадами про людину, яку знали, цінували, поважали і любили.

Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки та бабуся.

38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня, який став для нього рідним домом.

Максим захоплювався подорожами світом та фотографією. Після нього залишилося багато пам’ятних світлин Ірпеня, в яких він зберіг красу нашого нескореного міста.

Наприкінці минулого року він долучився до лав Збройних Сил України. Служив у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів. Разом із побратимами виконував бойові завдання та боронив Україну від російських окупантів.

8 червня на Дніпропетровщині Максим Бонер загинув під час виконання бойового завдання внаслідок удару ворожого дрона.

Дякую всім, хто долучився до живого коридору та зустрів свого Героя, схиливши коліно. Ваша підтримка дуже важлива для рідних і близьких наших захисників.

Щирі співчуття родині, друзям, побратимам і всім, хто знав Максима.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою – Максиму Бонеру!

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢145🙏4814🕊2👏1
Михайлівка-Рубежівка втратила юного захисника – Максима Костюченка.

Завтра, 19 червня, відбудеться прощання з Героєм.

10:00 – живий коридор на вул. Успішна – вул. Садова – по колу повз Алею Пам’яті – далі вул. Церковна – вул. Зарічна – вул. Зелена Долина, де проживав воїн.

10:20 – прощання біля дому: вул. Зелена Долина, 41.

Чин поховання пройде на місцевому кладовищі у селі Михайлівка-Рубежівка на вул. Шевченка.


Максим Костюченко народився 5 вересня 1997 року. Навчався у Михайлівсько-Рубежівській школі. З дитинства захоплювався комп’ютерами й технікою, був допитливим, щирим і відкритим до людей.

Після військової служби працював у Київському центрі підтримки дітей та сімей. Рідні, друзі та колеги згадують його як доброзичливу людину з гарним почуттям гумору, поруч з якою було легко й спокійно.

У березні 2023 року Максим став до лав Збройних Сил України. Служив головним сержантом артилерійської розвідки, мав позивний "Малиш".

За понад три роки служби на найважчих ділянках фронту захисник отримав не одне поранення. Після лікування та реабілітації він щоразу повертався до свого підрозділу і побратимів.

Під час останнього бойового завдання Максим отримав важке осколкове поранення. Лікарі в Харкові, а потім в Києві кілька тижнів боролися за його життя, провели не одну операцію, але врятувати його не вдалося.

У Максима залишилися мама, бабуся, брат і тітка Валентина.

Щирі співчуття рідним, друзям і побратимам від усієї Ірпінської громади.

Вічна слава і пам’ять Герою – Максиму Костюченку!

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢217🙏2813🕊4
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні Михайлівка-Рубежівка провела в останню путь свого захисника Максима Костюченка.

Максиму було 28 років. Він народився і виріс у Михайлівці-Рубежівці, навчався у місцевій школі.

Під час бойових дій на Київщині навесні 2022 року допомагав людям у гуманітарних питаннях.

У березні 2023 року долучився до лав Збройних Сил України. Служив головним сержантом артилерійської розвідки 44-ї окремої механізованої бригади, мав позивний "Малиш".

За час служби на важких ділянках фронту він неодноразово отримував поранення. Після лікування та реабілітації щоразу повертався до свого підрозділу і побратимів.

"Максим був справжнім товаришем, надійним командиром, помічником для своїх побратимів. Ніколи не відмовлявся від виконання найважчих завдань. Завжди передавав свій досвід і знання. Був прикладом у службі", – згадували на прощанні побратими Максима.

Під час останнього бойового завдання Максим отримав важке осколкове поранення. Лікарі в Харкові, а потім у Києві кілька тижнів боролися за його життя, провели не одну операцію, але врятувати захисника не вдалося.

Світла пам’ять Герою – Максиму Костюченку!

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢188🙏29🕊83👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Яка доля мешканців будинків на вул. Северинівській, 158, 160 та 162 в Ірпені, які були зруйновані під час бойових дій?

У 2024 році Київська обласна військова адміністрація розробила проєкт будівництва трьох багатоквартирних будинків для постраждалих людей. Однак будівництво не розпочалося через брак коштів і відмову урядовців дозволити використання житлових сертифікатів на відбудову.

За цей час частина мешканців уже скористалася сертифікатами та придбала житло на вторинному ринку. Але багато родин не захотіли залишати Ірпінь і продовжують відстоювати своє право повернутися на місце, де вони жили до повномасштабного вторгнення.

Сьогодні таких родин близько 100. І хоч ці люди дуже заважають будівельній мафії забрати землю під їхніми демонтованими будинками, ми боремось за новий проєкт відбудови і маємо важливу новину.

Під час зустрічі з керівництвом Бучанського району ми отримали підтвердження, що за погодженням голови Київської ОВА Миколи Калашника буде розроблено новий проєкт одного будинку, в якому зможуть отримати квартири всі мешканці, які залишилися без житла.

Вже завтра має бути визначений проєктувальник, який розпочне роботу.

Сподіваюся, цього разу справа нарешті зрушить з місця і людей, які роками чекають на власне житло, почують.

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
69👍38🔥7👎4🙏2
Forwarded from Zelenskiy / Official
Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних.
144👍17🙏10🕊1
Друзі, під час останнього обміну повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда, якого у березні 2022 року росіяни взяли у полон під час несення служби в Ірпінському шпиталі.

Анатолію Івановичу зараз 42 роки. Він народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині. На початку повномасштабного вторгнення проходив службу в Ірпені.

11 березня 2022 року зв'язок із ним обірвався. За словами рідних, Анатолій був викрадений зі шпиталю, у якому жив і працював начальником складу навчального медичного майна.

Відтоді понад чотири роки його мама, сестра Ольга та близькі шукали його й не втрачали надії на зустріч.

Щиро вітаємо Анатолія з поверненням на рідну землю.

Нехай якнайшвидше настане день, коли додому повернуться всі полонені українці.

Наступна акція "Не мовчи! Полон вбиває!" в Ірпені відбудеться через тиждень, 4 липня, об 11:00, біля Центрального парку.

🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
108🙏62👍4🔥3🥰2