Тезер
14.6K subscribers
3.43K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
XAU

1W


На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL

1D

Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG



Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.

Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
10🔥4🤔1
Тезер
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали…
Додаток до поста:

(RB) Rejection Block  - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки

(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.

(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення

(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.

Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
11👍5🔥2
ETH

Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку

Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.

Гарного вечора❤️
10🔥4
FOREX

GER40
EUR
XAU
CAD

Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((

Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько

Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
16🔥5
EUR

👀👀👀

Ось так ну дуууже цікаво

Торгую зі знижкою на BitGet
🔥12
ETH

Продовжую утримувати лонг позицію по ETH
До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠

На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC.
Провів скринінг обємів на BTC, і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту.

Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики)))

Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять постфактум...
10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути...

Торгую зі знижкою на BitGet
6👍3🔥2🐳2
GER40

Давав колл в чат але швидко дали перелой

Від 15м фвг дуже солодко виглядало

А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️

Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
4🔥2
Тезер
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт…
GM

FOREX

Ger40
EUR
XAU
CAD
З вчорашнього премаркету нічого не змінилось.

Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз
Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху
Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче
Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку

Торгую зі знижкою на BitGet
9🔥1
BTC
ETH

Дід поки тягне на себе всю ліквідність.
Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується

Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую
Позицію не змінюю

Торгую зі знижкою на BitGet
6🔥3