Останнє оновлення по корисним платформам а далі тіки ворк тіки сетапи 🚨
1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits
2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd
3. Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert
Торгую зі знижкою на BitGet
1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits
2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd
3. Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥1🤔1
Діліться результатами шортів по lab я той момент провтичив ,найкидайте побільше скрінів шоб я фомо половив.
Торгую зі знижкою на BitGet
Торгую зі знижкою на BitGet
❤4🔥1
Напишіть під цим постом чого вам нехватає в цьому каналі, можете також критику і пропозиції
Торгую зі знижкою на BitGet
Торгую зі знижкою на BitGet
Bitget
Bitget | Sign up with Bitget and earn 6,200 USDT rewards
Create an account with the world's largest crypto copy trading platform and enjoy 6,200 USDT rewards.
❤2👍2
❤2
BTC
1D
Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.
З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.
А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост
Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к
Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:
По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$ і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.
Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік 1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.
Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
1D
Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.
З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.
А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост
Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к
Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:
По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$ і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.
Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік 1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.
Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
❤18❤🔥4🔥3👍2
Побажання по аналітиці наступного активу чекаю від вас в коментарях.
Можна як крипту так і форекс❤️
Можна як крипту так і форекс❤️
❤13🔥4
XAU
1W
На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL
1D
Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG
4г
Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.
Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
1W
На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL
1D
Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG
4г
Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.
Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤10🔥4🤔1
Тезер
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали…
Додаток до поста:
(RB) Rejection Block - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки
(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.
(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення
(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.
Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
(RB) Rejection Block - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки
(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.
(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення
(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.
Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤11👍5🔥2
ETH
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
❤10🔥4
FOREX
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
GER40
EUR
XAU
CAD
Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура
Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа(((
Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько
Наклацайте тут реакцій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤16🔥5