1.08K links
Forwarded from Presvis86 Private Picks | bet-planet.gr
0.5 unit. Από τα δύο κόμπο πήρα αυτά για διαδα. Νομίζω είναι αρκετά καλα
Εδώ τα τρίποντα της Βοστωνης ανέβηκαν ένα line στη νοβιμπετ. Υπάρχουν ακόμα στην μπλε στο 1.85
1 unit. 4/5 οβερ στην κανονική διάρκεια. Πρώτος αγώνας ανάμεσα στις ομάδες για τα πλέι οφ κ πιστεύω θα δούμε ανοιχτό ματς. Η Ιντιάνα κουβαλά την κούραση από το 7ο ματς κόντρα στους Νικς και πιστεύω ότι θα προσπαθήσει να κάνει ανοιχτό παιχνίδι καθώς δεν θα υπάρχουν πολλές δυνάμεις για να ξοδέψουν στην άμυνα.
Άλλωστε αυτό το μπάσκετ της αρέσει. Επίσης οι Σέλτικς είναι καθαρά ομάδα τριποντου που σουτάρουν όλοι. Αν πάει ανοιχτά θα βρει τα 15 τρίποντα μιας κ σουτάρει συνήθως γύρω στα 40 κόντρα στους Πέισερς. Αν καταφέρουν κ βρουν απαντήσεις οι φιλοξενούμενοι ίσως μείνουν κ κοντά στο σκορ αλλιώς μπορεί να ανοίξει κ η διαφορά.
Δες τι έπαιξα στη Novibet και πάτα στο συνδεσμο για να προσθέσεις τις επιλογές στο δελτίο σου!
0.5 unit. Το ματς είναι τελικός κ η εμπειρία του νομίζω θα χρειαστεί πέρα από κάθε άλλο ματς. Ο πρώην παίχτης της Μπολόνια έχει βγάλει μόνο σε δύο ματς το line ωστόσο οι προσπάθειες που παίρνει είναι πολλες. Από τα 7 ματς φέτος απέναντι στην Βίρτους στα 3 έχει 7+ προσπάθειες και σε 5 ματς 5+. Να ευστοχήσει σε 2 σε αυτή την τιμή είναι πολύ καλό καθώς μιας κ είναι 5ο ματς λογικά θα ξεπεράσει τα 25 λεπτά που θα βρίσκεται στο παρκέ
Έχω ένα ευχάριστο κ ενα δυσάρεστο νέο.😜😜
Ας τα πάρω ανάποδα. Το δυσάρεστο ειναι ότι χάσαμε περισσότερα από όσα πιάσαμε.

Το ευχάριστο είναι ότι είμαστε κερδισμένοι. 😜😜😜
Είχαμε κάποια απόλυτα διαβασματα, δυο ατυχίες, ένα ρίσκο αλλά σωστό, αλλά γράψαμε έστω +1.3 unit
💰💰💰Τέλειο διάβασμα κ τους πιάσαμε στον ύπνο. 2 έγραψε η στατιστική
💰💰💰Ήταν πραγματικά ένα κ ένα. Μας πλήρωσε καλά για να βγάλουμε το κέρδος μας. Άξιζε το ρισκο
Λοιπόν οι ατυχίες ήταν αρχικά του Τόμας, που δεν περίμενα να τον αφήσουν τόσο εύκολα να τους "σκοτώσει" ξανά βάζοντας 4 τρίποντα κ 1η περίοδο πετυχαίνει καλάθι και φάουλ κ μετά δεν πήρε άλλη βολή. Αν αστοχουσε στο σουτ θα είχε δύο. Anyway.

Δεύτερον ο Σβαιγκερ ξεκινάει τρομερά τον αγώνα με 3/3 δίποντα σε 4 λεπτά αλλά για ανεξήγητο λόγο έπαιξε μόλις 14 λεπτά ως αρχές της 3ης. Ίσως υπήρχε τραυματισμος, δεν έχω εικόνα. Έτσι μας έσπασε την διαδα που την θεωρούσα καλη.

Τρίτον ο Γουιμς κατάφερε να τα σπάσει. 6 τρίποντα ΜΗΔΕΝ εις το πηλίκον. Είπαμε θα τα πάρει τα σουτ αλλά δυστυχώς.

Θα μπορούσαμε να είχαμε πάνω από +3 unit μόνο με τον Τόμας αλλά συμβαίνουν.
Έχουμε ανοιχτό ήδη ένα bet για ΝΒΑ κ θα πάρουμε κ κάτι ακόμα.
Κάποιο παλικάρι τα σύνδεσε όλα μαζί τα σημεια του αγώνα. Τον κερασα πάντως δεν μπορείτε να πείτε;
Φαν
Κλείνουμε με αυτή την διαδα για ΝΒΑ. Έχουμε το μονό μας, διαδα κ φαν. Καλό μας βραδυ
0.75 unit. Ο Χορφορντ έχει 3/5 οβερ κόντρα στους Πέισερς φέτος αλλά με τον Πορζινκις στην 5αδα. Σε ένα ματς χωρίς τον Λετονο παίζοντας 30 λεπτά έβγαλε 4 ενώ σε δεύτερο ματς που ο Κρισταπς τραυματίστηκε στο 6 και χρειάστηκε πάλι 30+ λεπτά έβγαλε 8.
Το ματσαρισμα με τον Τέρνερ δεν είναι βολικό για σκοράρισμα (ωραίο το under 10.5 του Χορφορντ αν θέλετε) μιας κ σέντερ της Ιντιάνα βγαίνει πολύ εκτός ρακέτας και μπορεί να ακολουθήσει παντου. Ο Αλ θα βγαίνει αρκετά προς τα έξω για να παίρνει μαζί του τον Μάιλς ώστε να ανοίγουν διάδρομοι για ντραιβ κ θα πρέπει να ακολουθεί μιας κ απειλεί από τα 6.75. Συνεπώς θεωρώ πως θα βρει τις πάσες σε Τέιτουμ Μπράουν Γουάιτ που μπορούν να κόψουν προς την ρακέτα.
Ο Τοπιν έχει 5/5 οβερ σε 20+ λεπτά συμμετοχής και νομίζω ότι σήμερα μπορεί να τα βρει μιας κ έχει πιο γρήγορα πόδια από τον Σιακαμ κ ίσως ματσαρει καλύτερα πάνω στον Τέιτουμ έστω για κάποια παραπάνω λεπτά. Διαθέτει καλό τρίποντο βρίσκει πόντους σε αιφνιδιασμους κ το line δείχνει μικρο
Καλύτερα μπλε 3.20 δινει
💰💰💰Έστω κ αργά πλήρωσαν
Καλημέρα σε όλους.

Θετική με +1.5 unit ήταν η χθεσινή μέρα αλλά πιστεύω θα μπορούσε να είναι κ πολύ καλύτερη.

Παραμείναμε στο ταμείο και εδώ στο free αφού συνεχίσαμε τις θετικές μέρες.

Πολύ φτωχό το πρόγραμμα σήμερα. Λίγα ματς σε μπασκετ και ποδόσφαιρο αλλά έρχεται ΠΣΚ φωτιά 🔥 με final four.

Ξέρετε τι άλλο ξεκιναει;;; ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ και εμείς θα είμαστε ΠΑΡΟΝ.