Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩

Лааадно...

Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
16🔥4🏆2
BTC

Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.

Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥114
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC

Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)

Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.

Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.

Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.

А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5🔥43
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC

Як і казав вчора

Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.

Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉

Головне не спішіть)

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥6
🛑SCAM🛑

Ніколи перші не пишемо

Безкоштовно нічого не надаємо😔


Будьте обережні

Торгую зі знижкою на BitGet
6👀4
Йоу

Всім привіт❤️

Є цікава думка по BTC та по ринку Forex

Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.

Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥992
Ого ви швидко🔥

Крч, ситуація наступна:

Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.

Пу пу пуууу

Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:

- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?

Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.

Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.

Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥1931
GM

Все що запостив Трамп поки ми спали😁

Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00

Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11
GER40

Ось так підібрав

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
GER40

Стоп в бу і балдіти

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
Тезер
GER40 Стоп в бу і балдіти Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

2.8r на базу💰

По крипті оновлення через годинку

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
Соооорііііі

Трішки з запізненням але...

BTC

Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію...

Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно)

Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу.

Чекаю на ваші питання в коментарях❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
54👍4🔥3