Лутарня
Перший Терпільний почав трансляцію https://www.twitch.tv/remboslav
Дивимось «Чорне дзеркало»
3 сезон
3 сезон
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👏5🤣3 2
Чат, шо там? Які результати?
Потрібна ваша аналітика, бо я в гру грав і не слідкував
Потрібна ваша аналітика, бо я в гру грав і не слідкував
💊5 5🤣1
Лутарня
У стрімера сьогодні 34 роки терпіння https://www.twitch.tv/remboslav
Дивимось фільм Місто примар
Правильно, захотів звалити — сідай в тюрму.
Вкрав мільярд на оборонці — тримай посаду вище в іншому відомстві.
Замість повертати людей, давайте спочатку їм реальні строки навалимо. А потім подивимось як вони будуть їхати назад.
А потім будуть казати про «фейкові втрати», а куди ж люди діваються? Кожного дня Микол бусярять. Бояться, щоб не тікали, ставлять 3 лінії оборони на заході країни, а не на сході.
Добре, що скоро фламінго буде летіти по москві і економіка рф от от не витримає і розвалиця і перемога буде в 2035 році🎭
Вкрав мільярд на оборонці — тримай посаду вище в іншому відомстві.
Замість повертати людей, давайте спочатку їм реальні строки навалимо. А потім подивимось як вони будуть їхати назад.
А потім будуть казати про «фейкові втрати», а куди ж люди діваються? Кожного дня Микол бусярять. Бояться, щоб не тікали, ставлять 3 лінії оборони на заході країни, а не на сході.
Добре, що скоро фламінго буде летіти по москві і економіка рф от от не витримає і розвалиця і перемога буде в 2035 році
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢7👍3 2❤1
Лутарня
Перший Терпільний почав трансляцію https://www.twitch.tv/remboslav
Дивимось Чорне Дзеркало 3 сезон 6 серія