Нафта впала з 115$ до 85$😃
Трамп сказав що війна на близькому сході ось ось закінчиться… Віримо!?🤥
Трамп сказав що війна на близькому сході ось ось закінчиться… Віримо!?
Anonymous Poll
36%
+
64%
-
😁33👍5💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Швидка активність від Trustee в Instagram😱
Фактично можна за кілька хвилин спробувати зловити подарунок до 200 USDC. Механіка максимально проста — потрібно лише зробити скрін сторіз.
Що потрібно зробити:
1️⃣ Зайти в Instagram на @trustee.global
2️⃣ Відкрити останні сторізи із подарунками
3️⃣ Зробити скріншот у будь-який момент
4️⃣ Викласти цей скрін у свою сторіз і відмітити акаунт @trustee.global
Далі команда рандомно обере 3 учасників і оплатить той подарунок, який потрапив на їхній скрін. Тобто який подарунок заскрінив — той і можеш отримати.
🔴 Активність коротка — залишилось 4 години до того як сторізи зникнуть.
Фактично можна за кілька хвилин спробувати зловити подарунок до 200 USDC. Механіка максимально проста — потрібно лише зробити скрін сторіз.
Що потрібно зробити:
Далі команда рандомно обере 3 учасників і оплатить той подарунок, який потрапив на їхній скрін. Тобто який подарунок заскрінив — той і можеш отримати.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤19🤣11🔥5👏2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Нарешті Трамп базує🥹
"Не хочу хвалитися, але жоден інший президент не зміг би зробити таке лайно, як я"
По іншому і не скажеш, спасибі від всієї крипто спільноти, і не тільки…
"Не хочу хвалитися, але жоден інший президент не зміг би зробити таке лайно, як я"
По іншому і не скажеш, спасибі від всієї крипто спільноти, і не тільки…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁97💯16🤣10👏5❤3🐳1
WhiteBIT знову в центрі уваги🥲
Цього тижня, а саме 13 березня на крипторинок мають розлочитись токени на понад $4.3 млрд, близько 81.5 млн токенів. Паралельно з цим у медіа почали активно розганяти черговий FUD навколо WhiteBIT.
З’явилась інформація про кримінальне провадження, де фігурують структури харківського бізнесмена Антона Ткаченка. За версією слідства, через мережу обмінників могли легалізовувати кошти через криптооперації, частина транзакцій нібито проходила через інфраструктуру біржі.
Але важливо розуміти — це лише матеріали слідства, а не доведені факти.
Раніше WhiteBIT вже намагались “ховати” через Інтерпол та різні політичні зв’язки, але біржа продовжує працювати. Поки що це більше виглядає як звичайний ринковий FUD.Але базове правило крипти просте:
на біржах тримаємо лише ті кошти, які не критично втратити! Я свої кровні тримаю під %! Думаю просто розганяють суєту під розлок, хочуть уронити WBT…
Цього тижня, а саме 13 березня на крипторинок мають розлочитись токени на понад $4.3 млрд, близько 81.5 млн токенів. Паралельно з цим у медіа почали активно розганяти черговий FUD навколо WhiteBIT.
З’явилась інформація про кримінальне провадження, де фігурують структури харківського бізнесмена Антона Ткаченка. За версією слідства, через мережу обмінників могли легалізовувати кошти через криптооперації, частина транзакцій нібито проходила через інфраструктуру біржі.
Але важливо розуміти — це лише матеріали слідства, а не доведені факти.
Раніше WhiteBIT вже намагались “ховати” через Інтерпол та різні політичні зв’язки, але біржа продовжує працювати. Поки що це більше виглядає як звичайний ринковий FUD.Але базове правило крипти просте:
на біржах тримаємо лише ті кошти, які не критично втратити! Я свої кровні тримаю під %! Думаю просто розганяють суєту під розлок, хочуть уронити WBT…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢26❤6🥴4🤝3👍1
Маємо новий Xpool на біржі BingX😎
Запустили новий пул, у який можна закинути до 5000 USDT і отримувати ION-бали. Пізніше їх конвертують у токени. Це не класичний лаунчпул, але варіант, куди можна пристроїти стейбли та щось заробити
🔴 Старт через 20 хв в 12:00 та триватиме до 14 березня
🔴 Посилання на пул
🔴 Реєстрація на біржі BingX
Запустили новий пул, у який можна закинути до 5000 USDT і отримувати ION-бали. Пізніше їх конвертують у токени. Це не класичний лаунчпул, але варіант, куди можна пристроїти стейбли та щось заробити
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍10❤4
Львівський Криптан
Лутаємо 200 грн за реєстрацію та 200 грн за кожного друга від Inzhur😱 Для тих хто не в курсі Inzhur – це українська інвестиційна платформа, яка дозволяє людям вкладати гроші в комерційну нерухомість та отримувати дохід від оренди Зараз компанія запустила…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁22🤣7🥴2
А ну Криптани діліться в коментарях, хто які обмінники використовує, думаю буде цікаво підписникам 🚽
А то курс на п2п не тішить
А то курс на п2п не тішить
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤20
В Телеграмі масштабний збій – проблеми фіксують майже по всій території України🥹
У вас теж не фуричить?
У вас теж не фуричить?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍47👎9❤2💯1
Львівський Криптан
Заробляємо 50$ на китайцях!?😳 Зараз є робоча схема з 100% кешбеком до 2200 грн (~50$) для нових користувачів Temu, і все реально виводиться. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо…
Знову 100% Кешбек в Temu від Letyshops 😉
Сьогодні знову зʼявився кешбек - актуально до кінця доби. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком
Що потрібно зробити:
1️⃣ Реєструємось у LetyShops
2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт)
3️⃣ Купуємо товарів до 2200 грн
4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші
За 60 днів до нас прийде 100% Cashback. Якщо протягом 24 год не зʼявиться кешбек в кабінеті Letyshops - створіть заявку в підтримці.🤑
Сьогодні знову зʼявився кешбек - актуально до кінця доби. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком
Що потрібно зробити:
За 60 днів до нас прийде 100% Cashback. Якщо протягом 24 год не зʼявиться кешбек в кабінеті Letyshops - створіть заявку в підтримці.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤17🥴7🔥2😁2
Львівський Криптан
Довгоочікуваний Дроп $ROBO від OKX BOOST 🥹 Я вже сам думав, що остання прокрутка обсягу точно піде в мінус — надто довго тягнули з цим пулом… Тепер є шанси щось заробити… Тим не менш, маємо пул у розмірі 10 млн $ROBO на OKX Boost — за актуальним курсом це…
Новий LaunchX від OKX BOOST 🥹
Сьогодні анонсували новий проект на Launch X в рамках програми OKX Boost - XDC Network. Виділено 600к USDC.
Це 61й дроп який можна буде отримати саме на WEB3 DEX OKX. Мінімальний баланс 200$ та обсяг 400$ для участі
Як приймати участі в дропах OKX Alpha:
1️⃣ Потрібно мати аккаунт в OKX BOOST
2️⃣ Переходимо в OKX WEB3 і підключаємо гаманець
3️⃣ Тиснемо приєднатися (+знижка 20% на комсу)
4️⃣ Тримаємо депозит та крутимо обсяг на DEX OKX
Також на адресу OKX Boost зайшло 10 млн токенів UP, ймовірно цей дроп може стати наступним вже в найближчі дні
XDC триватиме до 10:00 14 березня, а клейм буде о 14:00 14 березня.
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
(-20% на ваші затрати на комісію)
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом
Торгую на біржах: ByBit🔴 BingX🔴 WhiteBit
Сьогодні анонсували новий проект на Launch X в рамках програми OKX Boost - XDC Network. Виділено 600к USDC.
Це 61й дроп який можна буде отримати саме на WEB3 DEX OKX. Мінімальний баланс 200$ та обсяг 400$ для участі
Як приймати участі в дропах OKX Alpha:
Також на адресу OKX Boost зайшло 10 млн токенів UP, ймовірно цей дроп може стати наступним вже в найближчі дні
XDC триватиме до 10:00 14 березня, а клейм буде о 14:00 14 березня.
(-20% на ваші затрати на комісію)
lvivcriptan - 15% знижка)Торгую на біржах: ByBit
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤13🤝3👍2😁1
Трамп знову робить сходку криптанів😁
Для холдерів свого токена $TRUMP — 25 квітня в Мар-а-Лаго(Флорида) дід влаштовує гала-вечерю для 297 найбільших власників токена, а 29 VIP ще й отримають персональну зустріч. На фоні цієї новини токен підскочив приблизно на +55%.
Але є нюанс — від свого ATH він досі в мінусі ~на 90%🚽
Для холдерів свого токена $TRUMP — 25 квітня в Мар-а-Лаго(Флорида) дід влаштовує гала-вечерю для 297 найбільших власників токена, а 29 VIP ще й отримають персональну зустріч. На фоні цієї новини токен підскочив приблизно на +55%.
Але є нюанс — від свого ATH він досі в мінусі ~на 90%
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁30❤8🤣5🥴3
Новий фарм намічається — xStocks😎
xStocks — платформа з токенізованими акціями, яку розвивають за підтримки Kraken та Nasdaq. Проєкт поступово набирає обертів: TVL вже ~ $380 млн і росте разом з інтересом до токенізованих активів.
Зараз запустили поінт-програму, де можна почати фармити майбутній дроп.
Що можна зробити вже зараз:
1️⃣ Зайти на платформу
2️⃣ Підключити гаманець
3️⃣ Натиснути Secure Your Boost
За це дають +20% буст до фарму поінтів. Поки що це рання активність, але саме з таких речей часто і виходять нормальні дропи. Я вже прогнав кілька гаманців.
🔴 посилання на платформу xStocks
xStocks — платформа з токенізованими акціями, яку розвивають за підтримки Kraken та Nasdaq. Проєкт поступово набирає обертів: TVL вже ~ $380 млн і росте разом з інтересом до токенізованих активів.
Зараз запустили поінт-програму, де можна почати фармити майбутній дроп.
Що можна зробити вже зараз:
За це дають +20% буст до фарму поінтів. Поки що це рання активність, але саме з таких речей часто і виходять нормальні дропи. Я вже прогнав кілька гаманців.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥12❤4👍3🤯1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎16😢8👍4❤1🤝1
Лутаємо $ на OKX😱
Заходьте за посиланням і спробуйте натиснути OKX. Робите 10k об'єму на ф'ючерсах, отримуєте спроби і просто без зупинки натискаєте знизу на "Показати нагороди"
Зараз сильно лагає, але бачив як підписникам випадало 17$
📈 谢谢参与 - «Дякуємо за вашу участь». Пул закінчився в рулетці від ОKX
Зараз сильно лагає, але бачив як підписникам випадало 17$
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤯14❤7🔥1
Львівський Криптан
Лутаємо $ на OKX😱 Заходьте за посиланням і спробуйте натиснути OKX. Робите 10k об'єму на ф'ючерсах, отримуєте спроби і просто без зупинки натискаєте знизу на "Показати нагороди" Зараз сильно лагає, але бачив як підписникам випадало 17$ 📈 谢谢参与 - «Дякуємо…
Апдейти по китайські рулетці від OKX + новий OKX BOOST😎
Рулетку яку планували крутити 30 днів, розібрали буквально за кілька годин. Участь взяли 40+ тис. користувачів, які розоділили ~$950k нагород. Проте в багатьох не відкривались коробки або не зарахувались нагороди через баги платформи.
Зараз команда OKX розглядає компенсації для тих, хто:
🔴 накрутив об’єм, але не отримав коробки
🔴 не зміг їх відкрити
🔴 не отримав нагороди через помилки
Якщо ще й компенсацію накинуть — буде дуже смачно🙂
Також, буквально тільки що анонсували новий LaunchX від OKX Пул маємо 10 000 000 $UP . Для отримання дропа, потрібно середній баланс: 200$ та середній обсяг: 400$
🔴 Дедлайн через 24 години
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
(-20% на ваші затрати на комісію)
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом
Торгую на біржах: ByBit🔴 BingX🔴 WhiteBit
Рулетку яку планували крутити 30 днів, розібрали буквально за кілька годин. Участь взяли 40+ тис. користувачів, які розоділили ~$950k нагород. Проте в багатьох не відкривались коробки або не зарахувались нагороди через баги платформи.
Зараз команда OKX розглядає компенсації для тих, хто:
Якщо ще й компенсацію накинуть — буде дуже смачно
Також, буквально тільки що анонсували новий LaunchX від OKX Пул маємо 10 000 000 $UP . Для отримання дропа, потрібно середній баланс: 200$ та середній обсяг: 400$
(-20% на ваші затрати на комісію)
lvivcriptan - 15% знижка)Торгую на біржах: ByBit
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥13❤5🤝3😁2
Львівський Криптан
Анонс 2 сезону в Backpack 😎 Відома дата запуску 2-го сезону, а саме з 3 липня, у 2-му сезоні буде по 10 млн поінтів на тиждень. До старту сезону варто набити обсяг Що потрібно зробити: 1️⃣ Переходимо на платформу та набиваємо об'єм. 2️⃣ Якщо не братимете…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤12😁6😱2🤗2
P2P на Binance – СКАМ! -ABANK🥹
Вивів 300$ на поїсти і прилетів блок всіх карт, п2п вже не те, блоки прилітають дуже часто багатьом!
Тепер онлі фіз. обмінку буду юзати…
Вивів 300$ на поїсти і прилетів блок всіх карт, п2п вже не те, блоки прилітають дуже часто багатьом!
Тепер онлі фіз. обмінку буду юзати…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😱56😁6😭5❤4🔥2🤯2
Львівський Криптан
P2P на Binance – СКАМ! -ABANK🥹 Вивів 300$ на поїсти і прилетів блок всіх карт, п2п вже не те, блоки прилітають дуже часто багатьом! Тепер онлі фіз. обмінку буду юзати…
Замість Abank — тестую криптокартку від Bybit + 15$ бонусу🥹
P2P зараз лотерея: банки все частіше морозять перекази. Тому вирішив оформити криптокарту від Bybit.Картка безкоштовна, є кешбек, і можна забрати +15$ на спот, якщо витратити 100$ за місяць.
Що потрібно зробити:
1️⃣ Заходимо Bybit → розділ Фінанси → Card або за посиланням
2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод
3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек
4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +15$
Працює в Україні.Apple Pay на iPhone поки не підтримується (Android — ок). Також можна замовити фізичну картку.
P2P зараз лотерея: банки все частіше морозять перекази. Тому вирішив оформити криптокарту від Bybit.Картка безкоштовна, є кешбек, і можна забрати +15$ на спот, якщо витратити 100$ за місяць.
Що потрібно зробити:
769GZ8 (без нього бонусу не буде)Працює в Україні.Apple Pay на iPhone поки не підтримується (Android — ок). Також можна замовити фізичну картку.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥33😁8❤4👍3🤣3
Біржа Binance перезапускає Super Earn😃
Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT. У рамках програми планують роздати 480 млн NIGHT, з яких 120 млн піде у першому раунді.
Як розподілять:
🔴 108 млн NIGHT — за стейкінг BTC, BNB, WBETH, BNSOL, XRP та ADA
🔴 12 млн NIGHT — за холд активів (BTC, ETH, BNB, SOL, ADA, XRP та ін.) на момент 11 червня 2025
🔴 Прийняти участь
Якщо коротко то потрібно холдити криптовалюту 9 днів, і за це ми безкоштовно отримаємо токени $NIGHT, думаю очевидно що без позики тут ніяк не обійтись
🔴 Детальніше - тут
🔴 Старт активності — 14:00 за Києвом.
🔴 Реєстрація на біржі Binance
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом
Торгую на біржах: ByBit🔴 BingX🔴 WhiteBit
Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT. У рамках програми планують роздати 480 млн NIGHT, з яких 120 млн піде у першому раунді.
Як розподілять:
Якщо коротко то потрібно холдити криптовалюту 9 днів, і за це ми безкоштовно отримаємо токени $NIGHT, думаю очевидно що без позики тут ніяк не обійтись
lvivcriptan - 15% знижка)Торгую на біржах: ByBit
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥19🐳6❤3👍2🤝1