Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
BTC
ETH

Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується

Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю

Торгую зі знижкою на BitGet
6🔥3
Йоу

USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.

Скріни позицій підгружу пізніше❤️

Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)

В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.

Свої питання залишайте в коментарях📝

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥2
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті.

Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)

А якщо ні то закину вижимку текстом

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥626😍2
Тезер
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet
Не встигли а тому коротко по факту😔

Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.

Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥

З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими

2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС

3. Трамп вилетів в Китай

На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️

Торгую зі зінижкою на BitGet
11🔥4
GM

Скоро буду за екраном

Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний.

Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ.

Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно.
А BTC через міні відкат проситься в лонги.

Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂

Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
11🔥3
Делегація США уже в Китаї

Завтра очікується офіційна зустріч.

Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱

Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥61
Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️

BTC

При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.

Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к

Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳64🔥1
XAU

Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.

Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.

Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.

Торгую зі знижкою на BitGet
37❤‍🔥3🙊3🔥1
Реакції платні???🏦
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
355🥰8🙈7🐳4👀4❤‍🔥1👍1🔥1🤔1
BTC

Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю

Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.

Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.

Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥4
Forex

О такий добрий ранок

Все сиплеться

Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз

І що торгувати в Лондон я поки хз

Виглядає як спіп

Також скоро гляну що з криптою

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥3
GER40

Ось так дивлюсь

Уже в 4г iFVG буду шукати вхід

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥1
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40

Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩

Лааадно...

Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
16🔥4🏆2
BTC

Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.

Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥114
Тезер
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати…
BTC

Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму)

Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе.

Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути.

Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці.

А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5🔥43
Тезер
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні…
BTC

Як і казав вчора

Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції.

Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉

Головне не спішіть)

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥6