Тезер
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤2👍2🔥1
EUR
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6👍2
Тезер
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні
Але норм, поки живий
Торгую зі знижкою на BitGet
На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні
Але норм, поки живий
Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥7🙏4😭1
Тезер
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
Стоп
День закриваю двома стопами
На сьогдні по торгівлі все
Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
Стоп
День закриваю двома стопами
На сьогдні по торгівлі все
Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6😭5
Йоу
Підібємо стату за тиждень:
Пн 18.05:
GER40 +2.8r
EUR +6r
Вт 19.05:
Були сетапи але без входу
Ср 20.05:
GER40 -1r
Чт 21.05:
EUR +2r
GER +2r
EUR б/у
Пт 22.05:
EUR -1r
GER -1r
8 позицій
3 стопа
5 тейків
Тотал +9r😋
Неочікувано багатий на позиції тиждень.
Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій
Всі сетапи я показував вам в лайві, якщо є питання буду радий відповісти в чаті
Підібємо стату за тиждень:
Пн 18.05:
GER40 +2.8r
EUR +6r
Вт 19.05:
Були сетапи але без входу
Ср 20.05:
GER40 -1r
Чт 21.05:
EUR +2r
GER +2r
EUR б/у
Пт 22.05:
EUR -1r
GER -1r
8 позицій
3 стопа
5 тейків
Тотал +9r
Неочікувано багатий на позиції тиждень.
Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій
Всі сетапи я показував вам в лайві, якщо є питання буду радий відповісти в чаті
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥17❤4
Тезер
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі…
BTC
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3👍2
Тижневий пермаркет:
- EUR
- DXY
- GBP
- XAU
- XAG
- CAD
- JPY
- GER40
- BTC
- ETH
Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔 🤔 🤔
Торгую зі знижкою на BitGet
- EUR
- DXY
- GBP
- XAU
- XAG
- CAD
- JPY
- GER40
- BTC
- ETH
Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥13👍3❤1
Всім привіт
Нічка була дуже важкою...
Тому сподіваюсь що у вас все добре
По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності.
Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять.
Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати.
Торгую зі знижкою на BitGet
Нічка була дуже важкою...
Тому сподіваюсь що у вас все добре
По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності.
Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять.
Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤12🙏5🔥2
EUR
Добрий ранок
Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США.
По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну.
Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув
Торгую зі знижкою на BitGet
Добрий ранок
Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США.
По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну.
Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3🐳1
BTC
Не зважаючи на ріст, попиту на покупки німа.
А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто.
Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю
Торгую зі знижкою на BitGet
Не зважаючи на ріст, попиту на покупки німа.
А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто.
Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю
Торгую зі знижкою на BitGet
1❤8🔥5
Тезер
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю…
EUR
Тут все ж таки від гепу дали реакцію
Таргети на завтра позначив на графіку
Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати.
До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї
Торгую зi знижкою на BitGet
Тут все ж таки від гепу дали реакцію
Таргети на завтра позначив на графіку
Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати.
До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї
Торгую зi знижкою на BitGet
1🔥8