💫HAPPY NEW YEAR.
ДРУЗІ!
Ми вітаємо вас з усіма різдвяними та новорічними святами!
Хочемо, щоб, попри все навколо, кожен з вас знайшов час для маленького дива і радості.
Ми усі безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям за те, що маємо можливість писати вам ці слова.
Бажаємо вам любові, натхнення, чуйності, щастя, сил, віри, тепла і затишку для вас, ваших рідних, друзів і близьких.
Любимо вас безмежно і трошки більше.
Перемоги і миру нам усім.
Слава Україні🇺🇦
По-новорічному
Ваші LANGPOINT.
#langpoint #langpointschool #newyear
ДРУЗІ!
Ми вітаємо вас з усіма різдвяними та новорічними святами!
Хочемо, щоб, попри все навколо, кожен з вас знайшов час для маленького дива і радості.
Ми усі безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям за те, що маємо можливість писати вам ці слова.
Бажаємо вам любові, натхнення, чуйності, щастя, сил, віри, тепла і затишку для вас, ваших рідних, друзів і близьких.
Любимо вас безмежно і трошки більше.
Перемоги і миру нам усім.
Слава Україні🇺🇦
По-новорічному
Ваші LANGPOINT.
#langpoint #langpointschool #newyear
❤9
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Подивіться це відео.
Це німий англійський короткометражний фільм Джорджа Сміта 1898 року. Фільм вважається першим прикладом різдвяного кіно і технічним дивом свого часу.
Зараз він виглядає таким недолугим і примітивним, хоча 126 років тому – це було дивовижним видовищем для всих навколо.
Розумієте до чого я?
Через певний час, усе що нас оточує буде сприйматися прийдешніми поколіннями так само, як ми реагуємо на цей фільм 1898 року.
Ми часто недооцінюємо те, що відбувається зараз і надаємо величезний кредит майбутньому, яке, насправді, ніколи не приходить, бо все, що з нами відбувається, стається зараз у цей момент. І це «зараз» є нашим життям.
Не сприймаймо його як належне, бо майже завжди, це все, що ми маємо.
За останні роки ми всі відчули значущість цього «зараз».
Дуже часто обставини навколо змушують нас підлаштовуватися під них. І це чи не найважливіша характеристика природи будь-чого живого на нашій планеті.
Бо виживає не найсильніший, а найпристосованіший (“Survival of the fittest” – саме так фраза звучить в оригіналі. Бачите, як невдалий переклад часто спотворює головну думку).
Але є одне «але» – це твердження більш-менш релевантне у природі, а от коли ми говоримо про суспільство, ця фраза грає з нами злий жарт. Адже саме наша унікальність і різноманітність робить з нас тих, ким ми є.
Суспільство каже нам підлаштовуватися, займати своє місце, як цеглинки у тетрисі, і тут відбувається найцікавіше – коли вони ідеально підходять одна до одної і заповнюють необхідний простір – вони зникають (ми ж всі памʼятаємо цю гру?).
Теж саме відбувається з особистістю, яка лише те й робить, що намагається догодити всім і всьому навкруги. Не варто боятися своєї унікальності, бо це теж, подекуди, єдине, що у нас є.
Не дозволяймо собі зникнути.
Саме тому, коли ми просимо когось про допомогу, це не показник того, що ми готові опустити руки і здатися, це свідчення сміливості і того, що ми відмовляємося це робити.
І не забуваймо одну цитату, що належить Маргарет Тетчер:
«Якщо мої критики побачать, що я крокую хвилями ріки, вони скажуть: це тому, що я не вмію плавати».
З Новим Роком нас усіх.
Дякую, що ви є.
– Дмитро.
#новийрік
Це німий англійський короткометражний фільм Джорджа Сміта 1898 року. Фільм вважається першим прикладом різдвяного кіно і технічним дивом свого часу.
Зараз він виглядає таким недолугим і примітивним, хоча 126 років тому – це було дивовижним видовищем для всих навколо.
Розумієте до чого я?
Через певний час, усе що нас оточує буде сприйматися прийдешніми поколіннями так само, як ми реагуємо на цей фільм 1898 року.
Ми часто недооцінюємо те, що відбувається зараз і надаємо величезний кредит майбутньому, яке, насправді, ніколи не приходить, бо все, що з нами відбувається, стається зараз у цей момент. І це «зараз» є нашим життям.
Не сприймаймо його як належне, бо майже завжди, це все, що ми маємо.
За останні роки ми всі відчули значущість цього «зараз».
Дуже часто обставини навколо змушують нас підлаштовуватися під них. І це чи не найважливіша характеристика природи будь-чого живого на нашій планеті.
Бо виживає не найсильніший, а найпристосованіший (“Survival of the fittest” – саме так фраза звучить в оригіналі. Бачите, як невдалий переклад часто спотворює головну думку).
Але є одне «але» – це твердження більш-менш релевантне у природі, а от коли ми говоримо про суспільство, ця фраза грає з нами злий жарт. Адже саме наша унікальність і різноманітність робить з нас тих, ким ми є.
Суспільство каже нам підлаштовуватися, займати своє місце, як цеглинки у тетрисі, і тут відбувається найцікавіше – коли вони ідеально підходять одна до одної і заповнюють необхідний простір – вони зникають (ми ж всі памʼятаємо цю гру?).
Теж саме відбувається з особистістю, яка лише те й робить, що намагається догодити всім і всьому навкруги. Не варто боятися своєї унікальності, бо це теж, подекуди, єдине, що у нас є.
Не дозволяймо собі зникнути.
Саме тому, коли ми просимо когось про допомогу, це не показник того, що ми готові опустити руки і здатися, це свідчення сміливості і того, що ми відмовляємося це робити.
І не забуваймо одну цитату, що належить Маргарет Тетчер:
«Якщо мої критики побачать, що я крокую хвилями ріки, вони скажуть: це тому, що я не вмію плавати».
З Новим Роком нас усіх.
Дякую, що ви є.
– Дмитро.
#новийрік
❤16👍1
BE YOURSELF, EQUAL, AND UNIQUE.
У всьому світі жінки мають однакові права.
🪧the right to live a life free from violence and slavery.
🇺🇦право на життя, що є вільне від насильства та рабства.
🪧the right to be educated.
🇺🇦право на освіту.
🪧the right to earn a fair and equal wage.
🇺🇦право на справедливу і рівну заробітну плату.
🪧the right to own property.
🇺🇦право розпоряджатися і володіти майном.
🪧the right to expression and freedom to vote.
🇺🇦право на вираження поглядів і право голосувати.
Це права людини, а права людини притаманні всім – без дискримінації.
Гендерна рівність є не лише основним правом людини, її досягнення має величезні соціально-економічні наслідки. Розширення прав і можливостей жінок сприяє процвітанню економіки, стимулюючи її розвиток і зростання.
На жаль, багато хто з нас є дуже далекими від усвідомлення цього.
Жінки стикаються з дискримінацією у всьому світі.
Вони мають менше можливостей для участі в економіці, менше політичного представництва, позбавлені доступу до освіти, стикаються з більшими ризиками для здоров’я та безпеки, а також стикаються з насильством і зловживаннями.
Цей день – ще один привід згадати про це і зробити так, щоб це змінилося, бо такі речі починаються з кожного.
#internationalwomensday
У всьому світі жінки мають однакові права.
🪧the right to live a life free from violence and slavery.
🇺🇦право на життя, що є вільне від насильства та рабства.
🪧the right to be educated.
🇺🇦право на освіту.
🪧the right to earn a fair and equal wage.
🇺🇦право на справедливу і рівну заробітну плату.
🪧the right to own property.
🇺🇦право розпоряджатися і володіти майном.
🪧the right to expression and freedom to vote.
🇺🇦право на вираження поглядів і право голосувати.
Це права людини, а права людини притаманні всім – без дискримінації.
Гендерна рівність є не лише основним правом людини, її досягнення має величезні соціально-економічні наслідки. Розширення прав і можливостей жінок сприяє процвітанню економіки, стимулюючи її розвиток і зростання.
На жаль, багато хто з нас є дуже далекими від усвідомлення цього.
Жінки стикаються з дискримінацією у всьому світі.
Вони мають менше можливостей для участі в економіці, менше політичного представництва, позбавлені доступу до освіти, стикаються з більшими ризиками для здоров’я та безпеки, а також стикаються з насильством і зловживаннями.
Цей день – ще один привід згадати про це і зробити так, щоб це змінилося, бо такі речі починаються з кожного.
#internationalwomensday
❤5❤🔥2🍓1💘1
🥚EGGS GUIDE.
• HARD-BOILED EGG – яйце круте;
• SOFT-BOILED EGG – яйце некруте;
• POACHED EGG – яйце пашот;
• OMELETTE (AmE: omelet) – омлет;
• SUNNY-SIDE-UP EGGS – оката👀 яєчня.
🍳З іншими видами яєчні, на кшталт FRIED EGGS – все ще цікавіше:
• OVER-EASY EGGS – жовток, що розтікається, трохи покритий білком;
• OVER-MEDIUM EGGS – напівтвердий жовток, ще більше вкритий білком;
• OVER-HARD EGGS – жовток, як при варінні крутий, повністю покритий білком.
Щось схоже на ступінь готовності стейків🥩, хіба ні?
Ще є SCRAMBLED EGGS - яєчня-бовтанка (мішана). Якщо хочеш, то скрембл. Не лише чудовий сніданок, але й початковий варіант пісні The Beatles – Yesterday:
Scrambled eggs,
Oh my baby, how I love your legs.
Not as much as I love scrambled eggs…
На цій ліричній ноті:
Happy Easter, любчику 🪺
• HARD-BOILED EGG – яйце круте;
• SOFT-BOILED EGG – яйце некруте;
• POACHED EGG – яйце пашот;
• OMELETTE (AmE: omelet) – омлет;
• SUNNY-SIDE-UP EGGS – оката
🍳З іншими видами яєчні, на кшталт FRIED EGGS – все ще цікавіше:
• OVER-EASY EGGS – жовток, що розтікається, трохи покритий білком;
• OVER-MEDIUM EGGS – напівтвердий жовток, ще більше вкритий білком;
• OVER-HARD EGGS – жовток, як при варінні крутий, повністю покритий білком.
Щось схоже на ступінь готовності стейків🥩, хіба ні?
Ще є SCRAMBLED EGGS - яєчня-бовтанка (мішана). Якщо хочеш, то скрембл. Не лише чудовий сніданок, але й початковий варіант пісні The Beatles – Yesterday:
Scrambled eggs,
Oh my baby, how I love your legs.
Not as much as I love scrambled eggs…
На цій ліричній ноті:
Happy Easter, любчику 🪺
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤7🕊1😇1
The day of the most important person in the world🤍
А чи відомо тобі, що слово mother є не лише іменником, але й дієсловом?
І значення його дуже доречне.
Mother означає піклуватися про когось або щось, бо ти є їхньою мамою, або так, наче ти є нею для них🤱🏻
Піклуймося про наших мам,
вони є тим найдорожчим, що у нас є.
Mother your mother.
#MotherDay
А чи відомо тобі, що слово mother є не лише іменником, але й дієсловом?
І значення його дуже доречне.
Mother означає піклуватися про когось або щось, бо ти є їхньою мамою, або так, наче ти є нею для них🤱🏻
Піклуймося про наших мам,
вони є тим найдорожчим, що у нас є.
Mother your mother.
#MotherDay
❤6
LANGPOINT.
Завжди актуальна англійська 🐴
Завжди актуальна англійська 🐴
😁4❤🔥2🏆2❤1🦄1
Чому дитина боїться говорити мовою, яку вивчає? Не хоче вчитися? Причина часто не в лінощах чи «не здатності». Ми поспілкувалися з Дмитром, засновником мовної школи LANGPOINT у Борисполі, про чотири типові помилки, які батьки роблять із найкращих намірів, але саме вони можуть надовго відбити інтерес до навчання.
▫️Помилки — це частина навчання.
У школах за помилки ставлять погану оцінку. Це створює відчуття, що помилятися соромно. Що краще мовчати, ніж сказати щось не так. І це, за словами Дмитра, одна з головних причин, чому діти бояться говорити мовою, яку вивчають.
«Було б добре, якби школа не карала за помилки, а заохочувала до них. Звичайно, треба опрацьовувати неправильні відповіді, але це теж треба вміти робити».
Помилки є робочим процесом. Це те, з чим потім викладач може якісно попрацювати. Але якщо з боку школи чи батьків іде покарання або насмішка, дитині стає не цікаво і бажання щось робити також зникає. Адже, кому до вподоби беззмістовне покарання чи глузування?
Дмитро наводить особисту історію. У молодшій школі треба було назвати річки з трьох літер. Діти називали різні річки – Дон, Буг тощо. Він назвав ріку Сян, адже тоді гімн України складався з трьох куплетів і в останньому був рядок: «Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону». Вчителька відповіла з насмішкою: «Що він там сказав? Сказав і сам не знає що». І хоча відповідь була правильна, цей спогад закарбувався у пам’яті дотепер.
Дмитро розповідає про ще одну важливу деталь — спостереження за стилем батьківської поведінки. Одні батьки дають дитині більше свободи у тому, що вона робить – дозволяють впасти, подряпатись, поплакати, поплескатися у калюжі або ж отримати не найвищу оцінку. Вони спокійно спостерігають, не втручаючись у кожен рух.
«Це теж частина навчання. І ліпше, щоб дитина здобувала такий досвід ще у дитячому віці, тоді вона буде з розумінням ставитися до складнощів у дорослому житті. Усе починається з таких, на перший погляд, дрібниць».
Натомість є інший тип — «helicopter parents». Ті, хто буквально висять над дитиною, контролюючи кожен крок. Вони все передбачають, убезпечують, вирішують замість неї. В окремих ситуаціях така опіка і поведінка є доречною, але коли це відбувається постійно, у результаті дитина не вміє ані брати на себе відповідальність, ані приймати невдачі.
Помилятися нормально. Навпаки: відсутність помилок часто означає, що дитина нічого не пробує нового. Коли ж батьки не дозволяють робити ці спроби, вони позбавляють її важливого досвіду.
▫️Любов — це не контроль, а повага.
Багато батьків несвідомо ставляться до дитини як до того, хто ще не здатен діяти самостійно. У такій логіці дорослий завжди «краще знає», а дитина має тільки слухатись. Такий підхід руйнує довіру.
«Дитина не стає людиною поступово. Вона вже людина з моменту народження. Так, у неї менше життєвого досвіду і звичайно ж вона фізіологічно і психічно розвивається поступово і кожен вік має свої особливості, але це не означає, що вона є дурнішою за дорослого», — наголошує Дмитро.
Це означає, що з нею треба спілкуватись з повагою до її особистості і враховувати психологічні особливості певного віку. Слухати, пояснювати, домовлятись. Не тому, що це певний тренд виховання, а тому що потрібно брати до уваги певні аспекти роботи мозку у різному віці, сприйняття заборон, реакції на маніпуляцію, яка застосовується під час виховання тощо. Дитина вже є людиною. Роль батьків, підтримати її в розвитку. Дитина, до якої дослуховуються, росте більш вільною та ініціативною, тією, яка може брати на себе певну частину відповідальності вже змалечку.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💯3👍2❤1
▫️Вчитися вчитись.
Часто навчання будують навколо оцінок та не пояснюють, як досягати необхідного результату. Дитина в школі чує «вивчи» або «запам’ятай», не отримуючи інструменту. І коли вона стикається з новим матеріалом, не розуміє, з чого почати.
«Школа часто не навчає нас вчитися. А це взагалі головна ідея школи», — каже засновник LANGPOINT.
Він згадує, як у початкових класах вчили читати, точніше як цього не робили: «нас навчали складати літери у склади, склади – у слова, слова – у словосполучення, словосполучення у речення і так далі. Не в тому сенсі, щоб зрозуміти зміст. Головне — швидко або ж просто прочитати текст вголос. Була норма: кількість слів за хвилину. А чи щось було зрозуміло з прочитаного, нікого не цікавило. Дмитро говорить, це викликало подив і питання, бо сенсу в такому підході він не бачив.
«Значить, якщо я читаю 100 слів і не розумію нічого — це, у вашому розумінні, ліпше , ніж я читаю 85 слів і розумію все?»
Дмитро наголошує: тут немає повноцінної відповідальності батьків. Якщо вас не навчили вчитись, ви не зобов’язані знати, як це пояснити дитині. Але й нав’язувати власний досвід теж не варто. Іноді він шкодить більше, ніж допомагає.
Навичка вчитись є окремою компетенцією. І дуже важливо навчати неї як дітей, так і дорослих. Якщо викладач нею володіє, він може передати знання дитині. Важливо не ламати навчальний процес домашнім тиском.
▫️Не треба вчитись замість дитини.
Домашнє завдання — частина навчального процесу. І робити його має сама дитина. Коли батьки беруть участь занадто активно, доробляють, підчищають, переписують — це не допомагає, а заважає. Контроль має бути не за якістю, а за фактом: завдання зроблене чи ні. Бо якість, відповідальність і робота викладача.
«Ми завжди звертаємося до батьків, які приводять дітей до нас: не варто робити за них домашню роботу, проєкти чи творчі завдання. Дайте їм можливість пройти цей шлях самостійно. Дайте їм навчитися».
Коли дитина щось виконує самостійно, навіть неідеально, вона засвоює не лише матеріал, а й саму логіку навчання. Вона вчиться брати відповідальність за свою роботу. А це важливіше, ніж гарна оцінка.
Матеріал підготував: Богдан Мироненко, Твій Бориспіль
Часто навчання будують навколо оцінок та не пояснюють, як досягати необхідного результату. Дитина в школі чує «вивчи» або «запам’ятай», не отримуючи інструменту. І коли вона стикається з новим матеріалом, не розуміє, з чого почати.
«Школа часто не навчає нас вчитися. А це взагалі головна ідея школи», — каже засновник LANGPOINT.
Він згадує, як у початкових класах вчили читати, точніше як цього не робили: «нас навчали складати літери у склади, склади – у слова, слова – у словосполучення, словосполучення у речення і так далі. Не в тому сенсі, щоб зрозуміти зміст. Головне — швидко або ж просто прочитати текст вголос. Була норма: кількість слів за хвилину. А чи щось було зрозуміло з прочитаного, нікого не цікавило. Дмитро говорить, це викликало подив і питання, бо сенсу в такому підході він не бачив.
«Значить, якщо я читаю 100 слів і не розумію нічого — це, у вашому розумінні, ліпше , ніж я читаю 85 слів і розумію все?»
Дмитро наголошує: тут немає повноцінної відповідальності батьків. Якщо вас не навчили вчитись, ви не зобов’язані знати, як це пояснити дитині. Але й нав’язувати власний досвід теж не варто. Іноді він шкодить більше, ніж допомагає.
Навичка вчитись є окремою компетенцією. І дуже важливо навчати неї як дітей, так і дорослих. Якщо викладач нею володіє, він може передати знання дитині. Важливо не ламати навчальний процес домашнім тиском.
▫️Не треба вчитись замість дитини.
Домашнє завдання — частина навчального процесу. І робити його має сама дитина. Коли батьки беруть участь занадто активно, доробляють, підчищають, переписують — це не допомагає, а заважає. Контроль має бути не за якістю, а за фактом: завдання зроблене чи ні. Бо якість, відповідальність і робота викладача.
«Ми завжди звертаємося до батьків, які приводять дітей до нас: не варто робити за них домашню роботу, проєкти чи творчі завдання. Дайте їм можливість пройти цей шлях самостійно. Дайте їм навчитися».
Коли дитина щось виконує самостійно, навіть неідеально, вона засвоює не лише матеріал, а й саму логіку навчання. Вона вчиться брати відповідальність за свою роботу. А це важливіше, ніж гарна оцінка.
Матеріал підготував: Богдан Мироненко, Твій Бориспіль
👍3💯3❤1
Вчора виповнилося 34 роки незалежній Україні.
Для історії — це лише мить. Для людини — ледь не половина життя.
У галереї ми ділимось тим, що означає незалежність для нас. А ще, світлинами зробленими 34 роки тому, у день, коли ухвалили Акт Проголошення Незалежності України.
▫️freedom – свобода
▫️future – майбутнє
▫️hope – надія
▫️dignity – гідність
▫️courage – сміливість
▫️responsibility – відповідальність
І хоч тоді проголошення незалежності дісталося нам без бою, вже не один рік ми змушені захищати її знову й знову.
Бо свобода — це не те, що колись нам дісталося. Свобода — це те, що кожен з нас робить щодня.
Слава Україні!🇺🇦
Для історії — це лише мить. Для людини — ледь не половина життя.
У галереї ми ділимось тим, що означає незалежність для нас. А ще, світлинами зробленими 34 роки тому, у день, коли ухвалили Акт Проголошення Незалежності України.
▫️freedom – свобода
▫️future – майбутнє
▫️hope – надія
▫️dignity – гідність
▫️courage – сміливість
▫️responsibility – відповідальність
І хоч тоді проголошення незалежності дісталося нам без бою, вже не один рік ми змушені захищати її знову й знову.
Бо свобода — це не те, що колись нам дісталося. Свобода — це те, що кожен з нас робить щодня.
Слава Україні!🇺🇦
❤6🫡1