Тезер
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Не гудморнінг💩
Гера і далі цікавий але просто послідкую
На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути
Поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
Не гудморнінг
Гера і далі цікавий але просто послідкую
На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути
Поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😭4🙏3❤2👍2🔥1
Йоу
Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє
Вигрібають навіть всі продажі
Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці
Торгую зі знижкою на BitGet
Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє
Вигрібають навіть всі продажі
Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11
BTC
ETH
Признавайтесь хто брав від 1г фвг???
Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану.
Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками.
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Признавайтесь хто брав від 1г фвг???
Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану.
Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками.
Торгую зі знижкою на BitGet
👍10❤2🔥1
Гудморнінг
Як ваші справи?
Скоро почнемо роботу)
А поки залишайте свої питання в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Як ваші справи?
Скоро почнемо роботу)
А поки залишайте свої питання в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤12🔥2
❤10🔥2
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤12🔥3
Йоу
Бачу в коментах є питання по тому як і де можна торгувати.
Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???😋 )
І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше🍿
Торгую зі знижкою на BitGet
Бачу в коментах є питання по тому як і де можна торгувати.
Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???
І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
10🔥50❤1
Тезер
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Full fix 2rr😋
EUR
Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg
Торгую зі знижкою на BitGet
Full fix 2rr
EUR
Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤8🔥3
EUR
По б/у
Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані
По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.
На цьому поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
По б/у
Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані
По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.
На цьому поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
❤5👍4🔥2
Йоу
Як справи?
Я попередньо буду з вами до кінця цього року.
Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.
Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто
Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
Як справи?
Я попередньо буду з вами до кінця цього року.
Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.
Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто
Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
❤17🔥1
GER40
Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні
При перші же інверсії буду заходити
Якщо стопне то буду перезаходити
Торгую зі знижкою на BitGet
Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні
При перші же інверсії буду заходити
Якщо стопне то буду перезаходити
Торгую зі знижкою на BitGet
1❤5🔥2
Тезер
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤2👍2🔥1
EUR
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.
По гері я чекаю що намалюють
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6👍2