Тезер VIP
Знаю може такого не любите ,але це єдине що зараз буду торгувати
Кому не зрозуміло шо тут відбувається інструкцію в коменти закинув
❤3🔥2
Вирішив з вами поділитись корисними платформами для торгівлі
www.cryptopanic.com
Календар:
www.coinmarketcal.com
www.coindar.org
Котирування:
www.coinmarketcap.com
www.coingecko.com
www.cryptorank.io
Графіки:
www.tradingview.com
www.dextools.io/app/uniswap/pair-explorer/
www.gocharting.com
Ліквідації:
www.bybt.com/LiquidationData
Скрінери для торгівлі:
www.tensorcharts.com
www.coinfarm.online
www.scalpexindex.com
Індекс страху і жадібності:
www.alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
Індекс альт-сезона:
www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index
Торгую зі знижкою на BitGet
www.cryptopanic.com
Календар:
www.coinmarketcal.com
www.coindar.org
Котирування:
www.coinmarketcap.com
www.coingecko.com
www.cryptorank.io
Графіки:
www.tradingview.com
www.dextools.io/app/uniswap/pair-explorer/
www.gocharting.com
Ліквідації:
www.bybt.com/LiquidationData
Скрінери для торгівлі:
www.tensorcharts.com
www.coinfarm.online
www.scalpexindex.com
Індекс страху і жадібності:
www.alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
Індекс альт-сезона:
www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index
Торгую зі знижкою на BitGet
❤🔥6❤3🙊3
💰 Отримуємо 10-20$ на спот від біржі BitGet
Так як ми запартнерилися з біржею BitGet та у багатьох ще досі немає цієї біржі, ми домовилися для вас за приємний партнерський бонус за реєстрацію та перший депозит
Як взяти участь? 👨💻
▪️Реєструємося за посилання на біржі BitGet (Тільки за цим посиланням, щоб отримати бонус)
▪️Проходимо КУС
▪️ Виконуємо одну з умов для отримання 10-15-20$:
• За депозит 100$+ та обсяг 100$+ = 10$ на спот
• За депозит 500$+ та обсяг 250$+ = 15$ на спот
• За депозит 1000$+ та обсяг 500$+ = 20$ на спот
▪️ Після виконання умов пишемо в особисті повідомлення з UID нового акаунта BitGet + скріншот депозиту та обороту — @mark_nfts
▪️Після перевірки, ви отримаєте нагороду 10-20$ на спот, які зможете вивести або навпаки використовувати для торгівлі
🕘 Всього 40 місць, напишу, коли усе розберуть
Так як ми запартнерилися з біржею BitGet та у багатьох ще досі немає цієї біржі, ми домовилися для вас за приємний партнерський бонус за реєстрацію та перший депозит
Як взяти участь? 👨💻
▪️Реєструємося за посилання на біржі BitGet (Тільки за цим посиланням, щоб отримати бонус)
▪️Проходимо КУС
▪️ Виконуємо одну з умов для отримання 10-15-20$:
• За депозит 100$+ та обсяг 100$+ = 10$ на спот
• За депозит 500$+ та обсяг 250$+ = 15$ на спот
• За депозит 1000$+ та обсяг 500$+ = 20$ на спот
▪️ Після виконання умов пишемо в особисті повідомлення з UID нового акаунта BitGet + скріншот депозиту та обороту — @mark_nfts
▪️Після перевірки, ви отримаєте нагороду 10-20$ на спот, які зможете вивести або навпаки використовувати для торгівлі
🕘 Всього 40 місць, напишу, коли усе розберуть
❤6🔥4👍1
Хочу з вами поділитись з вами дечим корисним поки ринок тухлий і індекс волатильності пробиває лої
🧠 Що таке "захід ризиком" і в чому його суть?
"Захід ризиком" — це стратегія входу в угоду, де ви чітко визначаєте розмір потенційного збитку, але не ставите класичний стоп-лос, а працюєте через плече і контроль маржі. Це фактично альтернатива торгівлі зі стопами, тільки без фізичного стопа на біржі.
🔍 Як це працює?
Це виглядає приблизно так само, як і торгівля зі стоп-лосом, але:
замість того, щоб ставити SL у позиції,
ви підіймаєте плече так, щоб ліквідація відбулася на рівні вашого умовного стопа,
зменшуєте маржу відповідно до ризику.
📊 Приклад:
У вас є $100.
Ви аналізуєте угоду і вирішуєте, що готові втратити максимум $20, якщо ціна піде проти вас на -20%.
🔸 Зі стандартним підходом:
Входите в угоду з 10x плечем,
Вносите $100 маржі,
Ставите стоп-лос на -20% (тобто -$20 втрати).
🔸 При вході "ризиком":
Не ставите фізичний стоп,
Входите з 50x плечем,
Вносите лише $20 маржі,
Ліквідація буде на тій самій точці, де мав би бути ваш стоп-лос.
Результат: ризик і прибуток ті ж самі, але ви не боїтеся, що біржа вибʼє стоп тінню, або що стоп не спрацює через лаги.
✅ Плюси заходу ризиком:
Чіткий контроль втрат – ви завжди знаєте, скільки максимум втратите.
Немає потреби ставити стоп – ніхто не "вибʼє" вас тінню.
Психологічний комфорт – легше тримати позицію, бо втратити більше, ніж вирішили, не зможете.
Зручність для новинної торгівлі, де ринок може "швидко зірвати" звичайні стопи.
Бачу вам сподобались такі корисні платформи і тд, тому вирішив дати вам ще трішки
Торгую зі знижкою на BitGet
🧠 Що таке "захід ризиком" і в чому його суть?
"Захід ризиком" — це стратегія входу в угоду, де ви чітко визначаєте розмір потенційного збитку, але не ставите класичний стоп-лос, а працюєте через плече і контроль маржі. Це фактично альтернатива торгівлі зі стопами, тільки без фізичного стопа на біржі.
🔍 Як це працює?
Це виглядає приблизно так само, як і торгівля зі стоп-лосом, але:
замість того, щоб ставити SL у позиції,
ви підіймаєте плече так, щоб ліквідація відбулася на рівні вашого умовного стопа,
зменшуєте маржу відповідно до ризику.
📊 Приклад:
У вас є $100.
Ви аналізуєте угоду і вирішуєте, що готові втратити максимум $20, якщо ціна піде проти вас на -20%.
🔸 Зі стандартним підходом:
Входите в угоду з 10x плечем,
Вносите $100 маржі,
Ставите стоп-лос на -20% (тобто -$20 втрати).
🔸 При вході "ризиком":
Не ставите фізичний стоп,
Входите з 50x плечем,
Вносите лише $20 маржі,
Ліквідація буде на тій самій точці, де мав би бути ваш стоп-лос.
Результат: ризик і прибуток ті ж самі, але ви не боїтеся, що біржа вибʼє стоп тінню, або що стоп не спрацює через лаги.
✅ Плюси заходу ризиком:
Чіткий контроль втрат – ви завжди знаєте, скільки максимум втратите.
Немає потреби ставити стоп – ніхто не "вибʼє" вас тінню.
Психологічний комфорт – легше тримати позицію, бо втратити більше, ніж вирішили, не зможете.
Зручність для новинної торгівлі, де ринок може "швидко зірвати" звичайні стопи.
Бачу вам сподобались такі корисні платформи і тд, тому вирішив дати вам ще трішки
Торгую зі знижкою на BitGet
1❤16👍7🔥2🙏1
Тезер
Вирішив з вами поділитись корисними платформами для торгівлі www.cryptopanic.com Календар: www.coinmarketcal.com www.coindar.org Котирування: www.coinmarketcap.com www.coingecko.com www.cryptorank.io Графіки: www.tradingview.com www.dextools.io/app/uniswap/pair…
Бачу вам сподобались такі корисні платформи і тд, тому вирішив дати вам ще трішки
1. Тут дивлюсь карту ліквідацій
https://www.coinglass.com/ru/pro/futures/LiquidationMap
2. Економічний календар
https://www.myfxbook.com/forex-economic-calendar
3. Тут кластери
https://resonance.vision/uk-ua/rtt
Торгую зі знижкою на BitGet
1. Тут дивлюсь карту ліквідацій
https://www.coinglass.com/ru/pro/futures/LiquidationMap
2. Економічний календар
https://www.myfxbook.com/forex-economic-calendar
3. Тут кластери
https://resonance.vision/uk-ua/rtt
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥7
Стара як світ цей приклад ,але для новачків обовязково завчити це потрібно для кращого розуміння ринку.
Це не є як 100% сигнал для входу,це лише допоміжний інструмент який дозволяє вам краще зрозуміти що куди.
Торгую зі знижкою на BitGet
Це не є як 100% сигнал для входу,це лише допоміжний інструмент який дозволяє вам краще зрозуміти що куди.
Торгую зі знижкою на BitGet
❤18👍5🐳2🔥1
Останнє оновлення по корисним платформам а далі тіки ворк тіки сетапи 🚨
1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits
2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd
3. Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert
Торгую зі знижкою на BitGet
1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits
2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd
3. Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert
Торгую зі знижкою на BitGet
❤8🔥1🤔1
Діліться результатами шортів по lab я той момент провтичив ,найкидайте побільше скрінів шоб я фомо половив.
Торгую зі знижкою на BitGet
Торгую зі знижкою на BitGet
❤4🔥1
Напишіть під цим постом чого вам нехватає в цьому каналі, можете також критику і пропозиції
Торгую зі знижкою на BitGet
Торгую зі знижкою на BitGet
Bitget
Bitget | Sign up with Bitget and earn 6,200 USDT rewards
Create an account with the world's largest crypto copy trading platform and enjoy 6,200 USDT rewards.
❤2👍2
❤2
BTC
1D
Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.
З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.
А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост
Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к
Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:
По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$ і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.
Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік 1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.
Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
1D
Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.
З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.
А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост
Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к
Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:
По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$ і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.
Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік 1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.
Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
❤18❤🔥4🔥3👍2
Побажання по аналітиці наступного активу чекаю від вас в коментарях.
Можна як крипту так і форекс❤️
Можна як крипту так і форекс❤️
❤13🔥4
XAU
1W
На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL
1D
Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG
4г
Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.
Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
1W
На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL
1D
Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG
4г
Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.
Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤10🔥4🤔1
Тезер
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали…
Додаток до поста:
(RB) Rejection Block - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки
(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.
(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення
(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.
Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
(RB) Rejection Block - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки
(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.
(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення
(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.
Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️
Торгую зі знижкою на BitGet
❤11👍5🔥2
ETH
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку
Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC.
Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю.
Гарного вечора❤️
❤10🔥4