Юлія Кирієнко
9.75K subscribers
904 photos
788 videos
601 links
Спеціальна кореспондентка «ТСН»
Працюю на лінії фронту з 2014-го.
Чесні репортажі з фронту і те, що не завжди показують у випусках новин.
Download Telegram
Ситуація така, що підрозділи в районі села Лисівка, Сухий Яр та Новопавлівка заблоковані. Це найглибші околиці Покровська, де наші війська 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада
понад рік тримають позиції.
Окупанти тим часом просочують в район Грішино. Це вище Покровська і перекривають трасу в бік Павлограда. Саме там сьогодні встановили на стелі свій триколор. Потім наші дроном його збили. Але піхота ворога там лишилась.
Росіян, в районі залізниці більше ніж достатньо. Їх без упину фіксують наші коптери-розвідники. Вони встановлюють мінні загородження, окопуються і займають оборону.
Ворог зайшов у Покровськ крізь розрахунки 32 омбр. Напевне командири знову вчасно не сказали правду сусідам. А потім, коли «течію» ворожої піхоти було не спинити, вже стало пізно.
Ворог намагається розділити Покровськ на дві частини. Ситуація виглядає більш ніж критично. І для Покровська і для Мирнограду, де сьогодні наші війська відбивали російські дрг в місті.
Разом з тим, путін каже що Покровськ вже повністю зайнятий. Це не правда. Частина міста - ще не все місто.
Сподіваємось на правильні рішення.

@kyriienko_press
🙏82🤬225😁4🍾3🤡2😭2🤣1🖕1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Траса Ізюм-Краматорськ.

Вперше зафіксовано влучання ворожого FPV у машину, на ділянці в районі села Хрестище. Шанси проїхати неушкодженими 50 на 50. А може й меньше. Російські дрони досягають ділянку дороги між селом Довгеньке і Словʼянськом після того, як окупанти просунулись на Лиманському напрямку. Цього тижня тут фіксували й російські ланцети. Наша змінальна група теж їхала цією трасою. Ось що побачили. Дивіться тут.

@kyriienko_press
🤬32🙏2110😢5👍1🔥1😁1🤩1🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Himars, який щойно відпрацював по колоні техніки росіян.

Ви бачили колись, як перезаряджається Хаймарс? Ні? А я от, стою і дивлюсь.
Приїхав поповнитись аби дати русні ще «дроздів». Розкажу пізніше. Не перемикайтесь.

Це якийсь рандомний ліс, десь на Донеччині. Тимчасове місце перезарядки. Himars - відома химера фронту: приїхав, відпрацював і втік. Щоб не потрапити в поле зору російських розвіддронів і уникнути можливоі зливи іскандерів.

P.S. Всі офіційні дозволи на зйомку отримані. Всі кадри узгодженні.

@kyriienko_press
72🔥6🖕2👍1💩1🤡1🫡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Те що зараз відбувається у Покровську можна порівняти із Суджею наприкінці.

Коли ворог мав значну перевагу у дронах. Затягнув ними небо настільки щільно, що перебив логістику. Та унеможливив будь-яке переміщення наших військ. Те саме ми почали помічати в Покровську ще наприкінці весни. Росіяни туди завели «Рубікон». Це відео якраз зняте у той час. Ми ховаємось від дрону пілота «рубікону» і не можемо виїхати з тилової точки навіть у броньованому хамві.

Зараз точки російських пілотів вже у місті.
Що сталось після того, як Сили оборони майже втратили контроль над небом? Бахмутська історія: тиск на фланги, напівоточення, оточення. Не безрезультатне.
Чи можна було протидіяти ворогу? Так. Але коли достатньо ресурсів. Особливо людей. У нас не так. Тому перемогти росіян можна лише технологічно.

Тепер намагаються протидіяти. Рятувати ситуацію, так би мовити по-гарячому. Сили підтримки є. Сподіваємось на якомога кращий результат.

@kyriienko_press
🙏6921😢15🔥1😁1🤔1🖕1😘1
Ситуація в Покровську на сьогодні виглядає так:

Ворог продовжує накопичуватись у місті. Та рухатись у бік траси Н-30, що сполучає Покровськ та Мирноград. Виставляє свої пости і максимально ускладнює логістику для наших підрозділів.

@kyriienko_press
🙏52🤬20🔥1😁1🤩1🖕1👀1
⚔️Штурми на Добропільському напрямку тривають.

Після звільнення Кучерового Яру та села Сухецьке, Сили Оборони продовжують тиск на росіян. І одночасно відбивають суттєві механізовані штурми, які поновились після кількамісячної перерви.

Росіяни ледь не щотридні відправляють на село Володимирівка колони броні. Ті колони горять. Піхота вмирає або йде в полон.

Десантура та Азовці добряче «підрізали вуха» росіян. Вуха зайця - так називали той виступ під Добропіллям.
І насправді ось що буває, коли операція добре спланована. До речі, нею керує генерал Апостол. Той самий, що стабілізував ситуацію на Сумщині після відходу наших сил з Курщини.

Причина росту «вух зайця» - командири не сказали вчасно про просочування росіян. Це не мої домисли. Це цитата генерала Апостола.

➡️Більше про причини виступу біля Добропілля можете почути в його інтервʼю, яке я записала з ним. Шукайте на tsn.ua.

А поки, як і обіцяла, насолодіться пострілами Himars по колоні росіян. Яка врешті згоріла вщент.

https://youtu.be/fbUZ73IcCaM

@kyriienko_press
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
43🙏21👍1👏1💩1🤡1🤣1🖕1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚔️Дніпропетровщина

Просочуються малими групами і облаштовують позиції.

Так діють росіяни в напрямку Дніпропетровщини, на ділянці фронту в районі Удачного. Там бої не такі жваві, як у Покровську чи Купʼянську. Але дронами росіяни затягнули небо. І групи дрг, в сіряк чи туман потроху заповнюють або те, що залишилось від зруйнованих війною сіл. Або займають посадки і окопуються. Не квапливо. Але вперто.

Аби накопичитись, шоб потім «вистрілити», коли настане час. Не спиниться ворог на Донбасі. Бойові дії уже на Дніпропетровщині.

Гляньте, на що перетворив колись жваву і далеко тилову Межову.

📹Відео колеги, журналіста Інтера, Стаса Кухарчука.

В цьому будинку була смачна піцерія. Не одна чашка кави там була випита нами в очікувані зйомок на ЛБЗ.

Тепер все, куди приходить руській мір стає от таким.

@kyriienko_press
😢56💯145😡4😁2🔥1🤩1🙏1🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💥Потужний приліт по кількаповерхівці Родинського зафіксував дрон-розвідник Сил Оборони.

Що це так сильно влупило складно сказати. Хоч й схоже на вибух російського ФАБ-3000.

Але це однозначно свідчить про те, що окупанти намагаються відтіснити наші сили з Родинського. Дрібні дрг-групи фіксують на його околицях. Росіяни збільшують тиск аби дістатись до ще однієї дороги на Покровськ - Мирноград. А саме - Т05-15.

@kyriienko_press
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😡39🙏12😢9🤬43🎉3🔥2👏2🍾2🖕1
⚔️Сумщина.

Болото по коліно. 🇺🇦Галицькі десантники 80-ки їдуть витягати своїх.

Війна не тільки постріли. Війна і така теж.

@kyriienko_press
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢57🙏1912😱4🔥1😁1👌1🖕1👀1🫡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Це «НРК» росіян з «АГС».

Приїхав аби відпрацювати по нашим позиціям десь на межі з Дніпропетровщиною. Зробив кілька пострілів і отримав підсрачник нашим дроном 46 ОАМБР. Та й згорів собі. Дія з боку ворога недолуга. Але те, що вони копіюють у нас наземні роботизовані комплекси й намагаються робити не гірше - відверто бісить.

@kyriienko_press
🔥48👍9🤬8💯6🤮1🤡1🤣1🖕1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Костянтинівка. Порятунок поранених воїнів.

Поліцейські витягають з підбитого броньовика «Рошель» пʼятьох!!!! армійців.
Всі живі. Хоч і поранені.

Коли мені кажуть, хай мєнти воюють, я завжи згадую тих, хто на Донеччині та Дніпропетровщині.
Вони рятують. Вони воюють. Вони вивозять з-під вогню цивільних. Вони найкращі полісмени країни.

Дякую, що опинились поряд!
Дякую, що лишаєтесь там.

#поліція_на_війні

@kyriienko_press
🙏8238🫡6👍1🖕1
Покровськ. Ворога більшає на північних околицях.

Окупанти продовжують накопичуватись. Сьогодні намагались прорватись до вокзалу на мотоциклах. Згоріли.
В місті важко. За межами - ще важче. Але де саме ворог вже знають.
Значить по них будуть працювати.
Сил вам, Сили оборони!💪🇺🇦

@kyriienko_press
🙏114🤬14🫡5😢43😁1🤮1🤡1🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Не добрий ранок на Сумщині.

Окупанти сиплять КАБи.

@kyriienko_press
🤬61🙏15🎉3🔥21👍1🥰1👏1🖕1
По Покровську і гвинтокрилу ГУР.

Це було красиво. Правда не вчора. Трохи раніше. Журналісти, які працюють на фронті про це знали. Але мовчали, задля вдалої операції. Хлопці зайшли. Утримують там дещо. Вступають у взаємодію. Вона справді важлива для якісної зачистки. Оскільки підрозділів задіяних там вдосталь.
По Буданову. Він не в Покровську. В Покровську навіть комбатів підрозділів нема, які це місто вже давно утримують.
Кілька місяців вже як нема там КСП. Ну тому, що логістика дуже важка. А для якісного управління піхотою вона потрібна. Вже ж писали, що навіть пілоти дронів звідти потроху виходять. Теж через проблеми логістики.
25-ка навіть відео виходу цих пілотів, з пораненими, на початку тижня опублікувала.
В Покровську є наша піхота. Ще більше її в селах на Півдні від міста. Продовжують утримувати їх, попри ситуацію в місті.
СПшки є в Покровську. І підари свої теж облаштовують. Ледь не поряд з нашими. Мінують. Пробують прориватись на мотоциклах.
Таке враження, що вчорашня новина з гвинтокрилом була, щоб перебити новину про орєшнік, яку почули журналісти і ведучі телемарафону на офреці у Президента.
Тим, хто пише новини про фронт, раджу хоч інколи там бувати. Щоб розуміти як і звідки командири управляють боями.
І так, робота робиться. Всі на контролі. Даже ті, хто не мав би бути. Всі усвідомлюють, що ми не маємо втратити місто, коли на міжнародній арені точаться свої протистояння. І разом з тим усвідомлюють, що ми не можемо втратити в першу чергу піхоту.

Віримо у Сили Оборони!💪🇺🇦

@kyriienko_press
🙏9636👍10🤡4🫡4🥰1🖕1
Юлія Кирієнко
По Буданову. Він не в Покровську. В Покровську навіть комбатів підрозділів нема, які це місто вже давно утримують.
Для якісного контролю операцією в Покровську командири мають бути у взаємодії і на звʼязку. Здійснювати це там, де точаться вуличні бої, серед розвалених житлових забудов, під безкінечними обстрілами КАБ і артилерії та й атаками дронів - не можливо.
Коли пишуть про присутність в Покровську, пишуть про присутність підрозділів. Командири ж поряд. Але не в самому місті.

Комкор, комбриги і керівник ГУР управляють підрозділами. Вони присутні особисто на околицях міста. Але Покровськ - поле бою.
Задіяно чимало підрозділів. Процес іде.
Віримо в хороші рішення.

@kyriienko_press
66🙏16🫡12🤝3😁2🤡1🖕1😴1
🔰 Гвинтокрил(и) ГУР

Це таки було зухвало💪
Якщо знати точку висадки. Прям під носом у ворога. 🤫🤫🤫

Двіжуйте, пацани! Віримо в вас! 🇺🇦

@kyriienko_press
🙏102🥰25🤡14🤣7🤔6😁52👍1💩1🖕1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Вуличні бої в Покровську.

Як виглядає бій з камери Gopro українського воїна.
Ворожі FPV повсюди. І атакують.

@kyriienko_press
🙏98🫡14🤯4🤬4😁2🤣1🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Покровськ.

Район залізниці. Окупанти все лізуть і лізуть. Дрон Сил Оборони зафіксував ще + два, що намагаються закріпитись у будівлі. Видно, що йдуть надовго. Баули за плечима суттєві. Лишаться там назавжди.

@kyriienko_press
🤬97👍33🔥3😁3🙏2🖕2💩1🤡1
Гвинтокрили то 🫶

@kyriienko_press
🔥8852👍11🤡10🤣2😁1💩1🍌1🖕1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Шапочки з фольги для захисту від НАТО

На росії це таки не фейк. А на фронті солдати ворога пішли ще далі і замість касок використовують каструлі. Правда це їх теж не рятує. Ані від НАТО, ані від наших дронів. Це відео з Покровська. Таких от телепнів російські командири відправляють на штурми міста.

@kyriienko_press
👍69🔥18😁9🤡3🖕3🤮1💩1