Тезер
14.6K subscribers
3.43K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Тезер
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Не гудморнінг💩

Гера і далі цікавий але просто послідкую

На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути

Поки все

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😭4🙏32👍2🔥1
Йоу

Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє

Вигрібають навіть всі продажі

Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11
BTC
ETH

Признавайтесь хто брав від 1г фвг???

Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану.
Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками.

Торгую зі знижкою на BitGet
👍102🔥1
Гудморнінг

Як ваші справи?
Скоро почнемо роботу)

А поки залишайте свої питання в коментарях❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
112🔥2
EUR
GER40

За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати

Торгую зі знижкою на BitGet
10🔥2
EUR
GER40

І погазували вверх❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
12🔥3
Йоу

Бачу в коментах є питання по тому як і де можна торгувати.

Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???😋)

І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше🍿

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
10🔥501
Тезер
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Full fix 2rr😋

EUR

Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
8🔥3
EUR

По б/у

Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані

По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю.

На цьому поки все

Торгую зі знижкою на BitGet
5👍4🔥2
Йоу

Як справи?

Я попередньо буду з вами до кінця цього року.

Чогось нового і феєричного обіцяти не буду.
Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти.

Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме:
- аналітика фх
- сетапи фх
- аналітика крипто
- дуже рідко сетапи крипто

Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось
17🔥1
GER40

Такий план і достатньо високий таргет
Сетап на скріні

При перші же інверсії буду заходити

Якщо стопне то буду перезаходити

Торгую зі знижкою на BitGet
15🔥2
EUR

Тут 4г фвг вже тестанули

Залишаєтьс часовик або одразу

Торгую зі знижкою на BitGet
1🔥63
Тезер
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

💩💩💩

Чекаю що дадуть

Тепер потрібна нова формація

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2👍2🔥1
EUR

Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище.

По гері я чекаю що намалюють

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6👍2