Лутарня
От якби Зеленський про це дізнався. Шкода, що він не знає. Якби знав, такого не допустив би… ех блін
Цей теж під заставу вийде
- Індія купує російську нафту! Уууу! Які вони уйобки, їм похуй, що росія за ці гроші вбиває українців!
- А давайте ми дизеля в Індії закупимо?
- давайте☹️
- А давайте ми дизеля в Індії закупимо?
- давайте
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤣10 2 1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Попередження: В відео жорстокі кадри.
Ось одна з причин, чому я ЗА легалізацію зброї.
Бо злодій завжди знайде зброю, щоб скоїти злочин, а законослухняні громадяни не мають такої можливості, щоб захистити себе.
Ось одна з причин, чому я ЗА легалізацію зброї.
Бо злодій завжди знайде зброю, щоб скоїти злочин, а законослухняні громадяни не мають такої можливості, щоб захистити себе.
🤔6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Хлопці і дівчата це вам на ніч замість політики. Бо сьогодні теж Ділдок буде 🤷♂️ 🤷♂️ 🤷♂️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢2🤣2🔥1💊1
SUBАУК на ігри 👀
Зараз аукціон на ігри.
Ігри можна замовляти з тих, що в мене є в списку. Список ігор на скірншотах в коментарях до посту.
Якщо гри немає в списку, то ви можете її подарувати, якщо вона не безкоштовна.
Грати в гру я буду 3 години або більше, якщо гра дуже сподобається.
Аукціон на вибування! За сабки та за гроші. Всі лоти, які будуть більше 600грн будуть брати участь в супер грі. Гра, яка з основного аукціону потрапить в супер гру буде еквівалентна 600 грн. (навіть, якщо на неї задонатили 1 грн.)
Якщо ви являєтесь сабскрайбером то у вас депозит:
1 рівня сабка = 30 грн
2 рівня сабка = 70 грн
3 рівня сабка = 170 грн
Топ 3 по подарунковим сабкам
Депозит 10грн/сабку (чому 10 грн. а не 30? Тому що будуть брати учать ті, хто отримав сабку в подарунок. Я не можу відслідкувати, хто купив, а кому подарували. Тому так)
За бали каналу можуть брати участь саби 2-3 рівня.
Викуп гри не можливий. Я вашу суму просто додам за ту гру, за яку ви проголосували.
Взяти участь в аукціоні можна через платформи: Донатік, Destream, Subscribe, Cheers (bits), Binance, Турнікет.
Зараз аукціон на ігри.
Ігри можна замовляти з тих, що в мене є в списку. Список ігор на скірншотах в коментарях до посту.
Якщо гри немає в списку, то ви можете її подарувати, якщо вона не безкоштовна.
Грати в гру я буду 3 години або більше, якщо гра дуже сподобається.
Аукціон на вибування! За сабки та за гроші. Всі лоти, які будуть більше 600грн будуть брати участь в супер грі. Гра, яка з основного аукціону потрапить в супер гру буде еквівалентна 600 грн. (навіть, якщо на неї задонатили 1 грн.)
Якщо ви являєтесь сабскрайбером то у вас депозит:
1 рівня сабка = 30 грн
2 рівня сабка = 70 грн
3 рівня сабка = 170 грн
Топ 3 по подарунковим сабкам
Депозит 10грн/сабку (чому 10 грн. а не 30? Тому що будуть брати учать ті, хто отримав сабку в подарунок. Я не можу відслідкувати, хто купив, а кому подарували. Тому так)
За бали каналу можуть брати участь саби 2-3 рівня.
Викуп гри не можливий. Я вашу суму просто додам за ту гру, за яку ви проголосували.
Взяти участь в аукціоні можна через платформи: Донатік, Destream, Subscribe, Cheers (bits), Binance, Турнікет.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚡️⚡️⚡️Зеленський взяв виробництво ракет "Фламінго" на особистий контроль💪
🤯В мережу потрапило відео таємного візиту Президента🇺🇦 на секретний завод українських ракет🚀
🤯В мережу потрапило відео таємного візиту Президента🇺🇦 на секретний завод українських ракет🚀
🤣16