Тезер
14.6K subscribers
3.43K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
ETH

Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку

Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.

Гарного вечора❤️
10🔥4
FOREX

GER40
EUR
XAU
CAD

Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((

Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько

Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
16🔥5
EUR

👀👀👀

Ось так ну дуууже цікаво

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥12
ETH

Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠

На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.

Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))

Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...

Торгую зі знижкою на BitGet
6👍3🔥2🐳2
GER40

Давав колл в чат але швидко дали перелой

Від 15м фвг дуже солодко виглядало

А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️

Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
4🔥2
Тезер
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт…
GM

FOREX

Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.

Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
BTC
ETH

Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується

Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю

Торгую зі знижкою на BitGet
6🔥3
Йоу

USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.

Скріни позицій підгружу пізніше❤️

Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)

В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.

Свої питання залишайте в коментарях📝

Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥2
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті.

Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)

А якщо ні то закину вижимку текстом

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥626😍2
Тезер
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet
Не встигли а тому коротко по факту😔

Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.

Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥

З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими

2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС

3. Трамп вилетів в Китай

На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️

Торгую зі зінижкою на BitGet
11🔥4