Для студентів 4-го курсу, які в цьому році пишуть дипломну роботу бакалавра, цей тиждень навчання є останнім, з понеділка 26 квітня починається сесія📍
Успіху під час написання дипломних!
Успіху під час написання дипломних!
Адаптивний карантин в Україні продовжено до 30 червня.
КНУТД | Студентське самоврядування pinned «Шановні студенти! Для Вас створено опитування щодо якості дистанційного навчання! Проходження займе менше хвилини 📍 https://forms.gle/vSjVo5AWcFVyy1zj9 Не будьте байдужими, тут можна опублікувати всі побажання і пропозиції. Опитування проводиться до 23…»
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні 35-та річниця вибуху на Чорнобильській АЕС. Аварія є найбільшою техногенною катастрофою XX століття.
Ми маємо завжди пам’ятати героїв Чорнобилю.
Дякуємо за порятунок!
Ми маємо завжди пам’ятати героїв Чорнобилю.
Дякуємо за порятунок!
Шановні студенти КНУТД!
З’явилась можливість зробити вакцину AstraZeneca від коронавірусу.
Вакцинація безкоштовна✅
📍28.04.21 , студентська поліклініка КПІ.
При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також має бути заключена декларація з сімейним лікарем саме в даній поліклініці. Якщо такої немає, то її можна заключити на місці.
До всіх бажаючих прохання написати в приватні повідомлення голові СтудРади @nataliialesiuta (сьогодні)
З’явилась можливість зробити вакцину AstraZeneca від коронавірусу.
Вакцинація безкоштовна✅
📍28.04.21 , студентська поліклініка КПІ.
При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також має бути заключена декларація з сімейним лікарем саме в даній поліклініці. Якщо такої немає, то її можна заключити на місці.
До всіх бажаючих прохання написати в приватні повідомлення голові СтудРади @nataliialesiuta (сьогодні)
Віталій Кличко оголосив про ослаблення карантину в Києві з 1 травня ‼️
Таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій міста 28 квітня.
Таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій міста 28 квітня.
©️ректор Київського національного університету технологій та дизайну Грищенко Іван Михайлович
http://www.golos.com.ua/article/345452
http://www.golos.com.ua/article/345452
www.golos.com.ua
Мій шлях до власної держави
30 років Незалежності України.
‼️У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень з 11.05.21 переходимо на очну форму навчання‼️
КНУТД | Студентське самоврядування pinned «‼️У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень з 11.05.21 переходимо на очну форму навчання‼️»
Forwarded from МОНограм
З 9:00 11 травня до 18:00 3 червня триватиме реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право".
Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.
Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
Докладніше
Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.
Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).
Докладніше
Ставлення до вакцинації ..
Anonymous Poll
21%
Планую робити вакцину
77%
Не буду робити
1%
Уже зробив (-ла)
Нагадуємо, що понеділок (10.05) вихідний❗️
На навчання виходимо 11.05❗️
На навчання виходимо 11.05❗️
4 курс, нагадуємо, що по 3 червня триває реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови, який є обов’язковим для вступ на ОС «Магістр».
©️До попереднього посту
Реєстрація на ЄВІ проходить в університеті.
Звертайтесь до куратора, викладачів кафедри або секретаря приймальної комісії вашого факультету/інституту та дізнавайтесь детальну інформацію.
Реєстрація на ЄВІ проходить в університеті.
Звертайтесь до куратора, викладачів кафедри або секретаря приймальної комісії вашого факультету/інституту та дізнавайтесь детальну інформацію.