Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.57K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
GM

Все що запостив Трамп поки ми спали😁

Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00

Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11
GER40

Ось так підібрав

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
GER40

Стоп в бу і балдіти

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
Тезер
GER40 Стоп в бу і балдіти Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

2.8r на базу💰

По крипті оновлення через годинку

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
Соооорііііі

Трішки з запізненням але...

BTC

Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...

Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)

Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.

Чекаю на ваші питання в коментарях❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
54👍4🔥3
EUR

Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав

А так стб + оф, поки локально лонги

Торгую зі знижкою на BitGet
7👍4🔥1🐳1
Тезер
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet
EUR

На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...

А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше

Торгую зі знижкою на BitGet
🙏6👍42🔥1
GM

GER40

Очікую +- теж саме що і вчора

Торгую зі знижкою на BitGet
112🔥3
EUR🫳

Тільки вхід треба знайти
1🔥10
Тезер
Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet
GER4

💩💩💩

От рілл просто з сессією не фортануло

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍8🔥4
Тезер
EUR🫳 Тільки вхід треба знайти
EUR

Так і не дали входу(((

Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс.

Крипту гляну пізніше❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
7🔥2🗿1
BTC

Тут тухляк

Ніхто не купує і не продає
А ні маркетом а ні лімітками

Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає

Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувати.

О такі пироги🕺

Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти)

Всім гарного вечора)

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🔥3
Йоу

Як ваші справи?

Як вам форекс активність?
Чи душа все ж таки ближе до крипти?

Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації
💗
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
124🔥2