КНУТД | Студентське самоврядування
3.89K subscribers
1.12K photos
99 videos
34 files
797 links
Найбільший офіційний канал студентського самоврядування КНУТД

Чат студентів https://t.me/+LFNHiYwYvlQ2ZDky

🔹 https://www.facebook.com/groups/KNUTD.PARLIAMENT
🔹oss@knutd.com.ua
Download Telegram
Шановні студенти!
Для Вас створено опитування щодо якості дистанційного навчання!
Проходження займе менше хвилини 📍

https://forms.gle/vSjVo5AWcFVyy1zj9

Не будьте байдужими, тут можна опублікувати всі побажання і пропозиції.

Опитування проводиться до 23 квітня (п’ятниця).
Дистанційне навчання в Університеті продовжено до 10 травня.
Для студентів 4-го курсу, які в цьому році пишуть дипломну роботу бакалавра, цей тиждень навчання є останнім, з понеділка 26 квітня починається сесія📍
Успіху під час написання дипломних!
Адаптивний карантин в Україні продовжено до 30 червня.
КНУТД | Студентське самоврядування pinned «Шановні студенти! Для Вас створено опитування щодо якості дистанційного навчання! Проходження займе менше хвилини 📍 https://forms.gle/vSjVo5AWcFVyy1zj9 Не будьте байдужими, тут можна опублікувати всі побажання і пропозиції. Опитування проводиться до 23…»
Вихідні дні у травні📍
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні 35-та річниця вибуху на Чорнобильській АЕС. Аварія є найбільшою техногенною катастрофою XX століття.
Ми маємо завжди пам’ятати героїв Чорнобилю.
Дякуємо за порятунок!
Шановні студенти КНУТД!
З’явилась можливість зробити вакцину AstraZeneca від коронавірусу.

Вакцинація безкоштовна
📍28.04.21 , студентська поліклініка КПІ.

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також має бути заключена декларація з сімейним лікарем саме в даній поліклініці. Якщо такої немає, то її можна заключити на місці.

До всіх бажаючих прохання написати в приватні повідомлення голові СтудРади @nataliialesiuta (сьогодні)
Віталій Кличко оголосив про ослаблення карантину в Києві з 1 травня ‼️

Таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій міста 28 квітня.
©️ректор Київського національного університету технологій та дизайну Грищенко Іван Михайлович

http://www.golos.com.ua/article/345452
‼️У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень з 11.05.21 переходимо на очну форму навчання‼️
З 1 травня Київ переходить у помаранчеву зону🟠
КНУТД | Студентське самоврядування pinned «‼️У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень з 11.05.21 переходимо на очну форму навчання‼️»
Вітаємо з Великоднем!

Нехай це свято наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо гармонії, любові і радості!

З любов’ю студентське самоврядування 💛
Міністерство охорони здоров'я оновило карантинні зони. Київ і Київська область опинилися у жовтій зоні епіднебезпеки.
Forwarded from МОНограм
​​З 9:00 11 травня до 18:00 3 червня триватиме реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право".

Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.

З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Докладніше
Нагадуємо, що понеділок (10.05) вихідний❗️
На навчання виходимо 11.05❗️
4 курс, нагадуємо, що по 3 червня триває реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови, який є обов’язковим для вступ на ОС «Магістр».