Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.57K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Тезер
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі…
BTC
ETH

Як і казав що за лонги не топлю

По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз

Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥3👍2
Тижневий пермаркет:

- EUR
- DXY
- GBP
- XAU
- XAG
- CAD
- JPY
- GER40
- BTC
- ETH

Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔🤔🤔

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥13👍31
Всім привіт

Нічка була дуже важкою...
Тому сподіваюсь що у вас все добре


По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності.

Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять.
Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати.

Торгую зі знижкою на BitGet
12🙏5🔥2
EUR

Добрий ранок

Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США.

По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну.

Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥3🐳1
BTC

Не зважаючи на ріст, попиту на покупки німа.

А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто.

Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю

Торгую зі знижкою на BitGet
18🔥5
Тезер
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю…
EUR

Тут все ж таки від гепу дали реакцію

Таргети на завтра позначив на графіку

Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати.

До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї

Торгую зi знижкою на BitGet
1🔥8
Йоу йоу йоу

Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥

Програму та спікерів можете глянути в гуглі)
Дата та локація на скріні)


Зараз придумаю як їх для вас розіграти💗💗💗
Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат🏃‍♀️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥43🐳1
DXY
EUR

Крч є проблема

Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку???

Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH...

Тому є такий варіант роботи на завтра:

Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю.

Торгую зі знижкою на BitGet
👍73
ТЕЗЕР VIP

@tezervipbot - 15$ 1місяць🤭
Поки буде така халявна ціна)

Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні.
Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️

Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо💗
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥64🐳1
Тезер
ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні. Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️ Тому хто бажає вступити - ласкаво…
EUR

Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр

Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭

Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні???

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥72🐳1
Мені сьогоднішні графіки взагалі не подобаються.

Шорт по єврику на соплях тримається, але я його достроково закривати не хочу.
По гері завтра можливо буде сетап в ATH, якщо ще в азію не знімуть.
По фунту зараз в 4г фвг, і ціна там застряла, якоїсь яскравої реакції німа
Золото 7й день ренжується
Us30/us100 на хаях тому тоже не цікаві
Канадець не дуже волатильний
BTC та ETH дуже гарно полетіли, питання тільки в тому чи буде підтримка росту в НЮ, бо по факту на 1д тф ми вже 9й день ренжуємось

Крч, о такі пироги

Задавайте питання❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
18🔥2🐳1
GBP

Від 4г фвг

Ось це вже нормальна реакція💰

Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿
Добре що не закрив🕺

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5🔥2
EUR

Живем🤠

Ізраїль почав наземну операцію в Лівані, ринки вже реагують.

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥73
BTC

Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зрoстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають.

Чи докинуть до 78.5к я не знаю, але шанси на маленький ріст є.
(Дуже вас прошу не заходити на всю котлету, притримуйтесь ризик менеджменту, бо в НЮ на новинах все може піти проти нас однією новиною)

Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥72👍1