BTC
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11❤4
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡5🔥4❤3
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥6
🛑SCAM🛑
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6👀4
Йоу
Всім привіт❤️
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всім привіт
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥99❤2
Ого ви швидко🔥
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥19⚡3❤1
GM
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11
Тезер
GER40 Стоп в бу і балдіти Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
Соооорііііі
Трішки з запізненням але...
BTC
Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...
Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)
Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.
Чекаю на ваші питання в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Трішки з запізненням але...
BTC
Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...
Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)
Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.
Чекаю на ваші питання в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡5❤4👍4🔥3
EUR
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав
А так стб + оф, поки локально лонги
Торгую зі знижкою на BitGet
❤7👍4🔥1🐳1
Тезер
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet
EUR
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали
Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись...
А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше
Торгую зі знижкою на BitGet
🙏6👍4❤2🔥1