Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️

BTC

При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.

Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к

Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳64🔥1
XAU

Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.

Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.

Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.

Торгую зі знижкою на BitGet
37❤‍🔥3🙊3🔥1
Реакції платні???🏦
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
355🥰8🙈7🐳4👀4❤‍🔥1👍1🔥1🤔1
BTC

Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю

Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.

Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.

Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥4
Forex

О такий добрий ранок

Все сиплеться

Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз

І що торгувати в Лондон я поки хз

Виглядає як спіп

Також скоро гляну що з криптою

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥3
GER40

Ось так дивлюсь

Уже в 4г iFVG буду шукати вхід

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥1
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩

Лааадно...

Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
16🔥4🏆2
BTC

Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.

Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥114
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC

Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)

Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.

Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.

Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.

А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5🔥43
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC

Як і казав вчора

Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.

Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉

Головне не спішіть)

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥6
🛑SCAM🛑

Ніколи перші не пишемо

Безкоштовно нічого не надаємо😔


Будьте обережні

Торгую зі знижкою на BitGet
6👀4
Йоу

Всім привіт❤️

Є цікава думка по BTC та по ринку Forex

Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.

Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥992
Ого ви швидко🔥

Крч, ситуація наступна:

Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.

Пу пу пуууу

Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:

- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?

Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.

Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.

Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥1931
GM

Все що запостив Трамп поки ми спали😁

Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00

Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11