Лутарня
У стрімера сьогодні 34 роки терпіння https://www.twitch.tv/remboslav
Дивимось фільм Місто примар
Правильно, захотів звалити — сідай в тюрму.
Вкрав мільярд на оборонці — тримай посаду вище в іншому відомстві.
Замість повертати людей, давайте спочатку їм реальні строки навалимо. А потім подивимось як вони будуть їхати назад.
А потім будуть казати про «фейкові втрати», а куди ж люди діваються? Кожного дня Микол бусярять. Бояться, щоб не тікали, ставлять 3 лінії оборони на заході країни, а не на сході.
Добре, що скоро фламінго буде летіти по москві і економіка рф от от не витримає і розвалиця і перемога буде в 2035 році🎭
Вкрав мільярд на оборонці — тримай посаду вище в іншому відомстві.
Замість повертати людей, давайте спочатку їм реальні строки навалимо. А потім подивимось як вони будуть їхати назад.
А потім будуть казати про «фейкові втрати», а куди ж люди діваються? Кожного дня Микол бусярять. Бояться, щоб не тікали, ставлять 3 лінії оборони на заході країни, а не на сході.
Добре, що скоро фламінго буде летіти по москві і економіка рф от от не витримає і розвалиця і перемога буде в 2035 році
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢7👍3 2❤1
Лутарня
Перший Терпільний почав трансляцію https://www.twitch.tv/remboslav
Дивимось Чорне Дзеркало 3 сезон 6 серія
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Навіть коментувати це не хочу. Ви прокоментуйте
💊10🤬3🫡2 1