Тезер
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Full fix 2rr😋
EUR
Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg
Торгую зі знижкою на BitGet
Full fix 2rr
EUR
Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤8🔥3
EUR
По б/у
Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані
По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.
На цьому поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
По б/у
Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані
По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.
На цьому поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
❤5👍4🔥2
Йоу
Як справи?
Я попередньо буду з вами до кінця цього року.
Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.
Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто
Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
Як справи?
Я попередньо буду з вами до кінця цього року.
Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.
Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто
Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
❤17🔥1
GER40
Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні
При перші же інверсії буду заходити
Якщо стопне то буду перезаходити
Торгую зі знижкою на BitGet
Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні
При перші же інверсії буду заходити
Якщо стопне то буду перезаходити
Торгую зі знижкою на BitGet
1❤5🔥2
Тезер
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤2👍2🔥1
EUR
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6👍2
Тезер
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні
Але норм, поки живий
Торгую зі знижкою на BitGet
На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні
Але норм, поки живий
Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥7🙏4😭1
Тезер
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
Стоп
День закриваю двома стопами
На сьогдні по торгівлі все
Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
Стоп
День закриваю двома стопами
На сьогдні по торгівлі все
Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6😭5
Йоу
Підібємо стату за тиждень:
Пн 18.05:
GER40 +2.8r
EUR +6r
Вт 19.05:
Були сетапи але без входу
Ср 20.05:
GER40 -1r
Чт 21.05:
EUR +2r
GER +2r
EUR б/у
Пт 22.05:
EUR -1r
GER -1r
8 позицій
3 стопа
5 тейків
Тотал +9r😋
Неочікувано багатий на позиції тиждень.
Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій
Всі сетапи я показував вам в лайві, якщо є питання буду радий відповісти в чаті
Підібємо стату за тиждень:
Пн 18.05:
GER40 +2.8r
EUR +6r
Вт 19.05:
Були сетапи але без входу
Ср 20.05:
GER40 -1r
Чт 21.05:
EUR +2r
GER +2r
EUR б/у
Пт 22.05:
EUR -1r
GER -1r
8 позицій
3 стопа
5 тейків
Тотал +9r
Неочікувано багатий на позиції тиждень.
Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій
Всі сетапи я показував вам в лайві, якщо є питання буду радий відповісти в чаті
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥17❤4
Тезер
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі…
BTC
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Як і казав що за лонги не топлю
По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3👍2