544 links
Інформаційний ресурс
▫️ наполеглива праця – це основа великих досягнень. ⚽️

#footballmotivation
▫️ #Ексклюзив з Іспанії 🇪🇸 : За інформацією з наших джерел ✍️, у ці хвилини український голкіпер Ілля Волошин 🙌 проходить медогляд 🩺 в мадридському "Реалі". ⚡️

💭 Більше подробиць – згодом.

@legioners_ua 🇺🇦
▫️ #Ексклюзив 💥 : Нам повідомили, що декілька хвилин тому 🇺🇦 український голкіпер Ілля Волошин успішно пройшов медичний огляд у "Реалі". ⚡️

💭 Наступний крок – підписання угоди, чекаємо. ✍️

@legioners_ua 📲
▫️ Український 🇺🇦 півзахисник "Легії" Ігор Харатін може продовжити кар'єру в Угорщині. ⚡️

🗯 За інформацією колеги із проекту Zorya Londonsk, до футболіста проявляють зацікавлення "Фехервар" та "Уйпешт". ✍️
▫️ #ТаТоТаке : Нідерландський 🇳🇱 "АЗ" намагається здійснити трансфер оборонця луганської "Зорі" Арсенія Батагова. ⚡️

✍️ Повідомляється, що представники Ередивізі зробили пропозицію приблизно у розмірі 1 мільйона євро.

🗯 Керівництво луганського клубу хоче виручити за гравця більшу суму.
Forwarded from БОМБАРДИР💣
😱😢 Який шанс втрачає Михайло Мудрик, щоб забити Ліверпулю

📹 Трансляція на Setanta Sports
▫️ #FabrizioRomano 📲 : Італійський 🇮🇹 "Дженоа" оголосив про повноцінний викуп українського 🇺🇦 півзахисника Руслана Маліновського у 🇫🇷 французького "Марселя". ✍️

🗯 Повідомляється, що клуб Ліги 1 отримав за футболіста 7 млн євро.
▫️ "Ліверпуль" переграв "Челсі" у поєдинку 22-го туру АПЛ - 4:1. ⚡️

📲 #WhoScored : Український вінгер "Синіх" Михайло Мудрик вийшов на поле у 2-му таймі та отримав оцінку - 5.8.

🗯 За матч Мудрик віддав 10 точних передач з 10 (100%), двічі неточно навісив, 25 разів доторкнувся до м'яча, 1 раз пробив повз ворота, виграв 4 єдиноборства, 9 разів втратив володіння, 1 раз порушив правила, двічі заробив на собі фол, 1 раз відібрав м'яч і 1 раз обіграв опонента на дриблінгу.

⚽️ Футболіст мав відмінний момент (на 50-ій хвилині), аби відзначитися голом, але після подачі з флангу - Мудрик пробив вище воріт.
▫️ Головний тренер лондонського "Челсі" Маурісіо Почеттіно прокоментував гольовий момент Михайла Мудрика у матчі з "Ліверпулем" :

🗯 "У другому таймі за рахунку 2:0 у Мудрика був великий шанс. Якби він забив, можливо, це додало б нам упевненості, і ми б грали краще, а також з урахуванням пенальті в грі на Нкунку.

✍️ Можливо, на той момент ми були б у грі з рахунком 2:2. Але навіть якби ми забили обидва голи і зіграли внічию, я був би розчарований, тому що наша гра була не дуже хорошою".
▫️ Телеграм-канал 📲 BuckarooBanzai повідомляє, що український 🇺🇦 захисник празької "Славії" Тарас Качараба найближчим часом може підсилити словацький "ДАК". ⚡️
▫️ #Ексклюзив 💥 : Представники компанії #PartOfTheGame прокоментували #LegionersUa 🇺🇦 інформацію #BuckarooBanzai (Пьотр Слонка) щодо можливого переходу оборонця празької "Славії" Тараса Качараби у словацький 🇸🇰 "ДАК" :

📲 Станом на зараз - ми розглядаємо інші варіанти, тривають активні перемовини. 🗯 Проте даний клуб ("ДАК") теж проявляє зацікавлення до Тараса.
▫️ #TheAthletic : Мюнхенська 🇩🇪 "Баварія" під час зимового трансферного вікна розглядала варіант із підписанням українського 🇺🇦 вінгера "Челсі" Михайла Мудрика. ⚡️

✍️ Гранд Бундесліги шукав нового атакуючого футболіста через травму Кінгслі Комана. Повідомляється, що розглядався варіант із орендою гравця "Синіх", але від цієї ідеї відмовилися.

🤝 У підсумку "Баварія" домовилася із "Гранадою" щодо трансферу Браяна Сарагоси. Вінгер мав перейти до клубу лише влітку, але це відбулося значно швидше.
▫️ Можемо привітати 🤝 Іллю Волошина, український 🇺🇦 футболіст приєднався до мадридського "Реала". ⚡️

💥 Є невеличкий ексклюзив, за інформацією з наших джерел, після досягнення повноліття - голкіпер підпише довгострокову угоду з "Галактікос". ✍️

⚪️
За даними порталу Transfermarkt, чинний контракт розрахований до літа 2026-го року. 📝

P.S : Ловіть ще ексклюзивний кадр. 📸

▫️ Керманич "Брайтона" Роберто Де Дзербі поділився думками щодо Михайла Мудрика у ефірі проекту #CronacheDiSpogliatoio :

🗯 "Михайло залишив свою країну та приєднався до топ-клубу в січні, коли був дуже молодий. Минулого сезону в "Челсі" була складна кампанія, тож він за це поплатився.

⚽️ Мудрик – інтроверт, він потребує особливого ставлення, але це неймовірний талант. Він є одним з найкращих гравців світу за потенціалом, але багато інших речей також мають значення. Наприклад, навколишнє середовище".
▫️ Український 🇺🇦 форвард Роман Яремчук відзначився переможним голом у складі "Валенсії" у поєдинку 23-го туру іспанської Ла Ліги проти "Альмерії" - 2:1. ⚽️
▫️ Форвард "Валенсії" Роман Яремчук у своєму Instagram розповів, чому під час святкування взяття воріт "Альмерії" (2:1) зняв футболку, й за це отримав "гірчичник" :

🗯 "Чому таке святкування ? Тому що за ним стоїть багато роботи, багато падінь, багато віри, емоцій, які ти не можеш контролювати.

✍️ Віра в те, що ти робиш – це найважливіше. Дякую Богу за емоції на "Местальї". Vamos Valencia".