Тезер
14.6K subscribers
3.43K photos
115 videos
4 files
2.58K links
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті

📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси

Вступай в приватний канал - @tezervipbot

Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream

👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Download Telegram
Forwarded from Тезер VIP (Юлік)
Знаю може такого не любите ,але це єдине що зараз буду торгувати
6🔥3
Тезер VIP
Знаю може такого не любите ,але це єдине що зараз буду торгувати
Кому не зрозуміло шо тут відбувається інструкцію в коменти закинув
3🔥2
Вирішив з вами поділитись корисними платформами для торгівлі

www.cryptopanic.com

Календар:

www.coinmarketcal.com
www.coindar.org

Котирування:

www.coinmarketcap.com
www.coingecko.com
www.cryptorank.io

Графіки:

www.tradingview.com
www.dextools.io/app/uniswap/pair-explorer/
www.gocharting.com

Ліквідації:

www.bybt.com/LiquidationData

Скрінери для торгівлі:

www.tensorcharts.com
www.coinfarm.online
www.scalpexindex.com

Індекс страху і жадібності:

www.alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/

Індекс альт-сезона:

www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index


Торгую зі знижкою на BitGet
❤‍🔥63🙊3
💰 Отримуємо 10-20$ на спот від біржі BitGet

Так як ми запартнерилися з біржею BitGet та у багатьох ще досі немає цієї біржі, ми домовилися для вас за приємний партнерський бонус за реєстрацію та перший депозит

Як взяти участь? 👨‍💻

▪️
Реєструємося за посилання на біржі BitGet (Тільки за цим посиланням, щоб отримати бонус)
▪️Проходимо КУС
▪️ Виконуємо одну з умов для отримання 10-15-20$:

• За депозит 100$+ та обсяг 100$+ = 10$ на спот
• За депозит 500$+ та обсяг 250$+ = 15$ на спот
• За депозит 1000$+ та обсяг 500$+ = 20$ на спот

▪️ Після виконання умов пишемо в особисті повідомлення з UID нового акаунта BitGet + скріншот депозиту та обороту — @mark_nfts
▪️Після перевірки, ви отримаєте нагороду 10-20$ на спот, які зможете вивести або навпаки використовувати для торгівлі

🕘 Всього 40 місць, напишу, коли усе розберуть
6🔥4👍1
Хочу з вами поділитись з вами дечим корисним поки ринок тухлий і індекс волатильності пробиває лої

🧠 Що таке "захід ризиком" і в чому його суть?

"Захід ризиком" — це стратегія входу в угоду, де ви чітко визначаєте розмір потенційного збитку, але не ставите класичний стоп-лос, а працюєте через плече і контроль маржі. Це фактично альтернатива торгівлі зі стопами, тільки без фізичного стопа на біржі.

🔍 Як це працює?
Це виглядає приблизно так само, як і торгівля зі стоп-лосом, але:

замість того, щоб ставити SL у позиції,

ви підіймаєте плече так, щоб ліквідація відбулася на рівні вашого умовного стопа,

зменшуєте маржу відповідно до ризику.

📊 Приклад:
У вас є $100.
Ви аналізуєте угоду і вирішуєте, що готові втратити максимум $20, якщо ціна піде проти вас на -20%.

🔸 Зі стандартним підходом:

Входите в угоду з 10x плечем,

Вносите $100 маржі,

Ставите стоп-лос на -20% (тобто -$20 втрати).

🔸 При вході "ризиком":

Не ставите фізичний стоп,

Входите з 50x плечем,

Вносите лише $20 маржі,

Ліквідація буде на тій самій точці, де мав би бути ваш стоп-лос.

Результат: ризик і прибуток ті ж самі, але ви не боїтеся, що біржа вибʼє стоп тінню, або що стоп не спрацює через лаги.

Плюси заходу ризиком:
Чіткий контроль втрат – ви завжди знаєте, скільки максимум втратите.

Немає потреби ставити стоп – ніхто не "вибʼє" вас тінню.

Психологічний комфорт – легше тримати позицію, бо втратити більше, ніж вирішили, не зможете.

Зручність для новинної торгівлі, де ринок може "швидко зірвати" звичайні стопи.

Бачу вам сподобались такі корисні платформи і тд, тому вирішив дати вам ще трішки


Торгую зі знижкою на BitGet
116👍7🔥2🙏1
Стара як світ цей приклад ,але для новачків обовязково завчити це потрібно для кращого розуміння ринку.

Це не є як 100% сигнал для входу,це лише допоміжний інструмент який дозволяє вам краще зрозуміти що куди.

Торгую зі знижкою на BitGet
18👍5🐳2🔥1
Останнє оновлення по корисним платформам а далі тіки ворк тіки сетапи 🚨


1. Тут бот збирає найсвіжіші новини
https://t.me/markettwits

2. Бот який показує ліквідації
https://t.me/WhaleBotRektd

3.  Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі
https://t.me/cryptoquant_alert

Торгую зі знижкою на BitGet
8🔥1🤔1
Діліться результатами шортів по lab я той момент провтичив ,найкидайте побільше скрінів шоб я фомо половив.


Торгую зі знижкою на BitGet
4🔥1
Напишіть під цим постом чого вам нехватає в цьому каналі, можете також критику і пропозиції


Торгую зі знижкою на BitGet
2👍2
Дами і господа ваші ставки чи дусть lab нові хаї
Anonymous Poll
44%
Дасть
62%
Не дасть
2
BTC

1D

Почнемо з позитивної ноти:
BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC.

З мінусів:
Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності.

А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок.
Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост

Почнемо з заявок на купівлю/продаж:
Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к

Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю:

По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$  і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$.
А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю.

Підсумовуючи все вищеописане можемо переключитись на графік  1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз.

Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.
18❤‍🔥4🔥3👍2
Побажання по аналітиці наступного активу чекаю від вас в коментарях.

Можна як крипту так і форекс
❤️
13🔥4
XAU

1W


На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено
На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою)
Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL

1D

Тут "вообще песня"
Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG



Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д.

Тому чекаємо понеділок і будемо працювати)
Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
10🔥4🤔1
Тезер
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали…
Додаток до поста:

(RB) Rejection Block  - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки

(PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки.

(iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над/під яким ціна уже отримала закріплення

(BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою.

Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️

Торгую зі знижкою на BitGet
11👍5🔥2