Тезер
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі…
BTC
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3👍2
Тижневий пермаркет:
- EUR
- DXY
- GBP
- XAU
- XAG
- CAD
- JPY
- GER40
- BTC
- ETH
Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔 🤔 🤔
Торгую зі знижкою на BitGet
- EUR
- DXY
- GBP
- XAU
- XAG
- CAD
- JPY
- GER40
- BTC
- ETH
Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥13👍3❤1
Всім привіт
Нічка була дуже важкою...
Тому сподіваюсь що у вас все добре
По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності.
Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять.
Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати.
Торгую зі знижкою на BitGet
Нічка була дуже важкою...
Тому сподіваюсь що у вас все добре
По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності.
Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять.
Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤12🙏5🔥2
EUR
Добрий ранок
Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США.
По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну.
Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув
Торгую зі знижкою на BitGet
Добрий ранок
Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США.
По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну.
Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3🐳1
BTC
Не зважаючи на ріст, попиту на покупки німа.
А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто.
Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю
Торгую зі знижкою на BitGet
Не зважаючи на ріст, попиту на покупки німа.
А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто.
Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю
Торгую зі знижкою на BitGet
1❤8🔥5
Тезер
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю…
EUR
Тут все ж таки від гепу дали реакцію
Таргети на завтра позначив на графіку
Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати.
До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї
Торгую зi знижкою на BitGet
Тут все ж таки від гепу дали реакцію
Таргети на завтра позначив на графіку
Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати.
До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї
Торгую зi знижкою на BitGet
1🔥8
Йоу йоу йоу
Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥
Програму та спікерів можете глянути в гуглі)
Дата та локація на скріні)
Зараз придумаю як їх для вас розіграти💗 💗 💗
Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат🏃♀️
Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥
Програму та спікерів можете глянути в гуглі)
Дата та локація на скріні)
Зараз придумаю як їх для вас розіграти
Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥4❤3🐳1
DXY
EUR
Крч є проблема
Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку???
Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH...
Тому є такий варіант роботи на завтра:
Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю.
Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
Крч є проблема
Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку???
Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH...
Тому є такий варіант роботи на завтра:
Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю.
Торгую зі знижкою на BitGet
👍7❤3
ТЕЗЕР VIP
@tezervipbot - 15$ 1місяць🤭
Поки буде така халявна ціна)
Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні.
Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️
Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо💗
@tezervipbot - 15$ 1місяць
Поки буде така халявна ціна)
Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні.
Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика
Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥6❤4🐳1
Тезер
ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні. Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️ Тому хто бажає вступити - ласкаво…
EUR
Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр
Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭
Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні???
Торгую зі знижкою на BitGet
Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр
Самі уважні вчора могли побачити підказку
Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні???
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥7❤2🐳1
Мені сьогоднішні графіки взагалі не подобаються.
Шорт по єврику на соплях тримається, але я його достроково закривати не хочу.
По гері завтра можливо буде сетап в ATH, якщо ще в азію не знімуть.
По фунту зараз в 4г фвг, і ціна там застряла, якоїсь яскравої реакції німа
Золото 7й день ренжується
Us30/us100 на хаях тому тоже не цікаві
Канадець не дуже волатильний
BTC та ETH дуже гарно полетіли, питання тільки в тому чи буде підтримка росту в НЮ, бо по факту на 1д тф ми вже 9й день ренжуємось
Крч, о такі пироги
Задавайте питання❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Шорт по єврику на соплях тримається, але я його достроково закривати не хочу.
По гері завтра можливо буде сетап в ATH, якщо ще в азію не знімуть.
По фунту зараз в 4г фвг, і ціна там застряла, якоїсь яскравої реакції німа
Золото 7й день ренжується
Us30/us100 на хаях тому тоже не цікаві
Канадець не дуже волатильний
BTC та ETH дуже гарно полетіли, питання тільки в тому чи буде підтримка росту в НЮ, бо по факту на 1д тф ми вже 9й день ренжуємось
Крч, о такі пироги
Задавайте питання
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤8🔥2🐳1
GBP
Від 4г фвг
Ось це вже нормальна реакція💰
Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿
Добре що не закрив🕺
Торгую зі знижкою на BitGet
Від 4г фвг
Ось це вже нормальна реакція
Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений
Добре що не закрив
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤5🔥2
BTC
Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зрoстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають.
Чи докинуть до 78.5к я не знаю, але шанси на маленький ріст є.
(Дуже вас прошу не заходити на всю котлету, притримуйтесь ризик менеджменту, бо в НЮ на новинах все може піти проти нас однією новиною)
Торгую зі знижкою на BitGet
Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зрoстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають.
Чи докинуть до 78.5к я не знаю, але шанси на маленький ріст є.
(Дуже вас прошу не заходити на всю котлету, притримуйтесь ризик менеджменту, бо в НЮ на новинах все може піти проти нас однією новиною)
Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥7❤2👍1