ETH
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
❤10🔥4
FOREX
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤16🔥5
ETH
Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠
На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.
Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))
Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...
Торгую зі знижкою на BitGet
Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠
На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.
Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))
Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6👍3🔥2🐳2
GER40
Давав колл в чат але швидко дали перелой
Від 15м фвг дуже солодко виглядало
А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️
Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Давав колл в чат але швидко дали перелой
Від 15м фвг дуже солодко виглядало
А ефірку вже відкупили, я досі тримаю
Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤4🔥2
Тезер
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт…
GM
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
FOREX
Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.
Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку
Торгую зі знижкою на BitGet
❤9🔥1
BTC
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
ETH
Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується
Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю
Торгую зі знижкою на BitGet
❤6🔥3
Йоу
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше❤️
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях📝
Торгую зі знижкою на BitGet
USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу.
Скріни позицій підгружу пізніше
Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті)
В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики.
Свої питання залишайте в коментарях
Торгую зі знижкою на BitGet
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤6🔥2
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті.
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо назбираєте за 30хв то зроблю)
А якщо ні то закину вижимку текстом
Торгую зі знижкою на BitGet
🔥62❤6😍2
Тезер
Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet
Не встигли а тому коротко по факту😔
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру.
Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг.
Тепер по активам премаркету:
Все пішло по плану який заливав ще вчора...
Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥
З основних новин що були сьогодні:
1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$.
Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими
2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС
3. Трамп вилетів в Китай
На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️
Торгую зі зінижкою на BitGet
❤11🔥4