Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.57K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Йоу

Всім привіт❤️

Є цікава думка по BTC та по ринку Forex

Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.

Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥992
Ого ви швидко🔥

Крч, ситуація наступна:

Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.

Пу пу пуууу

Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:

- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?

Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.

Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.

Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥1931
GM

Все що запостив Трамп поки ми спали😁

Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00

Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11
GER40

Ось так підібрав

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
GER40

Стоп в бу і балдіти

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
Тезер
GER40 Стоп в бу і балдіти Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

2.8r на базу💰

По крипті оновлення через годинку

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
Соооорііііі

Трішки з запізненням але...

BTC

Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...

Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)

Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.

Чекаю на ваші питання в коментарях❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
54👍4🔥3
EUR

Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав

А так стб + оф, поки локально лонги

Торгую зі знижкою на BitGet
7👍4🔥1🐳1
Тезер
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet
EUR

На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...

А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше

Торгую зі знижкою на BitGet
🙏6👍42🔥1
GM

GER40

Очікую +- теж саме що і вчора

Торгую зі знижкою на BitGet
112🔥3
EUR🫳

Тільки вхід треба знайти
1🔥10