GM
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11
Тезер
GER40 Стоп в бу і балдіти Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
Соооорііііі
Трішки з запізненням але...
BTC
Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...
Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)
Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.
Чекаю на ваші питання в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Трішки з запізненням але...
BTC
Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...
Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)
Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.
Чекаю на ваші питання в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡5❤4👍4🔥3
EUR
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
❤7👍4🔥1🐳1
Тезер
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
🙏6👍4❤2🔥1
Тезер
EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись... А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував…
EUR
6r залітає на базу
Всім гарного дня)
Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні
Цьом❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
6r залітає на базу
Всім гарного дня)
Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні
Цьом
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤10🔥2
Тезер
Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍8🔥4
Тезер
EUR🫳 Тільки вхід треба знайти
EUR
Так і не дали входу(((
Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс.
Крипту гляну пізніше❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Так і не дали входу(((
Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс.
Крипту гляну пізніше
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤7🔥2🗿1
BTC
Тут тухляк
Ніхто не купує і не продає
А ні маркетом а ні лімітками
Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає
Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувати.
О такі пироги🕺
Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти)
Всім гарного вечора)
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут тухляк
Ніхто не купує і не продає
А ні маркетом а ні лімітками
Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає
Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувати.
О такі пироги
Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти)
Всім гарного вечора)
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤11🔥3
Йоу
Як ваші справи?
Як вам форекс активність?
Чи душа все ж таки ближе до крипти?
Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації💗
Як ваші справи?
Як вам форекс активність?
Чи душа все ж таки ближе до крипти?
Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤24🔥2