🤝 Дякую тим, хто поруч у найважчі моменти
Гуманітарна місія «Проліска» — це люди, які щодня працюють там, де найважче.
У Сумах вони одними з перших прибувають на місця обстрілів. Допомагають ліквідовувати наслідки обстрілів, закривають вибиті вікна, підтримують мешканців у складні моменти.
Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність за вашу роботу, за відданість і людяність.
Це лише мала частина тієї подяки, яку можна висловити за все, що ви робите для нашої громади.
Дякую, що ви поруч із сумчанами.💙💛
Гуманітарна місія «Проліска» — це люди, які щодня працюють там, де найважче.
У Сумах вони одними з перших прибувають на місця обстрілів. Допомагають ліквідовувати наслідки обстрілів, закривають вибиті вікна, підтримують мешканців у складні моменти.
Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність за вашу роботу, за відданість і людяність.
Це лише мала частина тієї подяки, яку можна висловити за все, що ви робите для нашої громади.
Дякую, що ви поруч із сумчанами.💙💛
❤68🙏3🤔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Мирних і затишних вихідних, сумчани🇺🇦
🙏Дякую за вашу стійкість і єдність.
🙏Дякую за вашу стійкість і єдність.
❤93😢2🤔1
🇫🇷🇺🇦Нещодавно провів онлайн-зустріч із мером французького міста Орлеан Серж Груар.
Під час розмови пан Груар тепло привітав групу сумських дітей, які нещодавно прибули до Франції на оздоровлення та відпочинок. Він запевнив, що місто-партнер зробить усе можливе, аби діти добре відпочили, набралися сил і отримали яскраві враження.
Обговорили подальші перспективи співпраці та питання підтримки Сумської громади. Зокрема, Орлеан планує у наступному році збільшити обсяги допомоги нашому місту. Також отримав особисте запрошення здійснити офіційний візит до Орлеана на початку травня 2026 року.
Наші міста продовжують активно розвивати партнерські відносини. Програма оздоровлення сумських дітей є яскравим прикладом цієї співпраці та солідарності. Орлеан повністю забезпечує проживання, харчування та культурну програму для юних сум’ян.
🫶🏼Щиро вдячний меру Сержу Груару та всім мешканцям Орлеана за теплий прийом дітей і послідовну підтримку Сумської громади в цей непростий для нас час.
Під час розмови пан Груар тепло привітав групу сумських дітей, які нещодавно прибули до Франції на оздоровлення та відпочинок. Він запевнив, що місто-партнер зробить усе можливе, аби діти добре відпочили, набралися сил і отримали яскраві враження.
Обговорили подальші перспективи співпраці та питання підтримки Сумської громади. Зокрема, Орлеан планує у наступному році збільшити обсяги допомоги нашому місту. Також отримав особисте запрошення здійснити офіційний візит до Орлеана на початку травня 2026 року.
Наші міста продовжують активно розвивати партнерські відносини. Програма оздоровлення сумських дітей є яскравим прикладом цієї співпраці та солідарності. Орлеан повністю забезпечує проживання, харчування та культурну програму для юних сум’ян.
🫶🏼Щиро вдячний меру Сержу Груару та всім мешканцям Орлеана за теплий прийом дітей і послідовну підтримку Сумської громади в цей непростий для нас час.
👍22❤10
☝У 2025 році в Сумській громаді посилили контроль за благоустроєм та впорядкували роботу сезонної торгівлі
Фахівці Департаменту інспекційної роботи проводили рейди та перевірки, контролювали санітарний стан територій, дотримання Правил благоустрою, виявляли стихійну торгівлю, незаконні тимчасові споруди й несанкціоновані сміттєзвалища.
За результатами роботи:
▪️ складено 717 адміністративних протоколів
▪️ до бюджету надійшло понад 525 тис. грн
▪️ видано 927 дозволів на порушення об’єктів благоустрою
▪️ виявлено 227 незаконно встановлених споруд і рекламних конструкцій
Протягом року опрацювали 266 заяв від підприємців та підготували 245 проєктів рішень щодо розміщення тимчасових торговельних об’єктів і об’єктів сфери розваг.
👉З огляду на безпекову ситуацію, публічний звіт цього року проводимо через медіа. Усі охочі можуть поставити свої запитання або надіслати пропозиції на електронну пошту (letter@smr.gov.ua) чи через форму електронного звернення на сайті міської ради: https://surl.lu/ljpiqz
Фахівці Департаменту інспекційної роботи проводили рейди та перевірки, контролювали санітарний стан територій, дотримання Правил благоустрою, виявляли стихійну торгівлю, незаконні тимчасові споруди й несанкціоновані сміттєзвалища.
За результатами роботи:
▪️ складено 717 адміністративних протоколів
▪️ до бюджету надійшло понад 525 тис. грн
▪️ видано 927 дозволів на порушення об’єктів благоустрою
▪️ виявлено 227 незаконно встановлених споруд і рекламних конструкцій
Протягом року опрацювали 266 заяв від підприємців та підготували 245 проєктів рішень щодо розміщення тимчасових торговельних об’єктів і об’єктів сфери розваг.
👉З огляду на безпекову ситуацію, публічний звіт цього року проводимо через медіа. Усі охочі можуть поставити свої запитання або надіслати пропозиції на електронну пошту (letter@smr.gov.ua) чи через форму електронного звернення на сайті міської ради: https://surl.lu/ljpiqz
👍11😢1
Шановні сумчани!
❗️Сьогодні після 17:30 зафіксовано кілька влучань у Ковпаківському районі нашого міста.
Пошкоджено покрівлі двох житлових будинків, а також до десяти вікон. Внаслідок загоряння в одній з локацій пошкоджено автомобілі.
Інформація щодо постраждалих уточнюється.
Також зафіксовано влучання у Піщанському старостаті, внаслідок чого постраждала одна людина — жінка. Наразі медики надають їй усю необхідну допомогу.
На місцях подій працюють усі відповідні служби.
❗️Сьогодні після 17:30 зафіксовано кілька влучань у Ковпаківському районі нашого міста.
Пошкоджено покрівлі двох житлових будинків, а також до десяти вікон. Внаслідок загоряння в одній з локацій пошкоджено автомобілі.
Інформація щодо постраждалих уточнюється.
Також зафіксовано влучання у Піщанському старостаті, внаслідок чого постраждала одна людина — жінка. Наразі медики надають їй усю необхідну допомогу.
На місцях подій працюють усі відповідні служби.
😢58🙏5❤1
Суми — прикордонне місто, яке щодня відчуває на собі ціну війни, тому ми особливо добре знаємо, що означає сила та мужність української піхоти.
Від імені Сумської міської територіальної громади висловлюю щиру вдячність воїнам-піхотинцям України, які тримають найважчі рубежі, першими зустрічають ворога та самовіддано боронять нашу державу.
Дякуємо кожному Захиснику й Захисниці за мужність, витримку та вірність Україні.
Слава українській піхоті!
Слава Україні! 🇺🇦
Від імені Сумської міської територіальної громади висловлюю щиру вдячність воїнам-піхотинцям України, які тримають найважчі рубежі, першими зустрічають ворога та самовіддано боронять нашу державу.
Українська піхота — це основа нашої стійкості, незламності та боротьби за свободу. Саме завдяки вашій відвазі Україна стоїть, живе і продовжує боротися.
Дякуємо кожному Захиснику й Захисниці за мужність, витримку та вірність Україні.
Слава українській піхоті!
Слава Україні! 🇺🇦
❤85👏1🤔1
❗️Станом на зараз відомо про 7 постраждалих унаслідок ворожого удару по Сумах. На жаль, двоє людей загинули.
Від імені Сумської міської територіальної громади та від себе особисто висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих.🙏
Постраждалим надається необхідна допомога. Відповідні служби працюють на місці.
🕯️Світла пам’ять загиблим.
Від імені Сумської міської територіальної громади та від себе особисто висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих.🙏
Постраждалим надається необхідна допомога. Відповідні служби працюють на місці.
🕯️Світла пам’ять загиблим.
😢96❤2👍1
У зв’язку з трагічними наслідками ворожих ударів по Сумській громаді, унаслідок яких загинули мирні люди, завтра, 7 травня, у Сумській міській територіальній громаді оголошено День жалоби.
🕯️Від імені Сумської міської територіальної громади висловлюю щирі співчуття родинам і близьким загиблих.
Світла пам’ять загиблим. 🙏
🕯️Від імені Сумської міської територіальної громади висловлюю щирі співчуття родинам і близьким загиблих.
Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі.
Світла пам’ять загиблим. 🙏
😢89🙏30❤2
💔З глибоким сумом дізнався про смерть Ігоря Шаповала — керівника Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Він був людиною з великим серцем і щирою душею.
Ігор Шаповал присвятив своє життя служінню людям та зробив надзвичайно багато для Сумської громади й усієї області.
Світла, добра і порядна людина, яку поважали й цінували всі, хто мав честь працювати поруч із ним.
Світла пам’ять Ігорю Шаповалу.
Царство Небесне та вічний спокій. 🙏🕯️
Він був людиною з великим серцем і щирою душею.
Ігор Шаповал присвятив своє життя служінню людям та зробив надзвичайно багато для Сумської громади й усієї області.
Світла, добра і порядна людина, яку поважали й цінували всі, хто мав честь працювати поруч із ним.
Світла пам’ять Ігорю Шаповалу.
Царство Небесне та вічний спокій. 🙏🕯️
😢203🙏42❤6
8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
🕯️Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала найкривавіша війна ХХ століття. Україна заплатила надзвичайно високу ціну за мир і свободу.
🇺🇦Сьогодні українці знову захищають своє право жити у вільній державі. Суми щодня відчувають на собі ціну цієї боротьби, але залишаються сильними, згуртованими та стійкими.
Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто боровся тоді.
І дякуємо кожному, хто сьогодні боронить Україну.
🕯️Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала найкривавіша війна ХХ століття. Україна заплатила надзвичайно високу ціну за мир і свободу.
81 рік тому світ зміг зупинити нацизм. Історія вкотре доводить: будь-яка імперська агресія приречена на поразку, а народ, який бореться за свою землю та незалежність, — незламний.
🇺🇦Сьогодні українці знову захищають своє право жити у вільній державі. Суми щодня відчувають на собі ціну цієї боротьби, але залишаються сильними, згуртованими та стійкими.
Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто боровся тоді.
І дякуємо кожному, хто сьогодні боронить Україну.
❤49🙏11👍2
Працюємо над посиленням міжнародної співпраці та залученням додаткової підтримки для Сумської громади.
🇫🇷Під час візиту до міста Орлеан (Франція) було ратифіковано меморандум про співпрацю між Сумами та Орлеаном, підписаний у 2025 році. Відповідно до французького законодавства, документ набуває чинності після його підписання також на території Франції. Це відкриває нові можливості для подальшої офіційної співпраці та залучення допомоги для громади.
Разом із мером Орлеана обговорили продовження реалізації проєкту оздоровлення та відпочинку сумських дітей у Франції. Досягнуто домовленостей щодо розширення цієї ініціативи, аби ще більше дітей мали можливість отримати відпочинок та психологічне відновлення у безпечних умовах.
🇫🇷Під час візиту до міста Орлеан (Франція) було ратифіковано меморандум про співпрацю між Сумами та Орлеаном, підписаний у 2025 році. Відповідно до французького законодавства, документ набуває чинності після його підписання також на території Франції. Це відкриває нові можливості для подальшої офіційної співпраці та залучення допомоги для громади.
Разом із мером Орлеана обговорили продовження реалізації проєкту оздоровлення та відпочинку сумських дітей у Франції. Досягнуто домовленостей щодо розширення цієї ініціативи, аби ще більше дітей мали можливість отримати відпочинок та психологічне відновлення у безпечних умовах.
❤24👍3🔥3
Також проговорили питання надання Сумській громаді комунальної техніки та необхідного транспорту для старостинських округів, які перебувають під постійними ворожими обстрілами та продовжують працювати в надзвичайно складних умовах.
🏥Окрему увагу приділили підтримці медичної сфери. Обговорили можливість забезпечення лікарень медикаментами, медичним обладнанням та іншою гуманітарною допомогою у сфері охорони здоров’я. Найближчим часом ці питання будуть опрацьовані спільно з відповідними структурними підрозділами.
🙏Дякую міжнародним партнерам за підтримку Сумської громади та готовність допомагати людям.
🏥Окрему увагу приділили підтримці медичної сфери. Обговорили можливість забезпечення лікарень медикаментами, медичним обладнанням та іншою гуманітарною допомогою у сфері охорони здоров’я. Найближчим часом ці питання будуть опрацьовані спільно з відповідними структурними підрозділами.
🙏Дякую міжнародним партнерам за підтримку Сумської громади та готовність допомагати людям.
❤33👍5🙏2🔥1