Тезер
14.6K subscribers
3.42K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Останнє оновлення по корисним платформам а далі тіки ворк тіки сетапи 🚨


1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits

2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd

3.  Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥1🤔1
Діліться результатами шортів по lab я той момент провтичив ,найкидайте побільше скрінів шоб я фомо половив.


Торгую зі знижкою на BitGet
4🔥1
Напишіть під цим постом чого вам нехватає в цьому каналі, можете також критику і пропозиції


Торгую зі знижкою на BitGet
2👍2
Дами і господа ваші ставки чи дусть lab нові хаї
Anonymous Poll
44%
Дасть
62%
Не дасть
2
BTC

1D

Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.

З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.

А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост

Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к

Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:

По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$  і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.

Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік  1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.

Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
18❤‍🔥4🔥3👍2
Побажання по аналітиці наступного активу чекаю від вас в коментарях.

Можна як крипту так і форекс
❤️
13🔥4
XAU

1W


На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL

1D

Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG



Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.

Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
10🔥4🤔1
Тезер
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали…
Додаток до поста:

(RB) Rejection Block  - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки

(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.

(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення

(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.

Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
11👍5🔥2
ETH

Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку

Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.

Гарного вечора❤️
10🔥4
FOREX

GER40
EUR
XAU
CAD

Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((

Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько

Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
16🔥5