EUR
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
❤7👍4🔥1🐳1
Тезер
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
🙏6👍4❤2🔥1
Тезер
EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись... А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував…
EUR
6r залітає на базу
Всім гарного дня)
Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні
Цьом❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
6r залітає на базу
Всім гарного дня)
Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні
Цьом
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤10🔥2
Тезер
Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍8🔥4
Тезер
EUR🫳 Тільки вхід треба знайти
EUR
Так і не дали входу(((
Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс.
Крипту гляну пізніше❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Так і не дали входу(((
Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс.
Крипту гляну пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤7🔥2🗿1
BTC
Тут тухляк
Ніхто не купує і не продає
А ні маркетом а ні лімітками
Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає
Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувати.
О такі пироги🕺
Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти)
Всім гарного вечора)
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут тухляк
Ніхто не купує і не продає
А ні маркетом а ні лімітками
Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає
Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувати.
О такі пироги
Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти)
Всім гарного вечора)
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤11🔥3
Йоу
Як ваші справи?
Як вам форекс активність?
Чи душа все ж таки ближе до крипти?
Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації💗
Як ваші справи?
Як вам форекс активність?
Чи душа все ж таки ближе до крипти?
Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤24🔥2
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤9🔥2
Тезер
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Не гудморнінг💩
Гера і далі цікавий але просто послідкую
На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути
Поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
Не гудморнінг
Гера і далі цікавий але просто послідкую
На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути
Поки все
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😭4🙏3❤2👍2🔥1
Йоу
Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє
Вигрібають навіть всі продажі
Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці
Торгую зі знижкою на BitGet
Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє
Вигрібають навіть всі продажі
Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11
BTC
ETH
Признавайтесь хто брав від 1г фвг???
Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану.
Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками.
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Признавайтесь хто брав від 1г фвг???
Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану.
Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками.
Торгую зі знижкою на BitGet
👍10❤2🔥1
Гудморнінг
Як ваші справи?
Скоро почнемо роботу)
А поки залишайте свої питання в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Як ваші справи?
Скоро почнемо роботу)
А поки залишайте свої питання в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤12🔥2
❤10🔥2