Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ірпінська громада провела в останню путь свого земляка. На Запорізькому напрямку, захищаючи Україну, загинув 47-річний Володимир Венгер.
Володимир народився в Ірпені 20 грудня 1978 року.
У 2024 році, після смерті мами, за якою він тривалий час доглядав під час хвороби, Володимир ухвалив рішення стати на захист України. Попри проблеми зі здоров’ям, він служив стрільцем 1-го стрілецького взводу 260 ОБр ТрО "Хортиця".
11 травня 2026 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку Володимир загинув.
Громада зустріла Героя у рідному Ірпені живим коридором і віддала останню шану на Алеї пам'яті захисників України.
Щирі співчуття сестрам, брату, близьким і побратимам Володимира.
Вічна і світла пам'ять Герою!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Володимир народився в Ірпені 20 грудня 1978 року.
У 2024 році, після смерті мами, за якою він тривалий час доглядав під час хвороби, Володимир ухвалив рішення стати на захист України. Попри проблеми зі здоров’ям, він служив стрільцем 1-го стрілецького взводу 260 ОБр ТрО "Хортиця".
11 травня 2026 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку Володимир загинув.
Громада зустріла Героя у рідному Ірпені живим коридором і віддала останню шану на Алеї пам'яті захисників України.
Щирі співчуття сестрам, брату, близьким і побратимам Володимира.
Вічна і світла пам'ять Герою!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢167🙏26❤8🕊4👎1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Травень 2026 року – це вже четверта річниця виходу наших захисників з "Азовсталі". Чотири роки, або понад 1460 днів, українські воїни перебувають у російських катівнях в нелюдських умовах.
Процес виходу відбувався за посередництва та під гарантії міжнародних організацій.
Україні обіцяли дотримання норм Женевських конвенцій, належне поводження з полоненими, доступ міжнародних гуманітарних місій і подальший обмін у відносно короткий термін.
Але російські терористи ніколи не виконують своїх обіцянок.
Тому Ірпінь буде виходити на акції
"Не мовчи! Полон вбиває!" поки всі українські полонені не повернуться додому. Долучайтесь і ви – кожної другої суботи об 11:00 біля Центрального парку.
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Процес виходу відбувався за посередництва та під гарантії міжнародних організацій.
Україні обіцяли дотримання норм Женевських конвенцій, належне поводження з полоненими, доступ міжнародних гуманітарних місій і подальший обмін у відносно короткий термін.
Але російські терористи ніколи не виконують своїх обіцянок.
Тому Ірпінь буде виходити на акції
"Не мовчи! Полон вбиває!" поки всі українські полонені не повернуться додому. Долучайтесь і ви – кожної другої суботи об 11:00 біля Центрального парку.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏105❤12👍5👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🩸 Донори з Ірпеня і Бучі!
Зустрічаємося вже в цю п’ятницю і суботу, 29–30 травня, на Дні Донора "Кровні побратими".
Ваша швидка донація у комфортних умовах і в оточенні однодумців обов’язково врятує чиєсь життя.
🕘 З 09:00 до 14:00
📍 м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54
Приходьте самі та кличте друзів!
Відеоінструкція для підготовки за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=HW2jlG567Yg
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Зустрічаємося вже в цю п’ятницю і суботу, 29–30 травня, на Дні Донора "Кровні побратими".
Ваша швидка донація у комфортних умовах і в оточенні однодумців обов’язково врятує чиєсь життя.
🕘 З 09:00 до 14:00
📍 м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54
Приходьте самі та кличте друзів!
Відеоінструкція для підготовки за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=HW2jlG567Yg
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤42👍15🙏10👎1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Почалося п’яте літо повномасштабного вторгнення. росія продовжує завдавати комбінованих ракетних ударів по житлових будинках і цивільній інфраструктурі.
Станом на 09:00 в Ірпінській громаді падіння уламків та постраждалих не фіксуємо.
Щирі співчуття рідним і близьким загиблих у Києві та Дніпрі.
Наслідки чергового злочину проти мирного населення України у столиці, на Київщині та в інших областях ще встановлюються.
Наші мобільні вогневі групи вже понад добу безперервно чергують на позиціях.
Вдячний кожному військовослужбовцю, добровольцю та бійцю, який цієї ночі та сьогодні вранці боронив нас від сотень дронів і понад сім десятків ракет.
Тримаємось!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Станом на 09:00 в Ірпінській громаді падіння уламків та постраждалих не фіксуємо.
Щирі співчуття рідним і близьким загиблих у Києві та Дніпрі.
Наслідки чергового злочину проти мирного населення України у столиці, на Київщині та в інших областях ще встановлюються.
Наші мобільні вогневі групи вже понад добу безперервно чергують на позиціях.
Вдячний кожному військовослужбовцю, добровольцю та бійцю, який цієї ночі та сьогодні вранці боронив нас від сотень дронів і понад сім десятків ракет.
Тримаємось!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏113❤90😢14👍6👎3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Друзі, кожні 3 місяці ми з ДФТГ Ірпінь проводимо Дні донора для ініціативи "Кровні побратими".
За чотири такі заходи мешканці Ірпінської та Бучанської громад здійснили вже 580 донацій і стали кровними побратимами наших захисників та захисниць.
За цими цифрами стоять неймовірні люди. Приходили ті, хто робить це регулярно, і також мені приємно бачити тих, хто вперше сідає у донорське крісло і потім каже: Це не боляче і не страшно, тепер я буду ділитись своєю кров'ю частіше.
Дякую кожному!
За організацією таких подій завжди стоїть велика спільна робота, тому окрема вдячність:
Фахівцям Київського обласного центру служби крові, з якими наші Дні Донора завжди проходять професійно і з усмішками.
Міському голові Бучі та Оксані Джам за те, що прийняли нас і допомогли все організувати максимально комфортно для людей.
Бучанській міській раді, Бучанському центру первинної медико-санітарної допомоги, Тарасу Шаправському і команді ДФТГ Бучі – за підтримку ініціативи та безпосередню участь.
Вдячний нашим захисникам, які долучаються до донорського руху:
– Окремому загону безпілотних систем спеціального призначення "Крила Омеги" Центру спеціального призначення "Омега" НГУ;
– військовим частинам Національної гвардії України.
До наступної зустрічі, Кровні побратими Ірпеня і Бучі!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
За чотири такі заходи мешканці Ірпінської та Бучанської громад здійснили вже 580 донацій і стали кровними побратимами наших захисників та захисниць.
За цими цифрами стоять неймовірні люди. Приходили ті, хто робить це регулярно, і також мені приємно бачити тих, хто вперше сідає у донорське крісло і потім каже: Це не боляче і не страшно, тепер я буду ділитись своєю кров'ю частіше.
Дякую кожному!
За організацією таких подій завжди стоїть велика спільна робота, тому окрема вдячність:
Фахівцям Київського обласного центру служби крові, з якими наші Дні Донора завжди проходять професійно і з усмішками.
Міському голові Бучі та Оксані Джам за те, що прийняли нас і допомогли все організувати максимально комфортно для людей.
Бучанській міській раді, Бучанському центру первинної медико-санітарної допомоги, Тарасу Шаправському і команді ДФТГ Бучі – за підтримку ініціативи та безпосередню участь.
Вдячний нашим захисникам, які долучаються до донорського руху:
– Окремому загону безпілотних систем спеціального призначення "Крила Омеги" Центру спеціального призначення "Омега" НГУ;
– військовим частинам Національної гвардії України.
До наступної зустрічі, Кровні побратими Ірпеня і Бучі!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤67👍20🔥5
Forwarded from Zelenskiy / Official
Ще 185 українських захисників сьогодні повертаються додому з російської неволі. І також із захисниками повертається один цивільний. Воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Рядові, сержанти й офіцери. Вони захищали нашу державу в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському та Курському напрямках. Серед них ті, хто повертається після років російського полону, в якому перебували ще з 2022 року.
Дякую всім, хто робить це можливим: команді, що займається обмінами, нашим партнерам. І особлива вдячність воїнам, які поповнюють наш обмінний фонд – своєю силою та результатами на фронті забезпечують повернення наших людей додому. Робота триває. Повернення наших людей – незмінний пріоритет для України. Щодня працюємо над тим, щоб визволити кожного українця та кожну українку з неволі.
Дякую всім, хто робить це можливим: команді, що займається обмінами, нашим партнерам. І особлива вдячність воїнам, які поповнюють наш обмінний фонд – своєю силою та результатами на фронті забезпечують повернення наших людей додому. Робота триває. Повернення наших людей – незмінний пріоритет для України. Щодня працюємо над тим, щоб визволити кожного українця та кожну українку з неволі.
❤127🙏39🔥8
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Вітаю Ірпінську громаду із закінченням навчального року!
Він був непростим, як і попередні після повномасштабного вторгнення.
Хочу подякувати нашим найкращим освітянам. Ви працюєте в дуже важких умовах. Майже кожного дня ви стикаєтеся із зупинкою навчального процесу через повітряні тривоги. Ви йдете в укриття, рятуєте наших дітей. Ви знаєте як ніхто, наскільки важлива освіта, як важливі знання, які ви даєте нашим дітям.
Хочу подякувати нашим батькам за ваше терпіння, за вашу позицію залишатися в Україні.
Я так само батько двох дітей, і коли лунають сигнали повітряної тривоги, я думаю: як там діти?
Хочу привітати всіх наших учнів, наших випускників і побажати вам обов'язково вступити до вищих навчальних закладів, бо ви – майбутнє нашої України.
Вдячний Силам оборони, які дають можливість вам навчатися.
Дякую вам, незламні освітяни, батьки та учні Ірпінської громади!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Він був непростим, як і попередні після повномасштабного вторгнення.
Хочу подякувати нашим найкращим освітянам. Ви працюєте в дуже важких умовах. Майже кожного дня ви стикаєтеся із зупинкою навчального процесу через повітряні тривоги. Ви йдете в укриття, рятуєте наших дітей. Ви знаєте як ніхто, наскільки важлива освіта, як важливі знання, які ви даєте нашим дітям.
Хочу подякувати нашим батькам за ваше терпіння, за вашу позицію залишатися в Україні.
Я так само батько двох дітей, і коли лунають сигнали повітряної тривоги, я думаю: як там діти?
Хочу привітати всіх наших учнів, наших випускників і побажати вам обов'язково вступити до вищих навчальних закладів, бо ви – майбутнє нашої України.
Вдячний Силам оборони, які дають можливість вам навчатися.
Дякую вам, незламні освітяни, батьки та учні Ірпінської громади!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤128👍38🥰6👎1
Друзі, вчора під час обміну полоненими на рідну землю повернувся Віктор Лавренчук.
З 2024 року його родина проживає в Ірпені. Тож від усієї Ірпінської громади вітаємо Віктора та його рідних із цим щасливим днем.
Віктор Іванович народився 6 березня 1977 року в селі Климентіївка на Житомирщині. До війни працював карщиком на склозаводі.
14 лютого 2023 року долучився до ЗСУ, служив молодшим сержантом на Донецькому напрямку. 1 серпня 2023 року після артилерійського обстрілу потрапив у російський полон.
Майже два роки його шукали і не втрачали надії на повернення найдорожчі люди – дружина Любов, син Богдан, донька Софійка, мама та вся велика родина.
Бажаємо захиснику швидко відновитися, відійти від того жаху, який довелося пережити в російському полоні, та надолужити втрачений час, проведений далеко від близьких.
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
З 2024 року його родина проживає в Ірпені. Тож від усієї Ірпінської громади вітаємо Віктора та його рідних із цим щасливим днем.
Віктор Іванович народився 6 березня 1977 року в селі Климентіївка на Житомирщині. До війни працював карщиком на склозаводі.
14 лютого 2023 року долучився до ЗСУ, служив молодшим сержантом на Донецькому напрямку. 1 серпня 2023 року після артилерійського обстрілу потрапив у російський полон.
Майже два роки його шукали і не втрачали надії на повернення найдорожчі люди – дружина Любов, син Богдан, донька Софійка, мама та вся велика родина.
Бажаємо захиснику швидко відновитися, відійти від того жаху, який довелося пережити в російському полоні, та надолужити втрачений час, проведений далеко від близьких.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤148🙏72👍15
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
На щиті повернувся син Ірпінської громади, захисник – Володимир Ходирєв.
Мешканці Ірпеня, які прийшли віддати шану земляку, згадували, як він зростав, навчався в школі №12. З юних років захоплювався технікою.
Володимир не вперше захищав нашу країну від російських окупантів. У 2014–2015 роках він воюва в АТО, під час Дебальцівської операції. Після повномасштабного вторгнення знову долучився до війська, служив пілотом БпЛА.
Тиждень тому на Куп’янському напрямку 36-річний воїн з міста-героя Ірпеня загинув під час виконання бойового завдання.
Щирі співчуття мамі, рідним, друзям і побратимам Володимира від усієї Ірпінської громади.
Вічна і світла пам’ять Герою – Володимиру Ходирєву!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Мешканці Ірпеня, які прийшли віддати шану земляку, згадували, як він зростав, навчався в школі №12. З юних років захоплювався технікою.
Володимир не вперше захищав нашу країну від російських окупантів. У 2014–2015 роках він воюва в АТО, під час Дебальцівської операції. Після повномасштабного вторгнення знову долучився до війська, служив пілотом БпЛА.
Тиждень тому на Куп’янському напрямку 36-річний воїн з міста-героя Ірпеня загинув під час виконання бойового завдання.
Щирі співчуття мамі, рідним, друзям і побратимам Володимира від усієї Ірпінської громади.
Вічна і світла пам’ять Герою – Володимиру Ходирєву!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢229🙏33❤14🕊8
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Шановна Ірпінська громадо!
Станом на 12:00 після обстеження не фіксуємо ні падіння уламків, ні влучань.
Гучні вибухи, які ви чули в Ірпені, були в сусідніх громадах.
Маємо триматися і бути готовими до комбінованих ракетних атак терористів з рф, бо всі ми розуміємо, що вони не зупиняться і будуть намагатися прориватися крізь нашу ППО та за будь-яку ціну доводити, що на щось ще здатні.
Щирі співчуття від Ірпеня рідним загиблих у Києві та рятувальників у Харкові.
Дякую за службу всім, хто сьогодні чергував на позиціях ППО і ПРО та нашим мобільно-вогневим групам. Ви продемонстрували високі результати.
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Станом на 12:00 після обстеження не фіксуємо ні падіння уламків, ні влучань.
Гучні вибухи, які ви чули в Ірпені, були в сусідніх громадах.
Маємо триматися і бути готовими до комбінованих ракетних атак терористів з рф, бо всі ми розуміємо, що вони не зупиняться і будуть намагатися прориватися крізь нашу ППО та за будь-яку ціну доводити, що на щось ще здатні.
Щирі співчуття від Ірпеня рідним загиблих у Києві та рятувальників у Харкові.
Дякую за службу всім, хто сьогодні чергував на позиціях ППО і ПРО та нашим мобільно-вогневим групам. Ви продемонстрували високі результати.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏160👍36❤24👎4
Друзі, Максим Бонер – на щиті. Завтра, 16 червня, Ірпінська громада зустрічає свого Героя:
13:30 — відспівування в Ірпінській Біблійній Церкві на вул. Соборній, 1;
14:30 – живий коридор на вул. Університетській (перед поворотом на кладовище);
14:45 – чин поховання на Алеї пам’яті захисників України.
Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки, бабуся та багато друзів.
38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня.
Захоплювався подорожами світом і фотографією, має багато пам’ятних світлин Ірпеня
Наприкінці минулого року Максим Бонер долучився до війська. Стримував ворога в лавах безпілотних систем.
Тиждень тому на Дніпропетровщині від удару ворожого дрона загинув під час виконання бойового завдання.
Щирі співчуття родині, друзям і побратимам від усієї Ірпінської громади.
Вічна слава Герою – Максиму Бонеру!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
13:30 — відспівування в Ірпінській Біблійній Церкві на вул. Соборній, 1;
14:30 – живий коридор на вул. Університетській (перед поворотом на кладовище);
14:45 – чин поховання на Алеї пам’яті захисників України.
Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки, бабуся та багато друзів.
38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня.
Захоплювався подорожами світом і фотографією, має багато пам’ятних світлин Ірпеня
Наприкінці минулого року Максим Бонер долучився до війська. Стримував ворога в лавах безпілотних систем.
Тиждень тому на Дніпропетровщині від удару ворожого дрона загинув під час виконання бойового завдання.
Щирі співчуття родині, друзям і побратимам від усієї Ірпінської громади.
Вічна слава Герою – Максиму Бонеру!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢222🙏31❤15🕊9
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
На честь нашого захисника Максима Бонера сьогодні відбулося скорботне богослужіння в Ірпінській Біблійній Церкві.
Провести Героя в останню путь зібралися рідні, друзі, мешканці громади. Також приїхали побратими. Кожен прийшов із власними спогадами про людину, яку знали, цінували, поважали і любили.
Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки та бабуся.
38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня, який став для нього рідним домом.
Максим захоплювався подорожами світом та фотографією. Після нього залишилося багато пам’ятних світлин Ірпеня, в яких він зберіг красу нашого нескореного міста.
Наприкінці минулого року він долучився до лав Збройних Сил України. Служив у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів. Разом із побратимами виконував бойові завдання та боронив Україну від російських окупантів.
8 червня на Дніпропетровщині Максим Бонер загинув під час виконання бойового завдання внаслідок удару ворожого дрона.
Дякую всім, хто долучився до живого коридору та зустрів свого Героя, схиливши коліно. Ваша підтримка дуже важлива для рідних і близьких наших захисників.
Щирі співчуття родині, друзям, побратимам і всім, хто знав Максима.
Вічна пам’ять і вічна слава Герою – Максиму Бонеру!
🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎 Facebook 📹 YouTube
Провести Героя в останню путь зібралися рідні, друзі, мешканці громади. Також приїхали побратими. Кожен прийшов із власними спогадами про людину, яку знали, цінували, поважали і любили.
Максима вдома чекали маленька донечка, дружина, батьки та бабуся.
38-річний захисник народився у Києві, вищу освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті. У 2018 році переїхав до Ірпеня, який став для нього рідним домом.
Максим захоплювався подорожами світом та фотографією. Після нього залишилося багато пам’ятних світлин Ірпеня, в яких він зберіг красу нашого нескореного міста.
Наприкінці минулого року він долучився до лав Збройних Сил України. Служив у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів. Разом із побратимами виконував бойові завдання та боронив Україну від російських окупантів.
8 червня на Дніпропетровщині Максим Бонер загинув під час виконання бойового завдання внаслідок удару ворожого дрона.
Дякую всім, хто долучився до живого коридору та зустрів свого Героя, схиливши коліно. Ваша підтримка дуже важлива для рідних і близьких наших захисників.
Щирі співчуття родині, друзям, побратимам і всім, хто знав Максима.
Вічна пам’ять і вічна слава Герою – Максиму Бонеру!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢145🙏48❤14🕊2👏1