Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳6❤4🔥1
XAU
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤37❤🔥3🙊3🔥1
BTC
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥4
Forex
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺
Торгую зі знижкою на BitGet
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤16🔥4🏆2
BTC
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11❤4
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡5🔥4❤3
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥6
🛑SCAM🛑
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6👀4
Йоу
Всім привіт❤️
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всім привіт
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥99❤2
Ого ви швидко🔥
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥19⚡3❤1
GM
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11