Делегація США уже в Китаї
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6❤1
Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳6❤4🔥1
XAU
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤37❤🔥3🙊3🔥1
BTC
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥4
Forex
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺
Торгую зі знижкою на BitGet
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤16🔥4🏆2
BTC
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11❤4
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)
Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.
Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.
Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.
А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡5🔥4❤3
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
Як і казав вчора
Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.
Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉
Головне не спішіть)
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥6
🛑SCAM🛑
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
Ніколи перші не пишемо
Безкоштовно нічого не надаємо😔
Будьте обережні
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6👀4
Йоу
Всім привіт❤️
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Всім привіт
Є цікава думка по BTC та по ринку Forex
Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня.
Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥99❤2
Ого ви швидко🔥
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
Крч, ситуація наступна:
Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа, новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї.
Пу пу пуууу
Тепер питання наступне - що буде робити Трамп???
Згадайте основні питання минулого тижня:
- що з митами? Які шляхи обходу заборони мит?
- що з Іраном? Які наступні кроки?
Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні.
Це я так, щоб ви просто тримали в голові, і не постраждати від умовного "10 жовтня".
Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий.
Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі.
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥19⚡3❤1
GM
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
Все що запостив Трамп поки ми спали😁
Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00
Торгую зі знижкою на BitGet
🗿11