Тезер
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт…
GM
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥1
BTC
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6🔥3
Йоу
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше❤️
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях📝
Торгую зі знижкою на BitGet
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤6🔥2
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті.
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥62❤6😍2
Тезер
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet
Не встигли а тому коротко по факту😔
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
❤11🔥4
GM
Скоро буду за екраном
Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний.
Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ.
Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно.
А BTC через міні відкат проситься в лонги.
Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂
Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Скоро буду за екраном
Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний.
Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ.
Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно.
А BTC через міні відкат проситься в лонги.
Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂
Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤11🔥3
Делегація США уже в Китаї
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6❤1
Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳6❤4🔥1
XAU
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤37❤🔥3🙊3🔥1
BTC
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю
Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту.
Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном.
Що стосується FX:
Мажори до долара сьогодні гарно посипались, і походу так далі і буде продовжуватись.
Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥4
Forex
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
О такий добрий ранок
Все сиплеться
Срібло -6%
Золото -2%
Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Єна скам зараз
І що торгувати в Лондон я поки хз
Виглядає як спіп
Також скоро гляну що з криптою
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥3
Тезер
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺
Торгую зі знижкою на BitGet
Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти
Лааадно...
Крч, по біточку вже все глянув.
Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤16🔥4🏆2
BTC
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
Одразу почну з цікавого:
Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче.
Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥11❤4