Forwarded from ГОНЧАРЕНКО
В батареях в цьому році потече потужність та незламність. Будем грітись.
Forwarded from Лачен пише
На залізничній станції «Овруч» на Житомирщині харків’янин підірвав прикордонницю та цивільних — загинула прикордонниця та двоє цивільних осіб.
Чоловік, який здійснював підрив — загинув. Він нещодавно затримувався за спробу порушення державного кордону.
Чоловік, який здійснював підрив — загинув. Він нещодавно затримувався за спробу порушення державного кордону.
🤬3
Forwarded from БЕРЛІНСЬКА
Фронт просувається швидко. До Запоріжжя, до Дніпра, до інших міст. Фронт тріщить по швам, проривається.
Російська піхота через наші проріжені порядки вривається глибоко в тил, на десятки кілометрів. Проріжені бо в нас на кілометр фронту іноді 4-7 піхотинців. Реально одній людині контролювати 150-200 метрів?
Коли росіяни малими групами заходять за спини - вони залишаються, накопичуються і потім атакують.
Kill зона від дронів сягає 30-35 кілометрів.
Але про все це чомусь мало новин.
Якщо хочете побачити на власні очі - просто подивіться карту Deep State в динаміці, за кілька місяців.
Одразу стає очевидно, як швидко рухаються росіяни. Наші втримують фронт всіма надлюдськими силами, на морально-вольових. Але сили нерівні, росіяни давлять масою.
На кожен наш вкладений долар в дрони - вони протиставляють вже 50-70. На кожного нашого піхотинця - їхніх як мінімум 5-7.
Людей не хватає катастрофічно. Росіяни повільно, грузно, з пробуксовками, з величезними втратами, але щодня йдуть вперед.
Помагайте армії. Нон стоп. Щоб не втратити Покровськ, Павлоград, Вільнянськ, і навіть Запоріжжя, Дніпро, Суми, Харків.
Якщо ми розслабимось, як ми вміємо - ці міста цілком можна втратити.
Спитайте себе по чесному, що ви зробили за 44 місяці вторгнення, щоб ваш дім не відібрали? Точно достатньо? Тоді ви щаслива людина.
А всі ми - дивимось на карту і включаємось ще більше.
Якщо ви чекали на знак - то це він.
24 жовтня, 2025
Російська піхота через наші проріжені порядки вривається глибоко в тил, на десятки кілометрів. Проріжені бо в нас на кілометр фронту іноді 4-7 піхотинців. Реально одній людині контролювати 150-200 метрів?
Коли росіяни малими групами заходять за спини - вони залишаються, накопичуються і потім атакують.
Kill зона від дронів сягає 30-35 кілометрів.
Але про все це чомусь мало новин.
Якщо хочете побачити на власні очі - просто подивіться карту Deep State в динаміці, за кілька місяців.
Одразу стає очевидно, як швидко рухаються росіяни. Наші втримують фронт всіма надлюдськими силами, на морально-вольових. Але сили нерівні, росіяни давлять масою.
На кожен наш вкладений долар в дрони - вони протиставляють вже 50-70. На кожного нашого піхотинця - їхніх як мінімум 5-7.
Людей не хватає катастрофічно. Росіяни повільно, грузно, з пробуксовками, з величезними втратами, але щодня йдуть вперед.
Помагайте армії. Нон стоп. Щоб не втратити Покровськ, Павлоград, Вільнянськ, і навіть Запоріжжя, Дніпро, Суми, Харків.
Якщо ми розслабимось, як ми вміємо - ці міста цілком можна втратити.
Спитайте себе по чесному, що ви зробили за 44 місяці вторгнення, щоб ваш дім не відібрали? Точно достатньо? Тоді ви щаслива людина.
А всі ми - дивимось на карту і включаємось ще більше.
Якщо ви чекали на знак - то це він.
24 жовтня, 2025
БЕРЛІНСЬКА
Фронт просувається швидко. До Запоріжжя, до Дніпра, до інших міст. Фронт тріщить по швам, проривається. Російська піхота через наші проріжені порядки вривається глибоко в тил, на десятки кілометрів. Проріжені бо в нас на кілометр фронту іноді 4-7 піхотинців.…
Що ця кремлівська консерва таке пише?
Всі ми знаємо, що росії ще трохи залишилось, ситуація контрольована, економіці рф ще пару місяців залишилось.
Навіщо вона ІПСО розганяє?
Там дожимать потрібно!
Всі ми знаємо, що росії ще трохи залишилось, ситуація контрольована, економіці рф ще пару місяців залишилось.
Навіщо вона ІПСО розганяє?
Там дожимать потрібно!
4:19 Ти закликаєш людей не вірити в міфи про ТЦК
4:20 Син твоїх друзів «помер на розподільчому пункті в Києві»
4:20 Син твоїх друзів «помер на розподільчому пункті в Києві»
Forwarded from Тарас Юрист Адвокат Одесса (Vlad Posl)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
‼️В Каменском ТЦК ворвались на одно из местных предприятий.
💁При попытки насильственной мобилизации, некоторых людей запшикали газовым балончиком.
💁В ответ сбежались много мужчин, вооружившись оружием (от лопат до пистолетов) и смогли мирно сопроводить сопроводить сотрудников ТЦК за территорию.
Важливі НОВИНИ тут ▶️ Тарас Юрист Адвокат Одесса
💁При попытки насильственной мобилизации, некоторых людей запшикали газовым балончиком.
💁В ответ сбежались много мужчин, вооружившись оружием (от лопат до пистолетов) и смогли мирно сопроводить сопроводить сотрудников ТЦК за территорию.
Важливі НОВИНИ тут ▶️ Тарас Юрист Адвокат Одесса