Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Тезер
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Full fix 2rr😋

EUR

Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
8🔥3
EUR

По б/у

Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані

По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.

На цьому поки все

Торгую зі знижкою на BitGet
5👍4🔥2
Йоу

Як справи?

Я попередньо буду з вами до кінця цього року.

Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.

Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто

Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
17🔥1
GER40

Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні

При перші же інверсії буду заходити

Якщо стопне то буду перезаходити

Торгую зі знижкою на BitGet
15🔥2
EUR

Тут 4г фвг вже тестанули

Залишаєтьс часовик або одразу

Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥63
Тезер
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

💩💩💩

Чекаю що дадуть

Тепер потрібна нова формація

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2👍2🔥1
EUR

Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.

По гері я чекаю що намалюють

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6👍2
Тезер
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR

Стоп

День закриваю двома стопами

На сьогдні по торгівлі все

Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше

Торгую зі знижкою на BitGet
6😭5
Йоу

Підібємо стату за тиждень:


Пн 18.05:
GER40 +2.8r
EUR +6r


Вт 19.05:
Були сетапи але без входу

Ср 20.05:
GER40 -1r

Чт 21.05:
EUR +2r
GER +2r
EUR б/у


Пт 22.05:
EUR -1r
GER -1r


8 позицій
3 стопа
5 тейків


Тотал +9r😋

Неочікувано багатий на позиції тиждень.
Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій


Всі сетапи я показував вам в лайві, якщо є питання буду радий відповісти в чаті
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥174
Тезер
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі…
BTC
ETH

Як і казав що за лонги не топлю

По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз

Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100.

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥3👍2