FOREX
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤16🔥5
ETH
Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠
На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.
Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))
Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...
Торгую зі знижкою на BitGet
Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠
На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.
Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))
Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6👍3🔥2🐳2
GER40
Давав колл в чат але швидко дали перелой
Від 15м фвг дуже солодко виглядало
А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️
Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Давав колл в чат але швидко дали перелой
Від 15м фвг дуже солодко виглядало
А ефірку вже відкупили, я досі тримаю
Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤4🔥2
Тезер
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт…
GM
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥1
BTC
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6🔥3
Йоу
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше❤️
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях📝
Торгую зі знижкою на BitGet
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤6🔥2
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті.
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥62❤6😍2
Тезер
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet
Не встигли а тому коротко по факту😔
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
❤11🔥4
GM
Скоро буду за екраном
Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний.
Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ.
Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно.
А BTC через міні відкат проситься в лонги.
Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂
Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
Скоро буду за екраном
Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний.
Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ.
Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно.
А BTC через міні відкат проситься в лонги.
Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂
Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤11🔥3
Делегація США уже в Китаї
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
Завтра очікується офіційна зустріч.
Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱
Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого.
Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥6❤1
Тезер
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді…
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
BTC
При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають.
Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к
Торгую зі знижкою на BitGet
👍8🐳6❤4🔥1
XAU
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується.
Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували.
Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино.
Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤37❤🔥3🙊3🔥1